تغذیه طول می کشد اضطراری گام به بریده بریده نرخ و سهولت بانک قوانین

واشنگتن — رئیس فدرال رزرو در زمان اقدام اضطراری یکشنبه برای کمک به اقتصاد مقاومت در برابر coronavirus با کاهش نرخ بهره خود را به نزدیک صفر و گفت: آن را خواهد خرید 700 میلیارد دلار در خزانه و اوراق قرضه وام مسکن.

بانک فدرال تعجب اطلاعیه نشانه آن است که نگرانی از شیوع ویروسی را کاهش رشد اقتصادی در ماه های آینده و آن را آماده به انجام هر آنچه در آن می تواند مقابله با خطرات. آن را قطع کلید آن رای توسط یک درصد نقطه به یک محدوده بین صفر تا 0.25% و گفت: این امر نگه داشتن آن وجود دارد تا زمانی که آن را احساس می کند اعتماد به نفس است که اقتصاد می تواند زنده ماندن ناگهانی در نزدیکی-خاموش کردن فعالیت های اقتصادی در ایالات متحده است.

بانک مرکزی به خرید 500 میلیارد دلار از اوراق بهادار خزانه داری و 200 میلیارد دلار از وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار. این مقدار به تلاش برای صاف کردن بیش از بازار اختلال را ساخته اند که آن را سخت را برای بانک ها و سرمایه گذاران بزرگ به فروش اوراق و همچنین به نگه داشتن طولانی مدت نرخ استقراض با نرخ پایین. این اختلال در خزانه به بازار فرستاده عملکرد 10 ساله خزانه داری افزایش در هفته گذشته یک حرکت غیر عادی است که تهدید به تورم هزینه های استقراض برای وام های مسکن و کارت های اعتباری.

در یکشنبه شب های آتی سهام ایالات متحده شروع به سقوط پس از تغذیه اعلام. آتی برای شاخص S&P 500 شاخص کاهش یافته است 4%, در حالی که قیمت های آتی برای داو صنعتی کاهش 3.7%.

تمام گفته تغذیه عظیم پاسخ در نظر گرفته شده است برای حفظ بازارهای مالی عملکرد و اعطای وام جریان به کسب و کار و مصرف کنندگان است. در غیر این صورت به عنوان درآمد خشک بی شماری برای کسب و کارهای کوچک است که به طور ناگهانی از دست داده و مشتریان این کارفرمایان می تواند مجبور به اخراج کارگران و یا حتی به دنبال حفاظت از ورشکستگی در برخی موارد.

“این یک break-the-شیشه ای لحظه” برای تغذیه گفت: علامت زندی اقتصاددان ارشد در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک. “آنها در حال پرتاب همه چیز را رو در این. احساس من این است که آنها باید عصبی در مورد سیستم اعتباری هنوز به درستی کار. آنها در حال تلاش برای تقویت اعتماد به نفس.”

توسط شدت کاهش آن معیار کوتاه مدت نرخ و پمپاژ صدها میلیارد دلار به سیستم مالی بانک فدرال حرکت جمعه به یاد می آورد اقدام اضطراری در آن زمان در اوج بحران مالی است. شروع در سال 2008 فدرال رزرو کاهش نرخ کلیدی بهره را نزدیک به صفر نگه داشته و آن را در آنجا به مدت هفت سال. بانک مرکزی در حال حاضر بازگشت که رای — که تحت تاثیر بسیاری از مصرف کننده و وام کسب و کار به آن رکورد در سطح پایین.

به عنوان کسب و کار در سراسر کشور خود را ببینید درآمد حاصل از خرد شدن به عنوان مصرف کنندگان در خانه بمانند بسیاری از آنها را به دنبال وام های کوتاه مدت برای حفظ خود رسید. این تغذیه گفت: از آن کاهش یافته است و طبیعی آن نیاز است که بانک نگه نقدی برابر با 10 درصد از سپرده های مشتریان در نتیجه اجازه می دهد بانک ها به قرض دادن پول به جای. همچنین گفت: بانک ها می توانند با استفاده از پول نقد اضافی بافر که تحمیل شده بود پس از بحران مالی 2008 برای اعطای وام.

