در Patralekhaa تولد, Rajkummar Rao شد خود را عاشقانه ، این بازیگر در ادامه به ستایش او معشوقه و در یک شایان ستایش پست در ادامه به دولت چگونه او احساس می کند مانند او فقط او را ملاقات کرد با وجود هزینه های سال های بسیاری با Patralekhaa.

تماس Patralekhaa زیباترین و قوی ترین دختر بچه, Rajkummar به یاد اولین بار او را دیدم Patralekhaa. بر خلاف اعتقادات ما Rajkummar دیده بود Patralekhaa در تبلیغات و خواست که او را ملاقات کند به او روزی که به واقعیت تبدیل شده و فقط یک ماه بعد!

به Instagram, Rajkummar نوشت: “تولدت مبارک P! @patralekhaa. من هنوز هم به یاد داشته باشید از دیدن شما در تبلیغات و بدانم که” من آرزو می کنم من می تواند در دیدار این دختر یک روز.” و به عنوان سرنوشت یا جهان آن را داشته باشد بسیار برای من میل من شما را ملاقات یک ماه بعد. شده است پس از سالها با هم بودن و در عین حال آن را احساس می کند مانند ما فقط ملاقات کرد. شما در حال زیباترین و قوی ترین دختر من ملاقات کرد. بیایید ایجاد بسیاری از خاطرات فوق العاده با هم.”

در اینجا پست خود:

Rajkummar Rao و Patralekhaa مشغول به کار در Hansal مهتا 2014 انتشار Patralekhaa. این دو شروع به دوستیابی در مجموعه و به زودی روابط خود را رسمی. وقتی پرسیده شد که در مورد برنامه های عروسی خود, هر دو, Rajkummar و Patralekhaa ذکر است که آنها می خواهم به اولویت بندی حرفه ای خود را در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de