احساس Cooped ؟ همه چیز شما نیاز به شروع به در حال اجرا خارج دوباره


Ngl زندگی سخت است در حال حاضر برای همه. حتی به عنوان کسی که استرس از ذهن خود را در حال حاضر من تشخیص می دهم که من یکی از آنهایی که خوش شانس. هنوز هم در حال اجرا خارج کمک می کند. این مقاله در اصل قرار بود یک نیمه ماراتن دبستان, راهنمای نوشته شده بیش از یک ماه پیش. پس از آن نیویورک نیمه ماراتن من آموزش شده است آشکار لغو شد.

تبلیغات

این مشخص نشده است که آیا من به شما بازپرداخت شود و ثبت نام به طور خودکار برای سال بعد مسابقه. آیا مهم است ؟ شما می خواهم که هر راست را به تعظیم جهان, کوچکترین ویولن برای ناامیدی من در این. و با این حال من همچنان به غلتیدن. و این یک مبارزه برای بازگشت به روال. هنگامی که شما در حال آموزش برای هیچ چیز تعیین اهداف می شود خود مانع است.

که گفت:, من در حال اجرا است و تا حدودی به طور منظم برای مدت زمان طولانی در جریان 10 سال در حال حاضر. در حالی که آن را هیچ جایگزینی برای درمان و دارو آن را غیر قابل انکار برای کمک به کسانی که مبتلا به بیماری های روانی (از جمله خودم دوقطبی II babyyy) و یا شاید برای کسانی که فقط درد و رنج است. آن را نیز یک راه عالی برای دفع که quarantini روده همراه با یک رژیم غذایی سالم است.

پس در رفتن, رفتن, رفتن سریع رفتن آهسته است. به عنوان طولانی به عنوان شما بروید و شما حفظ شش پا از فاصله از دونده بعدی—شما باید به مجموعه … با دنده راست است.

Under Armour ColdGear پایه 2.0 پیراهن | $60 (M) / $50 (W)

Illustration for article titled Feeling Cooped Up? Everything You Need to Start Running Outside Again

تصویر: Under Armour

هیچ سوال در ذهن من است که Under Armour باعث می شود برخی از این بهتر با کیفیت ورزشی, پیراهن. در صورتی که درست نیست پس چرا مربی تیلور چنگال بیش از $3,000 از پول خود را برای دریافت Under Armour لباس برای تیم ؟ (شاید به جای شراب خواری-مشاهده جمعه شب چراغمن باید به عقب بر گردیم به در حال اجرا است.)

تبلیغات

برای من, Under Armour را ColdGear پایه 2.0 71 ٪ پلی استر/29 درصد Elasterell پیراهن مناسب برای در میان آب و ما در حال حاضر شاهد هستیم. بسیار راحت و محکم اما هنوز نیمه جادار آنها گرم نگه داشتن شما را از طریق بقیه از بال یا زمستان و بهار. نگران نباشید, خانمها, آنها اونا رو برای شما بیش از حد.

که گفت:, آن را به زودی زمان برای ما تنظیم لباس با توجه به آب و هوا و این بدان معناست که آستین کوتاه. آیا شما می خواهید خدمه گردن (M) و یا V-گردن (M) و یا یک انتخاب گسترده ای از هر دو برای زنان, Under Armour کردم شما پوشیده شده است. با استفاده از کد های تبلیغاتی WFH25 برای 25% صفحات ویژه.

Under Armour UA راه اندازی SW 9″ شورت | $26

شما رو پیراهن, چرا شورت بیش از حد ؟ من ترجیح می دهم Under Armour برای نایک در این بخش به دلیل آنها را اجرا طولانی و من خود آگاهانه در مورد من ران! مسافت پیموده شده ممکن است متفاوت باشد برای خانم ها, اما وجود دارد تن از بهترین گزینه های فروش در سایت را انتخاب کنید.

