Final Fantasy VII تغییرات قوانین بازسازی

Final Fantasy VII تغییرات قوانین بازسازی – شیوه زندگی

به روز شده: Apr 26, 2020, 08:49 IST | Jaison Lewis | بمبئی

آن را نیز گسترش بسیار بیشتری نسبت به اصلی. این است که حتی کامل بازی, در واقع. فقط یک بخش کوچک از اصلی است. ما ممکن است در برخی از فصل بیشتر در آینده

بازسازی هستند تمام خشم در حال حاضر. هفته گذشته ما تا به حال یک نگاهی به Resident Evil 3 و این هفته آن Final Fantasy VII. مثل RE3 این یکی کاملند. اما RE3 بود و وفادار به متن اصلی در هر راه. در اینجا هر چند همراه با قبل گیم پلی بازی نیز از طریق برخی از تغییرات شدید. در حالی که این صدا ممکن است مانند یک ایده بد برای بسیاری از, چرا ظروف سرباز یا مسافر با کلاسیک ؟ آن را در واقع کار می کند در این بازی را به نفع.

تمرکز اصلی بازی در حال حاضر است که در این داستان همه چیز برای انجام در بين اساسا فقط پرکننده به طوری که کاربر تا به چیزی برای انجام. داستان خوب است ارزش 25-30 ساعت از گیم پلی در آن طول می کشد را به پایان برساند این بازی در حالت کلاسیک.

Final Fantasy VII changes the rules of a remake

آن را نیز گسترش بسیار بیشتری نسبت به اصلی. این است که حتی کامل بازی, در واقع. فقط یک بخش کوچک از اصلی است. ما ممکن است در برخی از فصل بیشتر در آینده است.

بر خلاف اصل این یکی گرفته زمان به گوشت از شخصیت ها و اضافه کردن اضافی و جانبی از quests. من استدلال می کنند آن است که یک تجربه بهتر و حتی می تواند به معنای بهتر FFVII خط داستان از اصل ماجرا.

مبارزه نیز ساده شده است و شما می توانید تغییر بین بازیکنان در تیم خود اجازه می دهد که مبارزه برای تغییر همه در زمان واقعی است. شما حتی می توانید تغییر حالت در بازیکن است که در اثر افزایش در حالی که به خطر انداختن حفاظت بسیار مفید با کارفرمایان است. هر رئیس در این بازی این است که یک جانور خود را; شما باید به شکل از زمان و تفاوت های ظریف برای دریافت از طریق. در مقايسه اصلی بازی به نوبه خود مبتنی بر مبارزه با.

شما هنوز هم می تواند استفاده از جادوها و اقلام در حالی که مبارزه در آن لحظه ای افت می کند بنابراین شما می توانید از آن استفاده کنید. روی صفحه اثر مبارزه و حرکت های خاص هستند چیزی است که شما می توانید از یک بازی مدرن است.

در حالی که این نیست FFVII remake که بسیاری از طرفداران انتظار آن است که واقعا خوب را با این وجود. آن را می دهد هر دو جانبازان و تازه یک فرصت برای لذت بردن از کلاسیک بدون اینکه گره خورده با محدودیت های از بازی.

امتیاز: 4.5/5
توسعه دهنده: Square Enix
ناشر: Square Enix
پلتفرم: PS4
قیمت: تومان 3,999

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de