“فدرال رزرو” آن بیانیه روز شنبه گفت: “آماده است خود را به استفاده از طیف گسترده ای از ابزار برای حمایت از جریان های اعتباری به خانواده ها و کسب و کار و در نتیجه ترویج آن حداکثر اشتغال و ثبات قیمت ها اهداف است.”

“آن را تایید می کند که تغذیه می بیند اقتصاد پایین رفتن … بسیار به شدت” به سمت رکود گفت: آدم پوزن, رئيس جمهور از پترسون موسسه بین المللی اقتصاد ،

فدرال رزرو گفت: همچنین کاهش نرخ بهره در وام دلار در یک اقدام مشترک با پنج بانک های مرکزی در خارج از کشور. این حرکت در نظر گرفته شده است برای اطمینان حاصل شود که بانک های خارجی همچنان به دسترسی به دلار است که قرض دادن آنها به خارج از کشور شرکت.

تمام گفته های تغذیه, اعمال مقدار به رسمیت شناختن است که اقتصاد ایالات متحده چهره آن خطر ناک ترین برهه از زمان رکود اقتصادی به پایان رسید بیش از یک دهه پیش.

در عین حال با این ویروس باعث گسترش وسیع خاموش کردن فعالیت های اقتصادی در ایالات متحده فدرال رزرو چهره بسیار دلهره آور است. ابزار آن — در نظر گرفته شده به سهولت قرض گرفتن نرخ تسهیل اعطای وام و افزایش اعتماد به نفس هستند و ایده آل مناسب برای جبران ترس رانده خاموش کردن در خرج و مسافرت.

“ما امیدواریم که فدرال رزرو در مقابل حوادث, نه به ذکر است بانک های مرکزی دیگر, هل اقتصاد در مسیر درست” پوزن گفت. “بلند کردن اجسام سنگین برای محرک و برای جلوگیری از ماندگاری و آسیب های اقتصادی است که باید انجام شود در مالی طرف. که طبیعت از این شوک است.”

پوزن گفت که او به نفع اقداماتی که در خارج از بانک فدرال اجراء مانند ارائه مرخصی استعلاجی و پرداخت هزینه برای قرنطینه کارگران و نورد بیش از بانک وام به کوچک و متوسط کسب و کار ضربه سخت شیوع.

“این است که نمی تواند گلوله سحر و جادو است که موجب صرفه جویی در همه چیز” گفت: تیموتی Duy یک اقتصاددان در دانشگاه اورگان است که به پیروی از تغذیه اما یک سیگنال را می فرستد به کنگره که اقتصاد نیاز اضطراری محرک.

Duy پیش بینی کرد که فدرال رزرو به دنبال خواهد داشت تا با اقدامات بیشتر از جمله احتمالا تغییر آن به نرخ هدف تورم اجازه می دهد تا برای بیشتر محرک و ارائه پشتیبانی بیشتر برای تجاری کاغذ — کوتاه مدت اشاره می کند که شرکت های موضوع برای دیدار با هزینه های.

“من فکر نمی کنم آنها انجام می شود در عین حال” Duy گفت.

Duy گفت: دارایی خرید یک “تلاش برای حفظ بازار از انجماد است.”

در اوایل روز شنبه, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin گفت که هر دو بانک مرکزی و دولت فدرال باید ابزار در اختیار خود را برای حمایت از اقتصاد است.

