فرگوسن: PGA Tour خرید و فروش با توجه بیشتر کردن دوره

پونته ودرا بیچ فلوریدا. — چنین سر و صدا در اطراف PGA Tour که کمیسر جی موناهان صحبت کرد و برای 45 دقیقه روز سه شنبه قبل از هر کسی ذکر تایگر وودز.

اگر این پیشنهاد برتر گلف لیگ امیدوار کننده ثروت به بازیکنان حاضر به ترک این سفر پس از آن این که آیا دل بازی بازی در تگزاس هنوز هم خواهد بود در مدت دو هفته به دلیل شیوع کروناویروس و آنچه در آن به معنی برای بقیه فصل.

پاتریک رید نظر می رسد نمی تواند آن را از طریق یک دوره از مسابقات بدون کسی heckling او بیش از شن و ماسه-خراش دادن حادثه در باهاما. یک بازیکن دیگر اسکات cisco powered از دست رفته و دو قرارداد امضا در هفته گذشته برای پست های رسانه های اجتماعی به تمسخر گرفتهاند پیت Buttiegieg گرایش جنسی.

کسانی که در میان موضوعات در یک هفته آغاز شد که با تور اعلام جدید نه سال media حقوق معامله گفته می شود به ارزش بیش از 7 میلیارد دلار به پایان می رسد و با برنده مسابقات قهرمانی بازیکنان یک رکورد $2.7 میلیون نفر است.

به جنگل ؟ او در بازی این هفته چهارمین هفته او نشسته — بالا می برد که مخلوطی از رمز و راز و نگرانی از وضعیت سلامت خود را.

موناهان در حال حاضر به اندازه کافی بر روی صفحه است.

شاید این هیچ جای تعجب کوچک خود را شروع کرد در کنفرانس خبری با ارجاع سال اول خود را به عنوان مامور در سال 2017 و سوالات او مواجه شده بود که از بعد, تلویزیون, معامله به سود فدرال اکسپرس جام حذفی به سرعت از بازی.

خیلی از آن ناشى از حقوق ایران که به تور چهار شرکت های بزرگ در CBS, NBC, ESPN (پخش) و کشف (مستقیم به مصرف کننده برای بازارهای بین المللی) و افزایش درآمد حاصل از چنین معامله توسط برخی از 70 ٪ است.

که در نهایت trickles به بازیکنان است. چقدر باقی مانده است دیده می شود هر چند موناهان اشاره $15 میلیون کیف پول در بازیکنان — ثروتمندترین در تاریخ گلف — و گفت: “به نظر من ما به $25 میلیون و من می بینم که قطعا از طریق این مدت (از حقوق معامله) اگر قبلا در این مدت است.”

او همچنین پیشنهاد 70 میلیون دلار جایزه ساختار — 60 میلیون دلار از فدرال اکسپرس جام postseason, $10 میلیون از Wyndham پاداش برای این فصل به طور منظم می تواند بالا $100 میلیون.

که به نظر می رسد برای مقابله با برتر گلف لیگ, هر چند نه به طور کامل چون پیشنهاد لیگ قابل توجه عربستان بودجه در راستای تضمین شده پول صرف نظر از اینکه چگونه یک بازیکن انجام می دهد. حتی اگر لیگ را دریافت نمی کند زمین و وجود دارد به نظر نمی رسد که مقدار شتاب — پچ در حال حاضر این است که چگونه این تور می توانید نگاه کنید و پس از آن ستاره.

موناهان گفت که او “با تشویق پاسخ است که بازیکنان ما تا به حال در بحث های ما.”

او به همان اندازه مبهم در این هفت نفر دیگر سوالات مربوط به لیگ برتر از جمله اینکه آیا بازیکنان که عضو دیگر نمی خواهد بخشی از PGA Tour. “اگر ما به آن نقطه در زمان ما خواهد اقدامات خود را به دقت محافظت از این مدل کسب و کار” او گفت:.

موناهان به حال بروسقو پایان دادن به یک CNBC مصاحبه روز دوشنبه هنگامی که او کبابی در شرایط فرضی مربوط به کوروناویروس. او به سرعت منتقل شده به رسانه ها حقوق معامله و تشکر میزبان برای داشتن او را در.

آینده نزدیک از گلف و ویروس پیچیده است زیرا PGA Tour اجرا می شود مدارات شش — سه بر در ایالات متحده در کانادا, امریکا و چین — و در نتیجه آن را تبدیل به یک “بازار” وضعیت.

این تور چین در حال حاضر به تعویق افتاد شروع فصل آن.

مسابقات جهانی گلف رویداد در Austin, تگزاس است که در دو هفته. و در حالی که جنوب شرق جشنواره فیلم لغو شده است دل بازی بازی حضور بسیار کوچکتر گسترش بیش از کل زمین گلف و “ما احساس می کنیم باید حمایت برای ادامه حرکت رو به جلو با رویداد” موناهان گفت.

گلف به مراتب کمتر پیچیده فقط سه ماه پیش.

تور رسیده بود موافقت نامه های گسترده بر روی یک تکه بزرگ از رسانه ها در مذاکرات است. رئیس جمهور در جام حذفی بود, در مورد شروع در استرالیا. جنگل بازی کاپیتان آینده یک رکورد بستن 82 حرفه ای PGA Tour پیروزی او در رویال ملبورن.

در نهایت یک سوال در مورد جنگل.

یک عکس بزرگ از او بود بر روی دیوار به سمت راست که در آن موناهان صحبت کرد و از او پرسید که چگونه وابسته به تور او ،

که یکی از سوالات ساده تر.

“نه تنها این تاثیر را بر روی طرفداران گلف می رسد همه شاخکهای از ورزش های بازار در سراسر جهان” موناهان گفت.

این یک معامله بزرگ که جنگل گفت: پشت او بود کاملا آماده نیست زیرا او فقط دو بار در این سال و جنگل شده است و گفت که او خواهید بود بازی کمتر به جای بیشتر. موناهان مشترک یک داستان از بن جرثقیل که یک بار گفت: جنگل با الهام از بچه ها بودند که درگیر در ورزش های دیگر به سوئیچ به گلف.

و در حال حاضر جنگل است که به طور موثر رقابت ورزشکاران در او ایجاد شده است.

“بنابراین حضور او است که در اینجا به معنای واقعی کلمه حتی اگر او اینجا نیست بازی مسابقات,” او گفت:. “و راه من نگاهی به ببر است که همیشه مورد. میراث او چیزی است که همیشه جشن بعدی 30, 40, 50 سال یا در ابد.”

و 50 سال از هم اکنون مشکلات دیگر بوجود می آیند. آن را به شخص دیگری به سردرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im