‘تغذیه’: عمر عبدالله به شکایت Chhattisgarh سانتی متر Baghel برای ارتباط خود با انتشار Sachin خلبان شورش

یک بیانیه Chhattisgarh وزیر Bhupesh Baghel لینک راجستان کنگره رهبر Sachin خلبان شورش با عمر و عبدالله عبدالله از آزادی از بازداشت مه زمین او را در آش. سابق جامو و کشمیر وزیر گفته Baghel خواهد بود شنیدن از وکلای او به عنوان او بود “فدرال رزرو تا کاملا مخرب و نادرست نماید.”

در بیانیه کنفرانس ملی گفت: آن رد Baghels اتهامات نادرست در عمر عبدالله را آزاد کند. “Baghel است بدتر پیشنهاد کرد که آزادی ما از معاون رئیس جمهور آقای عمر عبدالله از پیشگیری بازداشت شد به نحوی مرتبط با Mr Sachin خلبان و یا در حال حاضر وضعیت سیاسی ریشه در راجستان.”

حزب به صراحت رد چنین مخرب غلط و با انگیزه های سیاسی اظهارات استفاده می شود که برای راحت سیاسی موضع گیری آن گفت.

“این است که در داخل استان از دانش عمومی است که آزادی آقای عمر عبدالله اتفاق افتاد پس از قضایی مداخله در پی از دادگاه عالی و غیر قانونی دستور بازداشت آقای عبدالله به چالش کشیده شد. با توجه به غیرقابل دفاع ماهیت غیر قانونی بازداشت منظور همان لغو شد توسط دولت در طول این دوره از جلسات دادرسی در دیوان عالی کشور” حزب گفت.

ما گرفته اند ادراک از libellous بیانیه آقای Baghel و ما در حال حاضر در روند مشاوره ما وکلا و باید شروع مناسب اقدام قانونی علیه فوق الذکر در بیانیه ای گفت:.

در یک روزنامه مصاحبه Baghel بود پرسید: چرا عمر عبدالله منتشر شد در حالی که Mehbooba Muftij هنوز بیحال تعجب اگر آن را با توجه به Sachin خلبان رابطه با عبدالله خانواده است.

“…و تا آنجا که Sachin خلبان نگران است که من شده اند ردیابی راجستان حوادث پس از نزدیک اما آن را یکی کنجکاو چرا عمر عبدالله از زندان آزاد شد ؟ او و Mehbooba Muftiji بودند رزرو در زیر همان بخش از قانون در حالی که او هنوز هم بیحال شدن او است. به این دلیل است که آقای عبدالله برادر در قانون Sachin خلبان ؟ ” او گفت: به نقل از روزنامه.

خلبان که شورش علیه راجستان وزیر Ashok Gehlot است به عمر و عبدالله عبدالله خواهر سارا عبدالله.

به Tweeting در این بیانیه از حزب خود عبدالله گفت: “من خسته از این کاملا مخرب و نادرست ادعا که آنچه Sachin خلبان در حال انجام است به نحوی مربوط به من یا پدر من از آزادی از زندان در اوایل این سال است. به اندازه کافی به اندازه کافی است. Mr @bhupeshbaghel خواهد بود شنیدن از وکلا. Cc @RahulGandhi @INCIndia @rssurjewala.”

تلاش برای بی اهمیت جلوه دادن اختلاف Baghel پاسخ در یک صدای جیر جیر “لطفا سعی کنید به نوبه خود این غم انگیز مرگ دموکراسی به یک لحظه مناسب @OmarAbdullah جی. از ‘اتهام’ تنها یک سوال پرسید و ما را در حفظ و درخواست آن را به عنوان خواهد شد در این کشور است.”

در این عبدالله گفت: حزب کنگره را نمی دانم تفاوت بین دوستان و مخالفان است.

“شما می توانید ارسال و پاسخ خود را به وکلا. این است که چه چیزی اشتباه است با @INCIndia امروز شما نمی دانید که دوستان خود را از مخالفان خود را. این است که چرا شما مردم را در ظروف سرباز یا مسافر شما در هستند. خود را “سوال” بود مخرب و رفتن بلامنازع” او گفت:.

Baghel دوباره سعی در جلب رضایت عبدالله و پرسیدم غم انگیز مرگ دموکراسی آغاز شد و با زندانی کردن رهبران بر این باورند که در دموکراسی مانند آقای عبدالله Ms مفتی و دیگر رهبران کشمیر. انتشار @OmarAbdullah است بموقع استقبال می شود اما ما باید همچنان خواستار آزادی همه دیگران است. من امیدوارم که دولت هند این را می شنود دیرینه تقاضا و پاسخ ما تماس.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de