فلدمن: مغلوب ساختن پیشی جستن است ربوده راجر سنگ محکومیت

پس از انتخابات ریاست جمهوری, صدای جیر جیر, دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری آماده است به خیانت رابرت مولر استقلال — پس از این واقعیت است. بنا به گزارش عدالت را عقب صدور حکم توصیه که ساخته شده بود دیروز به جمله راجر سنگ برای هفت تا نه سال برای دروغ گفتن به کنگره و شاهد دستکاری. سه دادستان به سرعت استعفا از این مورد است.

نقطه تمام از مولر وضعیت به ویژه دادستان برای محافظت از تحقیقات خود را از نادرست کاخ سفید نفوذ است. در حال حاضر سنگ صدور حکم است ربوده مستقیم ریاست جمهوری نفوذ است.

هیچ یک از این طبیعی است. این طبیعی نیست برای وزارت دادگستری به معکوس صدور حکم توصیه در حال حاضر فرستاده شده به دادگاه. آن را به خصوص طبیعی نیست که این تصمیم به پیروی از رئیس جمهور به tweeting که این حکم به دنبال بیش از حد بالا بود. و آن را trifecta غیر normalness زمانی که فرد در حال محکوم شد محکوم به دروغ گفتن برای محافظت از رئیس جمهور در یک تحقیق که آیا رئیس جمهور تبانی با یک قدرت خارجی را انتخاب کنید.

مبادا شما را فراموش کرده اند یادآور می شود: راجر سنگ خبر بد است. جانباز از ریچارد نیکسون رژیم از حقه های کثیف و خود استادانی mentee از اواخر و unlamented روی Cohn, سنگ, خدمت به عنوان یک مجرا بین ویکی لیکس و 2016 مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است. سوال در مورد رفتار خود توسط مجلس هوش کمیته سنگ دروغ تحت سوگند — پنج بار جداگانه با توجه به مولر تیم و داوران که او را محکوم کرد. سنگ نیز سعی در فشار یک همکار رادیو شخصیت شیدا Credico به دروغ به کنگره به طوری که داستان های خود را مطابقت. و او آن را در خصوص مد رنگارنگ گفتن Credico به تقلید از رفتار شخصیت فرانک Pentangeli از فیلم “پدرخوانده II” که نهفته است به کنگره برای حفاظت از کانگستر Michael Corleone.

این Mueller تیم کشف سنگ جرایم و تحت تعقیب و او را در ژانویه 2019. معمولا دولت فدرال وکلا که فایل کیفرخواست دریافت می کنید سعی کنید موارد خود را از طریق حکم و صدور حکم اما به دلیل مولر تیم حل شده و پس از آن گزارش واصل شد Mueller پرورشی چندین تعقیب کیفری مختلف آمریکا وکیل دفاتر. دو تن از اعضای سابق مولر تیم هارون Zelinsky و آدم Jed ادامه داد: به کار بر روی این مورد. هر دو prosectors چپ مورد امروز است. یک سوم جاناتان Kravis اعلام کرد, او با ترک شغل خود به عنوان یک دستیار آمریکا وکیل به طور کامل.

محکومیت توصیه ظ دیروز بود قطعا در پایان بالا از آنچه که وزارت دادگستری خواهد معمولا به دنبال برای اولین بار و جانی محکوم به بی خشونت و جنایت. در عین حال آن را در ظرف مناسب فدرال صدور حکم دستورالعمل. توضیح درخواست دادستان با اشاره به جدیت از تداخل با انتخابات 2016. آنها تاکید سنگ بی احترامی به کنگره و تحقیقی روند. و آنها ذکر شده سنگ را تحقیر برای روند قضایی از جمله خود ظالمانه رفتار با ارسال یک عکس از ریاست قاضی با علامت ضربدر در کنار سر او.

زمانی که رئیس جمهور تهمت شنیده در مورد صدور حکم توصیه او توییتی بلافاصله که آن را “وحشتناک و بسیار ناعادلانه است.” وزارت دادگستری خواهد شد به احتمال زیاد ادعا می کنند که این امر باید تجدید نظر توصیه بدون در نظر گرفتن اما این ادعا تردید است و در هر صورت غیر ممکن است برای اثبات کند.

چه طوری کاملا بد اینجا است که کل هدف از انتصاب مولر به عنوان مشاور ویژه بود و به او اطمینان بیشترین درجه ای از استقلال از مغلوب ساختن پیشی جستن مجاز توسط دولت فعلی قوانین و مقررات. یک دغدغه دائمی در سراسر مولر بررسی شد که مغلوب ساختن پیشی جستن و یا کسانی که در اطراف او خواهد ناحق سعی در نفوذ بررسی و نتیجه آن است.

در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن است بهره گیری از این واقعیت است که از بررسی بیش به دخالت در یک تعقیب کیفری است که واصل شد به عنوان بخشی از این بررسی است. و او را برای رفتن به دور با آن تا جایی که دادستان کل ویلیام Barr موافق به انجام مناقصه خود را. صدور حکم قاضی همیشه می تواند انتخاب کنید برای تحمیل یک, دیگر جمله, البته, اما آن خواهد بود بسیار غیر معمول برای یک قاضی به یک جمله شدیدتر از یک توصیه شده توسط دادستان.

آن را نمی توان نادیده گرفت که مغلوب ساختن پیشی جستن را انجام شرح زیر است به زودی پس از سنا رای به نگه داشتن او را در دفتر. اگر چه از زمان صدور حکم توصیه است که احتمالا تصادفی مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ قطعا نشان دهنده چگونه به طور کامل و نامحدود او احساس می کند پس از استیضاح.

مغلوب ساختن پیشی جستن معروف به نام رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy بلافاصله پس از انتشار مولر گزارش که متوقف کوتاه بیان کرد که او مرتکب هیچ جرم. رایگان از مولر تحقیقات تهمت متعهد به انجام است که برای او پس از آن استیضاح. در حال حاضر که استیضاح بیش از آن به نظر می رسد تهمت رایگان است به حل و فصل نمره با مولر تیم.

ما تبدیل شده اند ممکن است تلفات سنگین طالبان به تهمت ظالمانه انجام شده است. اما ما نباید بود. تهمت دخالت در سنگ محکومیت یک خشم در برابر این ایده از مولر استقلال. آن را بیشتر تایید هر گونه امکان برای قوه مجریه برای نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری در آوریم. که بد برای دموکراسی و حکومت قانون است.

نوح فلدمن است بلومبرگ نظر مقاله نویس. او یک استاد حقوق در دانشگاه هاروارد.

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su