پنجمین شب از جورج فلوید در جریان تظاهرات در دنور

دنور رئیس پلیس پل Pazen مرتبط آغوش با دو مرد سیاه و سفید جمعه شب راه می رفت و گذشته شهر-شهرستان ساختمان به عنوان تظاهرکنندگان شروع پنجمین روز از تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در دست افسران پلیس در مینیاپولیس.

فرماندهان و افسران پلیس در دیگر شهرستانها باید آمیخته با معترضان اما این Pazen اولین بار ملاقات چهره به چهره با تظاهر کنندگان. تصاویری از رئیس خود را به طور منظم و یکنواخت فقط با پوشیدن یک ماسک پارچه برای محافظت از او را از رمان coronavirus ارائه یک مقایسه تصاویر دنور افسران پلیس ضد شورش دنده شلیک گاز اشک آور در افراد در طول قبلی تظاهرات.

همانطور که در مطلب قبلی روز دوشنبه تظاهرات مسالمت آمیز آغاز شد. با مردم راه رفتن و شعار طریق قلب مرکز شهر.

لوکاس Simonis رفت در Facebook و خواسته مردم را به گل به جای همراه پلیس موانع. او که تنها تعداد کمی از دوستان نزدیک خواهد شرکت کنند اما صدها نفر ضامندار بر روی این ایده است.

“این است که یک راه برای نگه داشتن چیزهای مثبت و آرام و مطمئن شوید که هر کس می داند که ما متحد در یک هدف خشونت و تمایل جدی برای تغییر” Simonis گفت.

تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ آغاز شد و پنج شنبه شب در دنور و آورده اند روز از ناآرامی های مردم به عنوان شعار و راهپیمایی بیش از مرگ و میر مردم سیاه در دست اجرای قانون است. اما این تظاهرات نیز فوران خشونت با ماموران پلیس با شلیک گاز اشک آور و فوم گلوله در تظاهرات به مردم تخریب کسب و کار و ساختمان های دولتی از جمله محیط آتش سوزی. برخی از معترضان lobbed سنگ و بطری به سوی پلیس و شهردار مایکل Hancock گفت: در صبح روز دوشنبه مصاحبه در کلرادو عمومی رادیو که افسران باید مصادره سلاح از جمله تفنگ.

هنکاک در دوشنبه تمدید اضطراری و مقررات منع رفت و آمد سفارش از طریق هفته گفتن ساکنان آنها باید از خیابان ها توسط 9 p. m. اولین حکومت نظامی در محل قرار داده شد در روز شنبه اما معترضان را نادیده گرفته و نظم و باقی مانده در دولت غیرقانونی به خوبی گذشته موعد مقرر خود را به ترک.

معترضان روز پنج شنبه دنور بازداشت و 284 نفر از جمله 170 که ذکر شده در یکشنبه. موارد نقض را در بازه زمانی از حمله به یک افسر صلح به سرقت و آتش سوزی به نقض مقررات.

بسیاری از سازمان خواسته اند که همکار معترضان به صلح آمیز باقی می ماند و داوطلبان باید تمیز گرافیتی کردن بناهای تاریخی و ساختمان ها و حتی به دیگران فریاد شد و راهپیمایی.

Taroya Hawthorne آورده او 11 سال و 7 سال به کنگره صبح روز دوشنبه به حس و خوی و برای گوش دادن به دیگران است. او را به ازدواج با یک جانباز افسر پلیس در آلاباما. او می داند که چرا مردم دیوانه هستند و حتی اگر او نمی پوشی خشونت گفت: “این جریان بوده است برای بیش از حد طولانی است. هنگامی که شما آن را انجام دهید مسالمت آمیز آن را مانند شما شنیده می شود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>