دادگاه تجدید نظر فدرال اجازه می دهد تا بلوک در قانون فلوریدا است که باعث می شود رای گیری سخت تر برای Ex-Felons


Illustration for article titled Federal Appeals Court Allows Block on Florida Law That Makes Voting Harder for Ex-Felons

عکس: تراشه Somodevilla (گتی ایماژ)

محدود کردن دسترسی به رای گیری شده است یک جنگ هستهای است که مایل به مبارزه هستند. حتی زمانی که رای مردم به سهولت محدودیت در قانون ایران می آید از طریق یک قانون است که اساسا می گوید: “Sike lol شما فکر می کردم.” فلوریدا آخرین تلاش در سرکوب رای دهندگان در زمان حال شده است را در خود نگه دارد.

سی ان ان گزارش داد که 11th ما مدار دادگاه تجدید نظر در فلوریدا تصمیم گرفته است به نقد و بررسی آن تصمیم به اجازه یک دستور در یک دولت قانون بود که نهاد در سال گذشته به جلوگیری از قبلا زندانی از رای گیری مگر اینکه آنها پرداخت تمام دادگاه دستور جریمه و هزینه های قانونی. این قانون را به اثر پس از 65 درصد از فلوریدا رای دادند برای بازگرداندن حق رأی برای سابق felons. این به معنای 1.4 میلیون نفر از مردم با توجه به حق رای دادن. فلوریدا کالیفرنیا ، ران DeSantis نبود احساس که بنابراین او و قانونگذاری فلوریدا رو به کار بر روی یک قانون است که هنوز در حد ظرفیت خود را برای رای دادن.

تبلیغات

از سی ان ان:

در گزارش های ارائه شده در دادگاه دانشگاه فلوریدا پروفسور دانیل اسمیت به این نتیجه رسیدند که بیش از 774,000 مردم یا حدود 77 درصد از کسانی که با محکومیت جنایت در سراسر ایالت 67 شهرستانهای نمی تواند ثبت نام برای رای دادن به دلیل برجسته تعهدات مالی.

متعدد گروه های حمایت از ثبت پرونده های حقوقی علیه فلوریدا و در ماه اکتبر قاضی دادگاه منطقه رابرت Hinkle مجاز موقت حکم در قانون اجازه داده است که قبلا زندانی به ثبت نام برای رای دادن بدون در نظر گرفتن هزینه های قانونی. در ماه فوریه دادگاه تجدید نظر تایید کرد که دستور.

این است که پایان جنگ به عنوان یک دادگاه تنظیم شده است برای شروع در پایان ماه آوریل در مقابل ایالات متحده آمریکاS. دادگاه منطقه ای برای منطقه شمال فلوریدا. من انتظار این را به عنوان یک مبارزه به عنوان خواهان به نگه داشتن رای گیری برای بخش های خاصی از جمعیت به عنوان کم به عنوان امکان پذیر است. President خودش گفت که بیشتر مردم رای کمتر احتمال دارد جمهوری انتخاب خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de