در نهایت برخی از خبر خوب: ‘نا امن’ است با تیزر تریلر


Illustration for article titled Finally, Some Good News: Insecure Is Back With Teaser Trailer

تصویر: HBO

به عنوان coronavirus مهار تلاش های در حال انجام مردمی ماندن در خانه لغو مراسم عروسی و فوق سینما در مقابل خانه سرگرمی. این خوب است و لازم است اقدامات احتیاطی که با حمایت دولت های محلی (شهر نیویورک به عنوان مثال به تازگی اعلام کرد که می تواند خاموش کردن برادوی را نشان می دهد برای یک ماه).

این همه می تواند ترسناک و اضطراب زا بنابراین اجازه می دهد خود را به احساس خوب فقط برای یک goddamn دقیقه (یا دو) و خیس خوردن در نا امنی تریلر کاهش بازیگر و خالق عیسی Rae شنبه در توییتر.

تبلیغات

“در دقیقا یک ماه, @insecurehbo است!” رائه اعلام کرد. “پس geeked برای شما بچه ها به دیدن فصل 4 و به شنیدن این فصل شگفت انگیز موسیقی متن!”

پس چه می تواند ما اینسو انسو جمع کردن از این sumptuously-شات تریلر ؟ عیسی است “هیچ کار” و “هیچ” اما این بدان معنا نیست که او کار نمی کند و یا نیاز به مقابله با کثیف و گیرایی. او به نظر می رسد مانند او با کنار هم قرار دادن بلوک های او ذکر شده و در فصل سه ، عیسی نیز به مقابله با لارنس (جی الیس) قدمت یکی از دوستان جدید.

در یک standout صحنه از تریلر, عیسی چت با دوستان خود را (و لارنس جدید عشق و علاقه) Condola, بازی های برگزار شده توسط کریستینا Elmore.

تبلیغات

“L. A. خیلی کوچک” Condola می گوید از سراسر آنچه که احتمالا او میز.

“آنقدر کوچک! که در آن تمام مردان خوب ، عیسی پاسخ می دهد. “که در آن [ها] را exes? به من اجازه اجرای آنها را مانند شما runnin’ در معدن!”

تبلیغات

بزرگ اوه.

قسمت اول نخواهد بود در اینجا برای یک ماه دیگر (واه!) اما اگر شما احساس تنهایی و بسته در اجرا به برتر در آوریل 12 وجود دارد مقدار زیادی از زمان برای دوباره سه فصل اول!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net