فدرال بازداشت نئو نازی ها که رسم ‘سخنان’ حمله به یک عضو کابینه


عکس: لئون نیل (گتی ایماژ)

در سال های اخیر, سفید گرایان بارها و بارها نامیده شده است یکی از بزرگترین تهدیدات برای زندگی داخلی. در پاسخ به رئیس جمهور تهمت بارها عنوان که تهدید. در حال حاضر که یک عضو از کابینه شده و هدفمند توسط ناسیونالیست های شما خواهد فکر می کنم او ممکن است تجدید نظر در موضع خود. که ما شوخی چند ؟

ایسنا گزارش که مقامات فدرال دستگیر شده اند جیمز کامرون دنتون 26 ساله عضو از نئو نازی ها گروه Atomwaffen Divison. با توجه به آمریکایی افترا لیگ است و مربوط به قتل است. این شکایت علیه دنتون مدعی است که او رهبر یک زیر گروه از این سازمان مستقر در تگزاس و پست در یک اتاق چت در مورد او تماس های برنامه ریزی شده با استفاده از دستگیره مانند “تجاوز به عنف” و “عذاب.”

تبلیغات

Bruh. اگر شما در حال رفتن به یک داخلی تروریستی می تواند شما حداقل باید نام صفحه نمایش از یک در ایکس باکس لایو در حدود سال 2005 بود ؟

دنتون دستگیر شد در ارتباط با جیمز ویلیام کربی کلی. کلی دستگیر شد, در ماه ژانویه و متهم شد با ساخت بیش از 134 جعلی تلفن تماس به اجرای قانون است. در میان دنتون را هدف قرار گرفتند ناشناس عضو مغلوب ساختن پیشی جستن در دولت یک روزنامه نگار برای ProPublica و Alfred Street Baptist Church یک عمدتا سیاه کلیسا در الکساندریا ، دنتون چهره به اتهام توطئه برای ارتکاب جرم علیه ایالات متحده و بین ایالتی تهدید به آسیب با توجه به U. S دفتر دادستان.

تبلیغات

برای یک گروه از مردم که کاملا رک و پوست کنده dumb به عنوان گه آنها شروع به مطرح فزاینده تهدید برای امنیت عمومی است. خوشبختانه بیشتر و بیشتر داستان شده اند و در آینده در مورد چگونگی حملات این dumbasses شده اند پیشگیرانه متوقف شده است. Tاو با فرکانس از این داستان است که هنوز هم نگرانی در آنخود را راست. حتی اگر یک عضو کابینه شد هدف من شک رئیس جمهور است رفتن به می گویند هر چیزی در مورد این مسئله.

چگونه می تواند شما را در برابر سفید ناسیونالیسم زمانی که شما نگه داشتن یک کار ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>