ریز لحن خود را در آینه Raps با نا امنی ها: بیا تا بازی


Insecure: The Come Up Game

نا امنی ها: بیا تا بازی
عکس: حسن نیت ارائه میدهد از تب و تاب بودن بازی ها

آیا شما یافت نشد عیسی دی (Issa Rae) قبل از بازی آینه raps hella relatable? آیا شما هنوز هم باید “شکسته گربه” گیر در سر خود را ؟ خوب, آن را مانند به نظر می رسد تب و تاب بودن بازی است که در اینجا برای برآورده است که می خواهیم.

فقط در زمان برای ترویج آینده 4 فصل از نا امنی درتب و تاب بودن بازی ها ارائه ناامن: آمده تا بازی. تاسیس شده توسط Mitu Khandaker تارا Mustapha و Latoya پترسون, تب و تاب بودن بازی ها همه زن متعلق به استودیو می گوید که داستان برای مخاطبان متنوع از طریق “بازی موبایل, AI, AR/VR و دیگر فن آوری های نوظهور.” که پیش بینی AF. به علاوه ما همیشه در اینجا برای یک تب و تاب بودن تا اینجا در ریشه. *wink*

تبلیغات

(L-R): Mitu Khandaker, Latoya Peterson and Tara Mustapha of Glow Up Games.

(L-R): Mitu Khandaker, خروس سیاه بزرگ پترسون و تارا Mustapha از درخشش تا بازی.
عکس: حسن نیت ارائه میدهد از تب و تاب بودن بازی ها

“ما نمی تواند بیشتر هیجان زده به کار در نا امنی ها: بیا تا بازی” دکتر Mitu Khandaker مدیر عامل تب و تاب بودن بازی ها در بیانیه ای گفت. “ما شده است با الهام از این راه است که عیسی Rae همچنان به امواج بزرگ در تلویزیون و رسانه ها وقتی که می آید به گفتن متنوع داستان—و ما می خواهیم را در مورد همان نوع تغییر برای بازی! به عنوان بزرگ طرفداران نشان می دهد ما در حال هیجان زده برای کمک به بازیکنان تبدیل شدن به یک بخشی از عیسی جهان و خود را نشان داده و با دقت.”

در صورتی که شما نگرانم بله نا امنی ها: بیا تا بازی کاملا رسمی. بازی های تلفن همراه است که کاملا رایگان است تولید شده در همکاری با HBO.

آمده تا بازی کامل گسترش طبیعی از نا امن. من خیلی هیجان زده به بینندگان ما یک فرصت برای کشف عیسی دی جهان” Rae گفت. “درخشش تا بازی تیم بوده است شگفت انگیز برای کار با و آن را مانند یک تجربه پاداش برای ایجاد این بازی در کنار همه زنان رنگ-led تیم است.”

تبلیغات

Insecure: The Come Up Game

نا امنی ها: بیا تا بازی
عکس: حسن نیت ارائه میدهد از تب و تاب بودن بازی ها

“در طول سه فصل از نا امنی یکی از چیزهایی که ما شنیده ایم و بیش از بیش است چگونه طرفداران آرزو می کنم آنها می تواند دوستان با عیسی مالی, Kelli و تیفانی در زندگی واقعی است. زمانی که تب و تاب بودن بازی ها با نزدیک شدن به ما در مورد ایجاد یک جهان نا امن , بازی موبایل, بازی ما شروع به پریدن کرد در این فرصت” خواهد, قیمت, مدیر صدور مجوز و خرده فروشی HBO اشاره کرد. “آمده تا بازی پیشی گرفته است ما بالاترین انتظارات و ما نمی توانیم صبر کنید برای طرفداران برای شروع بازی خود را نا امن جهان!”

تبلیغات

چه می کند این بازی به دنبال ؟ از بازی های رسمی مطبوعاتی ارائه شده به ریشه:

ویژگی های نا امن: به آمده تا بازی

● از بند باز کردن درونی خود را rap star: اتصال خود را با درونی آینه سگ ماده و اعتیاد به مواد مخدره

خود را برای رویدادهای مهم با یک گام سریع قافیه انتخاب مینی بازی.

● طراحی زندگی خود را: چه کسی شما خواهد بود ؟ را انتخاب کنید از صدها نفر از گزینه های برای شما

سبک شخصی (لباس و لوازم جانبی خود را حرفه ای و حلقه دوستان خود.

● خود را اجرا شهرستان: باز کردن ده ها تن از لا مکان برای تجربه custom story کمان

محصول منحصر به فرد قطره و به ویژه موسیقی cameos.

● تاثیر خود را در جامعه: حمایت از دوستان خود مبارزه gentrification ایجاد

فرهنگ – دوستیابی سرگرم کننده است, اما این تنها بخشی از داستان خود را.

صحبت از تأثیر جامعه Rae به طور مستمر نشان برای خود او اخیرا به میزبانی مراسم پیشگامانه برای جامعه مبتنی بر پروژه در جشن سیاه لس آنجلس مقصد Crenshawکه او به عنوان یک سفیر.

تبلیغات

نا امنی ها: بیا تا بازی در دسترس خواهد بود به زودی به کراوات با فصل برتر از نا امن. برای کسب اطلاعات بیشتر به insecurethecomeupgame.com. نا امنی بازده برای آن فصل 4 مارس 12 HBO.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im