هیئت منصفه فدرال جوایز $5.2 M به شیکاگو که صرف 31 سال در زندان پس از مجبور اعتراف


Illustration for article titled Federal Jury Awards $5.2M to Chicago Man Who Spent 31 Years In Prison After Forced Confession

عکس: شاتر

تصور کنید که هزینه های 31 سال زندان برای یک جرم و جنایت می شدند و مجبور به اعتراف به. که یک تکه خوبی از خود عمر را صرف زندانی با توجه به اینکه در محل اشتباه در زمان اشتباه است. متاسفانه که واقعیت برای استنلی Wrice.

با توجه به Chicago Sun-Times, تقریبا یک هفته و نیم طولانی مدنی دادگاه به پایان رسید با یک هیئت منصفه فدرال اعطای Wrice 4 میلیون دلار در جبران خسارت و همچنین 1.2 میلیون دلار خسارت تنبیهی. Wrice ادعا کرد که گروهبان. John Byrne و کارآگاه پیتر Dignan شکنجه او را به اعتراف به وحشتناک تجاوز رخ داده است که در اتاق زیر شیروانی از خانه خود را. وکلای مدافع این دو در حال حاضر بازنشسته و افسران استدلال کرد که Wrice بود “sadistically شکنجه” قربانی. جرم و جنایت رخ داده در سال 1982 و قربانی شده بود مورد ضرب و شتم سوخته با آهن و تجاوز جنسی. Wrice در اصل محکوم به 100 سال در زندان است.

در سال 2013 یک قاضی در Cook County, Illinois داد Wrice جدید دادگاه های کیفری پس از کلید شاهدان recanted شهادت آنها. این منجر به دادستان گفت که آنها دیگر نمی تواند اثبات گناه فراتر از شک معقول و Wrice رفت رایگان به عنوان یک نتیجه. را پس از سقوط هر چند که دیدن دیگر Cook County قاضی انکار Wrice “گواهی بی گناهی” به عنوان آنها بر این باور بودند که وجود دارد بسیاری از شواهد ثابت کرد که Wrice شرکت کننده در حمله.

داوران به نفع حکومت Wrice در دو از دعاوی حقوقی و با افسران در سوم. در حالی که آن را خوب است که Wrice اعطا شد جایزه آن را هرگز نمی تواند را تشکیل می دهند برای سه دهه از عمر خود را پشت میله های زندان به سر برد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>