پیدا کردن سلاح برای مبارزه با نفرت

پیدا کردن سلاح برای مبارزه با نفرت – شیوه زندگی

به روز شده: Feb 02, 2020, 09:07 IST | Gitanjali Chandrasekharan P Vatsalya | بمبئی

‘Kamra هیچ کار اشتباهی انجام داد’. در عین حال چه زبانی باید اعتراض کنند ؟ در یک هفته از سوالات در اینجا درک آنچه مقابله با نفرت گفتار بدان معنی است که در این زمان از افراط گرایی

Kunal Kamra. Pic/Pradeep Dhivar. (Right) Arnab Goswami. Pic/Getty Images

Kunal Kamra. عکس/Pradeep Dhivar. (سمت راست) Arnab Goswami. عکس/گتی ایماژ

هفته گذشته عناوین بودند تحت سلطه امینی Kunal Kamra را 1.51 دقیقه سوال ویرایشگر Arnab Goswami در نیلی پرواز برای نمایش تبلیغ خود news channel متهم به جناح راست و حمایت از اقدام علیه کسانی که در اعتراض به تابعیت (متمم) قانون (CAA) و ملی ثبت نام از شهروندان (NRC).

این ویدئو که رفت و ویروسی و همچنین منجر به دیگر شرکت های هواپیمایی قرار دادن Kamra در لیست پرواز ممنوع البته بدون پیروی از قوانین گذاشته شده توسط DGCA برای چنین ممنوعیت منجر به یک مکالمه در چه حد هستش اقدامات در هر دو طرف مشروع و از همه مهمتر, چگونه یک شرکت با دیدگاه های مخالف در زمان هایی از این ؟ شد Kamra را heckling قابل قبول و اگر بله چگونه “او” متفاوت از “آنها”است ؟

Pritish Nandy رسانه ها و شخصیت تلویزیونی می گوید: “خلبان این هواپیما [در نامه ای به شرکت های هواپیمایی] گفته است که هیچ چیز اتفاق افتاده است که موجه گزارش های رسمی. شده است وجود دارد هیچ پلیس شکایت های ساخته شده توسط هر مسافر از جمله یکی از او [Kamra] صحبت کرد. شده است وجود دارد هیچ صنوبر زمینه با پلیس است. پس چه هستند شما مجازات Kunal Kamra ؟ برای نقد یک رسانه صاحب-تقدیر-مجری برنامه تلویزیونی در مورد موقعیت سیاسی خود را در یک فضای عمومی? این است که جرم است ؟ و اگر آن را در واقع یک جرم و یک پروب دستور داد هر DGCA قوانین ؟ حداکثر مجازات اگر در همه مجازات موجه است می تواند برای 30 روز. در این مورد سه شرکت هواپیمایی گرفته اند Kamra خاموش [خود پرواز list] برای شش ماه و هوایی هند به طور نامحدود. آیا این معقول است ؟ این قانونی? البته که نه. وزیر [Hardeep سینگ پوری حمل و نقل هوایی وزیر] می داند که آن را غیر قانونی است به همین دلیل است که او پس از آن اعلام کرد که قوانین باید شکسته شود در زمان. این است که چیزی که یک وزیر باید انجام دهند چیست ؟ شکستن قوانین ؟ ما می رویم دیوانه?”

Pritish Nandy and Maya Mirchandani
Pritish Nandy و مایا Mirchandani

مایا Mirchandani ارشد همکار در بنیاد تحقیقات آبزرور و استاد مطالعات رسانه در آشوکا دانشگاه می گوید که جهانی پذیرفته شده تعریف شمارنده سخنرانی یک crowdsourced پاسخ به یک نظر و یا یک عمل خشونت آمیز یا تحریک—ایدئولوژیک و یا در غیر این صورت—و به جای پاسخ با خشونت وجود دارد و نیاز به تمرکز بر “وجود دارد یک راه که شما می توانید یک مکالمه با درگیر شدن با طرف دیگر.”

در Kamra قسمت او می گوید: “که او تصمیم گرفت برای به چالش کشیدن کسی برای رفتار و دیدگاه های خود را ساخته اند و آن را ضد سخنرانی اما محل و راه آن را انجام داده بود آن را قرار می دهد در یک منطقه خاکستری. ضد گفتار است و نه فقط درخواست کسی که یک سوال و یا نسبت سرزنش شما باید به ارائه یک دیدگاه جایگزین.”

Mirchandani نوشت: یک مقاله در مورد این مسئله برای ORF منتشر شده در سال 2018 تحت عنوان تشویق counter-سخنرانی توسط نقشه برداری خطوط سخنرانی نفرت در Facebook در هند. در این که آیا جامعه نیاز به مقابله با سخنرانی او می گوید: از آن مهم تر در حال حاضر به دلیل کسانی که در دیدگاه های افراطی از هر موضوع خواهد بود صحبت کردن در خود کنندهی می شود و تمایلی به گوش دادن به یکی دیگر از نقطه نظر. “با این حال کسی است که لزوما یک حزب به این خواهد بود قادر به در وزن به عنوان یک هدف اطرافیان. در رسانه های اجتماعی این شروع به عنوان یک حرکت برای deradicalising جوان استخدام بالقوه به رادیکال خشونت شبکه ها و سازمان ها. شما نمی تواند جلو و پایین پست ها به دلیل نقض آزادی بیان, بنابراین شما می توانید تعداد زیادی از مردم برای شرکت در, صلح آمیز, گفتگو. که نیاز به محکومیت. آن را یک مسئله است که شما باید در نقش یک, اما ممکن است یک خطر است و این امکان وجود دارد از یک واکنش. Incentivising ضد گفتار مهم است. مثلا شخص ثالث می گویند که هر دین موعظه صلح است. آن زمانی که مردم به غلط آن است که آن را مشکل ساز می شود.”

این مهم است که مقابله با سخنرانی فارغ التحصیلان از فضای آنلاین به آفلاین. “برای مثال در اوایل روز از کا اعتراض دانش آموزان در دهلی نو ارائه شده پلیس محلی گل رز. که گفت ما نمی خواهیم به مبارزه با شما, ما می خواهم به صحبت کردن با شما. که ضد سخنرانی” می افزاید: Mirchandani.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de