تبلیغات

Under Armour ColdGear ساق پوش | $50

مثل من گفت: آن نخواهد بود سرد برای بسیاری دیگر اما بسته به جایی که شما زندگی می کنند ممکن است گرم یا. ColdGear ساق پوش هستند مطابقت کامل برای فوق UA راه اندازی کوتاه و ColdGear پایه پیراهن. که گفت:, آن را ممکن است زمان برای تغییر به فشرده سازی ،

خوش شانس برای شما, Under Armour مقدار زیادی از را انتخاب کنید. و اگر شما femme نگران نباش خود زنان را فشرده سازی لباس به همان اندازه رقابتی است.

تبلیغات

اپل دیده بان سری 5 | 384 دلار

من به فروش می رسد اپل و هو پسر من آن را پشیمانی. در حال حاضر من مجبور به ترک آپارتمان من هم خوش بنیه یکی از این پسران بد به بازوی من و یا *shudders* حمل من hoss از آی فون 11 Pro Max.

تبلیغات

آخرین اپل دیده بان من متعلق به سری 3 و سری 5 باعث می شود بسیاری از پیشرفت ها بیش از آن مدل و جانشین آن. برای یک صفحه نمایش است که همیشه در بنابراین شما لازم نیست که به چرخش مچ دست خود را به ببینید که چه زمان آن است. شما می توانید به آن نگاه کنید … در حاشیه (نفس نفس زدن!).

در علاوه بر این به افزایشی تنظیمات همه از امضای آن قابلیت این است که هنوز هم در جای خود. پوسته را به صورت ماهانه یارانه LTE نسخه و شما می توانید جریان های مورد علاقه خود را لیست پخش در سیب موزیکیا save up to 8GB خود bops آفلاین با GPS-تنها مدل.

تبلیغات

بوز SoundSport رایگان | $199

Illustration for article titled Feeling Cooped Up? Everything You Need to Start Running Outside Again

تصویر: بوز

تبلیغات

در واقع برای گوش دادن به موسیقی شما نمی توانید به اشتباه با بوز SoundSport رایگان بی سیم واقعا از earbuds. آنها ممکن است فعال نویز مانند AirPods Pro یا سونی WF-1000XM3اما آنها ارزان تر از نزدیک ترین اپل جایگزین. به علاوه آنها آب و مقاوم در برابر عرق بر خلاف سونی.

به من اعتماد کن من را که ادعا می کنند به آزمون روز دیگر وقتی که من به طور تصادفی قرار داده و آنها را از طریق شستشو و خشک چرخه قبل (به دروغ) باور من می خواهم کردن ، با این وجود آنها همچنان ادامه داشت و بنابراین من همچنان به نگه داشتن سر من بالا گوش دادن به JPEGMAFIA از طریق باتری پارک تقریبا هر شب به اجازه بخار.

هر چند نه به عنوان مد روز به عنوان AirPods اینها برخی از ترین قابل اعتماد و تناسب اندام, earbuds در بازار است و من ترجیح می دهم باس سنگین صدا به Jabra را tinnier EQ. در حالی که من از دست من و دوباره آنها را خریداری شاید سه یا چهار بار در حال حاضر با وجود این برنامه ویژگی های ردیابی GPS بوز SoundSport رایگان آمده بسیار توصیه می شود.

تبلیغات

به عنوان یک جایگزین شما می توانید آزار همسایگان خود و ماندن هیدراته در همان زمان با این iHome بطری آب/بلندگوی بلوتوث من نیز خود را برای برخی از دلیل. شما در حال خوش آمدید.

بروکس Ghost 12 در حال اجرا کفش | $96+ (M) / $93+ (W)

Illustration for article titled Feeling Cooped Up? Everything You Need to Start Running Outside Again

گرافیک: گیب کری

تبلیغات

بعد از معرفی به شبح 11 سال به عقب, من رسیده ام به نقطه بدون بازگشت با بروکس Ghost 12 (در دسترس در مردان و زنان, اندازه). این کفش ها نه تنها راحت می توانید آن را از فاصله بیش از حد. من به طول انجامید و من از طریق این سال و بیشتر از سال 2019 نیز هست و من برای 10+ مایل متوالی یک یا دو بار در هفته علاوه بر کوتاه تر 4-6 مایل اجرا می شود.

در حرکت نزولی, شما ممکن است نیاز به درج بعدها که در این صورت من به شدت توصیه این بچه ها. آنها ProFoot و تا هستم من!

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im