یافته ها نشان می دهد که جناح راست افراطی مسئول اکثر جرایم ناشی از نفرت در 2019


عکس: Mark Wilson (گتی ایماژ)

تا آنجا که آنها می خواهم به سگ ماده و زاری در مورد جرم و جنایت و خشونت را به این کشور توسط مهاجران شما فکر می کنم که آنها را به گفتن بیشتر در مورد کسانی که مرتکب جرم و جنایت و خشونت در نام خود را. من فقط میگم این نوع خنده دار.

یافته های جدید منتشر شده توسط ضد افترا لیگ نشان می دهد که راست گرایان بودند مسئول اکثر جرایم ناشی از نفرت در سال گذشته با توجه به اخبار CBS. این همچنان یک دهه روند سفید گرایان ارتکاب سه چهارم از تمام جنایات نفرت هر سال است. در سال گذشته 42 نفر کشته شدند کسانی که در برگزاری افراطی ایدئولوژی است. 38 از کسانی که قتل مرتکب شدند توسط مردم در برگزاری راست ایدئولوژی. وجود دارد 17 حادثه مرگبار از جمله جرم تیراندازی در یک El Paso, تگزاس Wal-Mart که در زمان زندگی از 22 نفر است. در اوایل این ماه FBI بالا نژادی افراط گرایان به یک ملی تهدید اولویت است.

تبلیغات

واقعا خبری در این نقطه است که سفید گرایان یکی از خطرناک ترین گروه در جامعه آمریکا است. با توجه به این که ما در یک فرهنگ است که تشویق سفید aggrievement این است که احتمالا تنها به بدتر. ما شاهد افزایش فرکانس سفید ملی توطئه بودن مانع است. در حالی که اف بی آی به نظر می رسد که این تهدید جدی تر همین نمی توان گفت که رئیس جمهور چه کسی دوست دارد به تمرکز بر روی “رادیکال اسلامی تروریسم.”

جناح راست افراط گرایی در هکتارs تنها شده است رشد و آن را احتمالا نمی تواند جدی گرفته شود. کشور ما موقعیت با تروریسم است که اساسا “خوب اما اگر آن را یک فرد سپس قهوه ای آیا واقعا تعداد؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>