قاضی فدرال دستور پلیس دنور به حد شلیک گاز اشک آور پرتابه در اعتراض صلح آمیز

یک قاضی فدرال در دنور با صدور حکمی از اواخر جمعه شب که محدودیت دنور اداره پلیس را به استفاده از سلاح های شیمیایی و غیر کشنده پرتابه در اعتراض کرد و گفت که حفاظت از متمم اول قانون اساسی حقوق شد و مهم تر از حفاظت از ساختمان ها است.

“تهدید برای ایمنی فیزیکی و آزادی بیان اهمیت بیشتری نسبت به تهدید به اموال” ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه R. بروک جکسون نوشت.

جکسون صادر 11-صفحه ائمه جمعه شب پس از چهار معترضان واصل طرح دعوی در دادگاه درخواست سفارش ضابط موقت در برابر تهاجمی اقدامات پلیس. طرح دعوی در دادگاه واصل پنج شنبه در دنور دادگاه منطقه شده بود نقل مکان کرد به دادگاه فدرال.

“پیدا کنم که شاکیان به تاسیس یک احتمال قوی است که متهم به نقض شاکیان متمم اول قانون اساسی حق آزادی بیان” جکسون نوشت: در حکم.

پلیس در تظاهرات شده اند به دستور دادگاه “از به کارگیری سلاح های شیمیایی و یا پرتابه از هر نوع در برابر افراد درگیر در تظاهرات مسالمت آمیز یا تظاهرات.”

جکسون گفت: شاکیان خود در پرونده ایجاد شده است که برخی از افسران پلیس بوده اند شلیک بی هدف در اعتراض صلح آمیز از جمله هدف آتش خود را در سر مردم و groins.

اما جکسون به رسمیت شناخته شده است که پلیس باید توانایی محافظت از خود را به طوری که او مجموعه ای از دستورالعمل ها برای زمانی که افسران پلیس می تواند با استفاده از سلاح های غیر کشنده در برابر معترضان.

برای مثال یک کاپیتان یا بالاتر-رتبه افسر باید تایید استفاده از آنها پس از آن فرمانده شاهد خاص اعمال خشونت آمیز یا تخریب اموال که حکم آن سطح از زور. او ناکرده پلیس به هدف در سر مردم گردن و یا پشت و گفت: پلیس می تواند آتش یکسره به یک جمعیت.

از دیگر اقدامات در دستور عبارتند از:

 • غیر دنور افسران نباید استفاده از هر گونه تظاهرات از زور و سلاح فراتر از آنچه دنور خود اجازه آن خود کردند.
 • همه افسران مستقر به تظاهرات و یا درگیر در تظاهرات باید
  بدن خود را فرسوده دوربین ضبط در تمام زمانها و آنها ممکن است عمدا مانع
  دوربین یا ضبط.
 • عوامل شیمیایی و یا مواد محرک (از جمله اسپری فلفل و گاز اشک آور) می شود و تنها پس از
  به منظور متفرق صادر شده است.
 • افسران باید نگه داشتن بدن دوربین در حال اجرا است و ممکن است عمدا مانع آنها است.
 • افسران باید سفارشات را به پراکنده شدن معترضان اجازه می دهد زمان برای ترک و آنها را به اتاق به حرکت به دور. اگر آن را به نظر می رسد مورد نظر خود را به مخاطب نمی تواند بشنود افسران باید تکرار سفارشات قبل از استقرار سلاح های شیمیایی.

در آینده به یک تصمیم دادگاه بررسی شواهد تصویری از حوادث متعدد که در آن ماموران با استفاده از اسپری فلفل به روی تظاهرکنندگان بودند که صلح آمیز و نه درگیر در خشونت یا رفتار مخرب با توجه به حاکم.

“مردم باید حق مطلق را نشان می دهد و در اعتراض به اقدامات مقامات دولتی از جمله افسران پلیس. این یکی از بسیاری از آزادی که در این کشور ساخته شده بود” جکسون گفت: در این حکم.

جکسون اشاره کرد که پلیس را “بسیار دشوار است و اغلب کار بیهوده” را به انجام گفت: “مشکل این است که در تلاش برای جلب اجرا خط است که اجازه می دهد افسران پلیس به استفاده از ابزار مناسب برای پاسخ دادن به خشونت و تخریب اموال بدون عبور از خط به سرد شدن آزادی بیان و سوء استفاده کسانی که مایل به اعمال آن است.”

دنور اداره پلیس نمایندگان نمی تواند رسید جمعه شب برای نظر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de