Mnuchin همچنین گفت که او فکر نمی کنم اقتصاد هنوز در رکود است. بسیاری از اقتصاددانان برجسته هر چند گفته اند که آنها معتقدند رکود اقتصادی است یا در حال حاضر وارد شده و یا خواهد شد به زودی. جی پی مورگان چیس پیش بینی اقتصاد کوچک خواهد شد در 2 ٪ نرخ سالانه در سه ماهه جاری و 3% در ماه آوریل تا ژوئن چهارم.

“من فکر نمی کنم” Mnuchin گفت: وقتی پرسیده شد که اگر ایالات متحده آمریکا است که در رکود است. “مسئله اصلی این است که چه اقتصادی ابزار ما می رویم به استفاده از به مطمئن شوید که ما از این طریق دریافت کنید.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصریح کرد مکرر خود را تقاضا کرد که فدرال “دریافت در هیئت مدیره و انجام آنچه آنها باید انجام دهید” بازتاب خود استدلال که معیار ایالات متحده نرخ باید به عنوان کم به عنوان آنها در اروپا و ژاپن که در آن آنها در حال حاضر منفی است. منفی نرخ به طور کلی دیده می شود به عنوان یک نشانه ای از ناراحتی های اقتصادی و وجود شواهد کمی وجود دارد که آنها کمک به رشد تحریک می کند. تغذیه مقامات نشان داده اند که آنها بعید است به کاهش نرخ بهره به زیر صفر است.

دو هفته پیش در یک حرکت فدرال رزرو به دنبال جبران این بیماری را میکشد در اقتصاد توسط برش آن را در کوتاه مدت نرخ یک و نیم درصد آن برای اولین بار میان سیاست جلسات پس از بحران مالی است.

فدرال ریزرو سیاست گذاران را تا حد زیادی پذیرفته شده و تحقیقات است که می گوید: پس از آن نرخ بهره نزدیک صفر این امر تولید بیشتر سود اقتصادی به قطع تمام راه را به صفر و نه فقط برای یک ربع یا نیم نقطه بالا. که به دلیل آن طول می کشد زمان برای کاهش نرخ بهره به کار و راه خود را از طریق اقتصاد است. بنابراین اگر یک رکود اقتصادی را تهدید می کند سریعتر عمل موثر تر است.

در روز پنج شنبه بانک مرکزی گفت: آن را ارائه 1.5 تریلیون دلار از وام های کوتاه مدت به بانک ها. بانک مرکزی به ارائه پول نقد به بانک های علاقه مند به بازگشت خزانه. وام را بازپرداخت خواهد شد پس از یک یا سه ماه.

این برنامه یک پاسخ اولیه به نشانه هایی که بازار اوراق قرضه بوده است مختل شود در روزهای اخیر به عنوان بسیاری از معامله گران و بانک ها باید به دنبال خالی کردن مبالغ زیادی از Treasurys اما یافت نشد به اندازه کافی تمایل خریداران. که logjam کاهش قیمت اوراق قرضه و افزایش بازده — مخالف از آنچه به طور معمول اتفاق می افتد زمانی که بازار سهام فرو.

فدرال رزرو نیز هفته گذشته گفت که این امر گسترش آن 60 میلیارد دلار ماهانه به خزانه داری خرید برنامه راه اندازی در پاییز گذشته از فقط در کوتاه مدت صورتحساب به همه سررسید. فدرال رزرو در حال حاضر reinvesting 20 میلیارد دلار از دارایی های وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار به خزانه از همه زمان در نتیجه آوردن مجموع آن خرید به 80 میلیارد دلار.

کسانی که خرید کمک خواهد کرد از بین بردن بانک ها از خزانه آنها می خواهند به فروش می رسانند. برخی از تحلیلگران انتظار دارند که فدرال ریزرو برای گسترش آن در خریدهای گذشته خود از زمان پایان تاریخ از سه ماهه دوم و حتی بسیار افزایش اندازه.

Join our Facebook گروه برای به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.Sourcing & روش

AP اقتصاد نویسندگان پل وایزمن و مارتین Crutsinger کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im