فدرال حسابرسی می یابد کلرادو غیر انتفاعی نتوانست به درستی مدیریت بیش از $450K به منظور کمک به قاچاق انسان بازماندگان

کلرادو سازمان برای کمک به قربانیان استفاده نادرست $10,161 فدرال اعطای پول و نه کافی سوابق به عقب $467,780 در سایر هزینه ها از کمک های مالی اختصاص داده شده به کمک به بازماندگان از قاچاق انسان فدرال ممیزی در بر داشت.

غیر انتفاعی دریافت کمک های مالی در مجموع بیش از 1.6 میلیون دلار از وزارت دادگستری ایالات متحده در سال 2015 و 2018. ممیزی منتشر شد شنبه توسط اداره بازرس کل در بر داشت برخی از هزینه های فاقد خاص رسید و پرداخت های دیگر از پول کمک مالی اجازه نداشتند تحت پارامترهای خاص از اعطای جایزه.

نانسی Lewis, مدیر اجرایی غیر انتفاعی نیست اختلاف ممیزی یافته است و گفت: این سازمان مشغول به کار سخت را به هزاران نفر از تغییرات در پاسخ به این یافته ها. اشتباهات به علت سوء تفاهم miscommunications بین سازمان و فرآیندهای آن مطابقت ندارد و بخش انتظارات او گفت:.

“هر صد واحد رفت و به خدمات مدیر اجرایی” نانسی لوئیس گفت. “وجود دارد هرگز در هر نقطه که در آن آنها وجود دارد گفت: تقلب و یا تخلفات و وجود ندارد.”

تنها استثنا بود $29 متهم به اعطای پول توسط یک کارمند برای یک وعده غذایی است که نه اجازه استفاده از وجوه او گفت:.

دلار 10,161 از هزینه های غیرمجاز شامل $5,027 استفاده می شود به استخدام یک کارآموز $813 در پاداش به کارکنان و $1,444 در خدمات فن آوری.

صدها هزار دلار از هزینه های بدون کافی پرونده شامل رسید ارائه شده برای خدمات بدون کل مبلغ گنجانده شده است. آن را نیز شامل اعطای پول برای خرید مواد غذایی فروشگاه کارت هدیه برای بازماندگان اما این سازمان نمی تواند ارائه رسید برای چه بازماندگان’ استفاده از کارت های هدیه به خرید.

“ما باید اثبات است که هر کارت هدیه رفت و به یک قربانی و ما را که به آنها” لوئیس گفت.

حسابرسان نوشت که این سازمان”نشان از پیشرفت در کمک به قربانیان قاچاق انسان است.

کلرادو سازمان برای کمک به قربانیان آغاز شده است که در سال 1982 ادامه خواهد داد به کار با حسابرسان و نظارت سازمان به مطمئن شوید که آنها می آیند به انطباق با کمک های مالی’ قوانین لوئیس گفت.

“حتی زمانی که حسابرسان وجود دارد, آنها خوشحال شدند با تغییرات و که آنها ساخته شده واقعی سرعت,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>