احساس “بی حوصله” در صفحه اصلی با توجه به مستند? این ویدیو توسط پلیس بمبئی چشم بازکن برای همه

شناخته شده برای آن دمدمی و خلاقانه, پست, پلیس بمبئی هنوز دوباره برنده شدن در رسانه های اجتماعی خود را با آخرین پست.

با گذشت هر روز تعداد موارد تایید شده همچنان به اوج در هند و پس از اقامت در داخل خانه و حفظ فاصله اجتماعی است تنها گزینه باقی مانده برای شکستن زنجیره ای.

متخصصان مراقبت های بهداشتی پرسنل پلیس شده است این سربازان در خط مقدم جنگ علیه COVID-19.

از کمک به مردم در شدت عفونی محیط زیست به کار غیر قابل تحمل تغییرات در تلاش برای ساخت مستند موفق تمام ادارات پلیس شده اند رفتن مایل اضافی برای کمک به جهان در مقابله با این بیماری همه گیر و اینترنت پر است از داستان های الهام بخش.

مردم را آگاه خود را قربانی پلیس بمبئی آمده اند تا با احساسی نوشته است که در گرفتن توجه همه بود.

پلیس بمبئی در زمان به توییتر امروز به پرداخت ادای احترام ویژه به افسران پلیس مشغول به کار روز و شب برای پیروزی در جنگ در برابر رمان شیوع کروناویروس.

ویدیو توییتی توسط پلیس بمبئی برجسته و چرا از آن مهم است به دنبال دستورالعمل و ماندن در خانه. این ویدئو نشان می دهد خواهد بمبئی ” گیر ” در داخل خانه وجود دارد هزاران نفر از پرسنل پلیس کار خستگی ناپذیر به شهر را امن نگه دارید.

این ویدئو را به اشتراک گذاشته بود با عنوان “احساس می کنم که مستند است فقط بیش از حد طولانی ؟ حدس می زنم آنچه ما انجام داده ایم به حال ما شده است ؟ #MumbaiFirst #TakingOnCorona.”

دو دقیقه ای-طولانی کلیپ قهرمانان خواسته شد آنچه را که آنها انجام داده اند و اگر از آنها خواسته شد به ماندن در خانه. از صرف وقت با خانواده به بازی با حیوان خانگی پاسخ شما را پر از اشک.

این ویدئو را ترک کرده است بسیاری از احساسی…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im