فرگوسن: ببر را پیگیری رزومه به شماره 83 در Riviera

لس آنجلس — وجود دارد هیچ جایی بهتر برای تایگر وودز به مجموعه PGA Tour رکورد برای اکثر حرفه ای از پیروزی در Riviera.

زیرا این جایی است که او در بازی اول خود را PGA Tour رویداد به عنوان یک 16 ساله کار?

هیچ.

چرا که او در حال حاضر میزبان مسابقات از پیدایش دعوتی به آن نوع بالا وضعیت — زمینه های کوچکتر و بزرگتر کیف پول — برد تنها با جک نیکلاس در یادبود و اواخر آرنولد پالمر در خلیج تپه ؟

نه لزوما.

از آنجا که این دوره ها جنگل بازی کرده است که بیشترین بار — 10 به عنوان یک حرفه ای — تا کنون که بدون داشتن برنده و او را به دلیل ؟

نه در همه.

چه چیزی باعث Riviera ایده آل است زیرا آن را یک بعدی خود را برنامه. و هر چه زودتر جنگل می تواند برنده No. 83 به شکستن رکورد او سهام با سام Snead هر چه زودتر هر کس می تواند به توقف گمانه زنی در مورد اجتناب ناپذیر است.

سوال آمد تا سهشنبه — چگونه می تواند آن را نه ؟ — در مورد چگونه به ویژه این امر می تواند برای جنگل به مجموعه ای از رکورد در Riviera. او interjected گفت: با یک لبخند “بله که ذکر شده است.”

این ذکر شد سه هفته پیش در Torrey سنبه زمانی که او شروع سال جدید و ساخته شده است که فقط به عنوان حس بسیار. Torrey سنبه اولین PGA Tour رویداد با حضور او با پدر خود در این دوره که در آن او موفق به کسب هشت بار از جمله این که سال 2008 ایالات متحده باز است که او بازی با یک استرس شکستگی و خرد رباط زانو.

سپس دوباره جنگل را ترک کرده است مانند یک دنباله در گلف است که برنده شدن در هر نقطه خواهد برخی از دیدگاه تاریخی.

آن می تواند خلیج هیل که در آن او موفق به کسب هشت بار. شاید کارشناسی ارشد که در آن او می تواند رکورد و کراوات جک نیکلاس با یک ششم سبز ژاکت. ایالات متحده باز است در بالدار, پا, اولین بار عمده او پس از پدرش درگذشت و اولین برش او تا به حال از دست رفته در عمده.

این یک لیست طولانی.

جنگل تصمیم گرفته نشده که در آن او در حال پخش است و یا حتی چقدر در این سال — حتی مکزیک قهرمانی در هفته آینده باقی مانده در هوا — اما شانس هستند او را برنده هر مسابقه در برنامه خود به جز L. A.

به اندازه کافی عجیب, چه ساخته شده حرفه ای ضبط احساس اجتناب ناپذیر بود و مسابقات او تا به حال انجام نداده است.

برنده تور قهرمانی (برای بار سوم) در پایان فصل 2018 شد اولین گام در خود باز گشت از چهار به عمل جراحی. برنده کارشناسی ارشد (برای بار پنجم) ساخته شده باز گشت کامل برای آن بود که او برای اولین بار عمده پس از یک خشکسالی نزدیک به 11 سال است.

اما از آن بود که او از یک پنجم عمل جراحی زانو — این یکی از تعمیر و نگهداری انواع — و بازی ZoZo قهرمانی در ژاپن که در آن او نشان داد که چنین سطح راحتی خود را با نوسان و با خود بازی که پیروزی های بیشتر به نظر می رسید برخی به دنبال دارد.

پس چگونه در مورد در حال حاضر ؟

“من از بازی در تعدادی از حوادث در طول سال و برای من نه برای برنده شدن یک رویداد است که به معنای بسیار به من در شهر من … من به خوبی انجام داده ایم در سن دیگو من انجام داده ام و در شروود درست انجام نداده اند به خوبی در اینجا” جنگل گفت. “بنابراین امیدوارم که من می تواند آن را با هم در این هفته و ما باید یک گفتگو در یکشنبه.”

Riviera نزدیک PGA Tour توقف به زادگاه خود از سرو در اورنج کانتی حدود 40 مایل دور اگر چه با ترافیک آن طول می کشد زمان زیادی را به عنوان 90 مایل از سرو به Torrey سنبه.

جنگل به خوبی انجام بیش از همه خود دولت خانه: هشت پیروزی در Torrey سنبه سه در لا کوستا دو در نقش ونگار ریگی دادن ساحل یکی در هاردینگ پارک (و نه از جمله رئیس جمهور جام در سال 2009 که در آن او رفت 5-0).

Riviera نشده است بنابراین دوستانه به او.

جنگل انصراف پس از دقت ساخت برش در سال 2006 به خاطر او بیمار بود و او دور مانده برای 12 سال آینده تنها بازگشت هنگامی که یک عنوان جدید حامی آمد در هیئت مدیره و در زمان خود TGR سرمایه گذاری به عنوان گروه های در حال اجرا این مسابقات است.

همه خاطرات بد هستند. او نفر دوم در سال 1999 به Ernie Els — یک دیو در 13th هزینه او را از صمیم قلب و یک دیو در آخر سوراخ به پایان رسید آن را برای جنگل. او همچنین یک داستان در مورد یکی از موارد او در این مسابقات بدون باشگاه است.

جنگل پشت طناب تماشای 11th توپ را روی گوه زمانی که او شنیده تام واتسون شد تا در آینده هشتم سوراخ بود که درست پشت سر او. او وجود دارد فقط در زمان برای واتسون به دست چپ در حالی که هدف برای عقب چپ پین موقعیت.

“من اساسا یکی از تنها کسانی که بیش از وجود دارد و بروس (ادواردز) در کیسه و من ایستاده نگاه کردن به توپ گلف” جنگل گفت. “او می آید و می گوید:” حرکت از راه بچه ” و هل من از راه. بنابراین من در تور او را به گفتن این داستان و او می گوید: “خوب شما در این راه است.”

“بنابراین برای من به تجربه خواهم که در اینجا در Riv و در حال حاضر این رویداد من … امیدوارم روز یکشنبه خواهیم بود با این بحث کمی بیشتر.”

اگر نه یکشنبه و سپس به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im