فدرال رزرو دیگر پاسخگو به مردم تحت Recovery قانون


Illustration for article titled Federal Reserve No Longer Accountable to the Public Under Recovery Law

عکس: تراشه Somodevilla (گتی ایماژ)

این COVID-19 همه گیر انداخته سطح جدیدی از فشار اقتصادی بر مردم آمریکا با بسیار کمی سابقه. دولت ایالات متحده اقدام با اجازه دادن به سطح گسترده ای از هزینه های دولت فدرال. متاسفانه این تلاش ها هستند مانع بسیاری از shadiness.

تبلیغات

سیاسی گزارش که بهبود قانون فراهم می کند که $450 میلیارد دلار کمک مالی هزینه های اجازه می دهد تا فدرال رزرو به برگزاری جلسات بدون هشدار عمومی و خودداری سوابق مورد آنچه اتفاق افتاده است در این جلسات. این تغییر برای یک مدت طولانی حکومت که رزرو باید اعلام جلسات یک روز در پیشبرد و حفظ یک رکورد از آنچه که تصمیم گرفته شد در جلسات است. این حرکت مرکب با رئیس جمهور تهمت و گفت او نمی قصد مطابق با کنگره نظارت و شلیک بازرس کل بود که سر از نظارت در بسته محرکباعث می شود کل این تلاش نگاه به طور فزاینده ای ناقص است.

از سیاسی:

در حالی که خزانه داری وزیر استیون Mnuchin خواهد دل کردن حدود 50 میلیون دلار کمک مالی بودجه [به] کمک به بخش های معینی از اقتصاد مانند صنعت هواپیمایی, بزرگترین استخر بودجه در بهبود بیل — $450 میلیارد برای نجات کسب و کار و شهرداری خواهد بود موفق توسط فدرال ریزرو است.

سیاه جوامع شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر COVID-19 در هر دو شدت بیماری و اقتصادی انشعابات که آمده اند به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. بدون نظارت و بدون فشار برای حفظ رکورد های عمومی, سیاه, کسب و کار و عمدتا سیاه و جوامع می تواند سمت چپ از تلاش بازیابی بدون توضیح. بیشتر اطلاعات است که می آید در مورد محرک تلاش بیشتر از آن به نظر می رسد که ما را عامل به فدرال دولت را به فکر کردن.

یکی از دیگر مربوط به جنبه های این حرکت است که رئیس جمهور و همکاران کسب و کار می تواند با توجه به درمان ترجیحی وقتی که می آید به محرک های هزینه. با توجه به این که این بیماری همه گیر به نظر می رسد به توان غنی سازی خود را از دوستانآن را خارج از قلمرو امکان است. با هیچ رکورد های عمومی وجود دارد می خواهم کمی رجوع باید این اثبات به صورت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im