FEMA نیست از بین بردن و خرید کلرادو, پنکه, مدیر منطقه ای می گوید

مدیر منطقه ای برای سازمان مدیریت اضطراری فدرال روز دوشنبه گفت که دولت فدرال نمی خرید هواکش را از زیر کلرادو.

لی dePalo, FEMA در منطقه 8 مدیر نیز در مصاحبه ای گفت که چهار کشور 100 نقاط داغ برای coronavirus در حال حاضر در کلرادو. اما او اضافه کرد: رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس درخواست کمتر هواکش از او قبلا — از 1000 به جای 10,000 — در نشانه آن است که در کلرادو دولت-در-خانه دستور کار است.

“فرماندار درخواست ما این است که حدود 1000 هواکش. اما از آنجا که دولت در حدود یک سوم استفاده در حال حاضر وجود دارد را نمی تواند 1000 هواکش (فرستاده) وقتی فقط حدود 6000 ملی ذخایر در حال حاضر,” او گفت:.

کلرادو دریافت 100 هواکش از ملی ذخایر در هفته گذشته.

“واقعیت این است که ما لازم نیست که به عجله هواکش در اینجا به کلرادو چیز خوبی است چرا که اقدامات انجام شده توسط فرماندار به نظر می رسد واقعا کار می شود و مسطح منحنی” dePalo اضافه شده است.

آن پلیس که در مارس 4, سی ان ان گفت که FEMA swooped در و خریداری هواکش کلرادو بود در مسیر به دست آوردن. DePalo گفت که او درگیر در آن تدارکات اما معتقد است که به احتمال زیاد یک سوء تفاهم در پلیس’ پایان.

“در برخی موارد این می تواند فقط یک عدم درک آنچه اتفاق افتاده است. من در تماس برای 500 (هواکش) بنابراین من می توانم صحبت می کنند به طور خاص به آنچه گفته شد در تماس است که, اما من می دانم که ما در حال و نه در خارج وجود دارد در نظر گرفتن چیزهای که” dePalo گفت.

او گفت: وجود دارد گاه به گاه mixups که در آن تولید کنندگان به یک دولت آنها می تواند در ارائه تجهیزات پزشکی اما پس از بحث در مورد آن با یک توزیع کننده عمده مانند 3M گفت: FEMA در حال حاضر این سایت متعلق به تجهیزات تحت دفاع تولید عمل می کنند. او پیشنهاد کرد که ممکن است رخ داده در کلرادو مورد.

“شما می توانید ببینید که در آن ظاهر است که ‘دولت فدرال فقط swooped در و در زمان ما مسائل,’,” او گفت:.

دفتر فرماندار روز دوشنبه گفت که دولت دستور داد 500 هواکش از یک شرکت به دلیل اعضای فرماندار coronavirus نیروی کار تا به حال یک ارتباط با مدیر عامل که ناشناس شرکت. تاریخ تحویل تعیین شد اما زمانی که فرماندار به نام به بررسی نظم و بپرسید که آیا دولت می تواند به منظور بیشتر به او گفته شد منظور شده بود لغو شد با توجه به FEMA.

در مارس 6, نامه ای به معاون رئیس جمهور مایک پنس پلیس نوشت که او تجدید نظر تعداد درخواست هواکش پایین تا 1000 در درخواست از FEMA. فرماندار پیش بینی کرد پس از آن که دولت نیاز 4,150 هواکش اواخر آوریل است.

“فرماندار قدردانی هر یک از دولت دریافت از دولت فدرال و همچنان به دنبال مشارکت با بخش خصوصی و کشورهای دیگر برای اطمینان از زندگی-صرفه جویی در مواد ارائه شده به ایالت کلرادو در طول این جهانی و همه گیر” سخنگوی پلیس کونور کاهیل روز دوشنبه گفت:.

در مارس 28, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که یک فاجعه بزرگ وجود دارد در کلرادو و نام dePalo فدرال هماهنگ کننده برای دولت است. او همچنین مدیریت FEMA تلاش های آمریکا دیگر به عنوان به خوبی به عنوان برخی از قبایل سازمان ملل. او تاکید کرد که FEMA در تصمیم گیری های داده محور و کاهش یافته است به نظر رئیس جمهور نقش تعیین متحده دریافت که تجهیزات.

کلرادو به زودی دریافت Battelle آلودگی سیستم است که می تواند تمیز 80,000 از مقدار مورد نیاز N-95 ماسک روزانه با توجه به dePalo. کلرادو درخواست دو تا از Battelle سیستم های, اما دریافت, یک, او گفت:.

روز دوشنبه FEMA نیز تحویل 3 میلیون دلار در نوزاد لوازم به کلرادو از جمله 8,200 موارد از فرمول 23,260 بسته پوشک و 53,167 بسته دستمال مرطوب بچه. آنها توزیع می شود به خانواده ها در بانک های مواد غذایی و منابع خانواده مراکز.

با وجود این اختلاف بیش پنکه dePalo تا به حال تنها با تعریف کلمات برای پلیس و ایالت کلرادو تلاش ها برای مبارزه با کروناویروس.

“فرماندار در محل قرار داده اقامت در خانه سفارش دهید. آن کار می کند. ما نشانه این است که ما در حال شروع به دیدن برخی از مسطح منحنی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im