‘جنگنده’: Vijay Deverakonda و Ananya Panday فیلم کامل 40 روز از شلیک

تیراندازی برای Vijay Deverakonda و Ananya Panday starrer جنگنده است که اتفاق می افتد در نوسان کامل در بمبئی. این فیلم تبلیغ می شود یک پان-هند تلنگر و همچنین علائم Vijay را برای اولین بار در بالیوود. جنگنده کارگردانی شده است توسط Puri Jagannadh and co-produced by Charmme Kaur و Karan Johar, Apoorva مهتا زیر صفحه اصلی, بنر, Dharma Productions. چند عکس و فیلم از این مجموعه فیلم به بیرون درز شد بسیار به هیجان طرفداران.

در حال حاضر سازندگان را به اتمام 40 روز از ساقه و که شامل دو اقدام بزرگ توالی. گزارش ها همچنین نشان می دهد که بسیاری از دنباله picturised در Vijay, Ramya Krishnam Ananya, Ronit Roy و علی کنسرو شده بودند. علاوه بر این, پوری و KJo در حال ترک هیچ سنگ نمیماند که پشت در به خطر انداختن در بودجه جنگنده آن را به عنوان یک پان-فیلم هندی. فیلمبردار برای فیلم ویشنو سرما در حالی که مانع طراحی شده توسط Kecha.

در حالی که به عقب Charmme به او در زمان صفحه توییتر و به اشتراک گذاشته کاندید کلیک پوری با Vijay. او زیر نویس آن را بیان صداقت و سادگی در بهترین حالت آن چهره خندان با قلبی شکل چشم @TheDeverakonda @purijagan من راه رفتن در اطراف با اعتماد به نفس زیادی n قدرت در مجموعه امروز من به این 2 مقدار زیادی از اعتبار برای آن را دارند. کامل من #womansday چهره خندان با قلبی شکل چشم #internationalwomensday #happywomensday”.

آن را چک کنید زیر:

در ضمن Ananya قبلا صحبت درباره نقش خود بیان کرد “من شخصیت کاملا شبیه واقعی من است. من فکر می کنم دختران جوان خواهد بود قادر به ارتباط با او را بامزه و جذاب شخصیت. من کار بر روی من تلوگو بیش از حد یادگیری چند کلمه در هر روز در مجموعه. من سعی خواهد کرد به دوبله برای خودم در زبان به عنوان بسیاری که ممکن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de