فوریه فعال در بازار املاک و مستغلات منجر به دو قابل توجهی خرید و فروش خانه

در طول ماه فوریه در این منطقه دنور مترو شاهد افزایش فعالیت در بازار املاک و مستغلات.

لوکس بخش از مترو دنور بازار, تعریف شده به عنوان خانه در قیمت و یا بیش از $1 میلیون دلار انجام شده به خصوص با توجه به لیو Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول ماهانه گزارش بازار.

در مقایسه با سال-به روزترین آمار از طریق فوریه این سال به همین بازه زمانی در سال گذشته مجموع حجم فروش لوکس listings 9 درصد افزایش یافته. تعداد لیست به فروش می رسد به دنبال یک شبیه روند رو به بالا نیز رشد 9 درصد از طریق ماه گذشته در آوردن کل مقدار فروش خواص لوکس به 234 خانه های این سال است. متوسط روز در بازار در این دسته از خانه ها از کاهش 86 روز از طریق فوریه سال گذشته به 79 روز از طریق فوریه سال 8% افت. این متریک کمک می کند تا نشان دهنده افزایش تقاضا برای خانه های لوکس در منطقه مترو.

این افزایش در فعالیت در املاک و لوکس واقعی بازار بود و مفید برای هر دو خریداران و فروشندگان به دنبال رسیدن به اهداف املاک و مستغلات. LIV آقا افتخار است که به نمایندگی از فروشندگان از دو از بالاترین قیمت فروش در ماه فوریه. هر دو فروش خانه های لوکس در محل برجسته در محله گیلاس تپه ایجاد کرد.

بالاترین قیمت معامله که LIV آقا نشان داده و در ماه فوریه فروش 8 چرچیل درایو. جانت Kritzer به نمایندگی از فروشنده این خیره کننده و مستغلات است که برای به فروش می رسد قابل توجه قیمت دلار 6,620,000.

مجموعه ای در حدود 2½ هکتار این هشت اتاق خواب و 13 حمام خانه همه را دارد. این فضاهای زندگی در فضای باز و تراس سنگ فرش ارائه تنظیمات کامل برای لذت بردن از غروب آفتاب نمایش بیش از گیلاس تپه های باشگاه کشور زمین گلف و کوه های راکی.

صفحه اصلی داخلی دودی اهل توسکانی-الهام ظرافت در هر نوبت. پیچش یا حلقه زنی اهن الات, شکوه با سنگ و شومینه و سبک اروپایی امضا قوس زینت خانه. برای مالکان که عشق را به میزبان جایزه فضاها و امکانات رفاهی در این لوکس مانور بی همتا هستند. این اتاق بیلیارد, میخانه, نوار, شراب غار و اتاق تئاتر را در این صفحه نهایی سرگرم کننده مقصد.

“درست کردن یک آیکون در داخل گیلاس تپه ایجاد کرد همسایگی این خانه افزایش می یابد با شکوه بیش از گیلاس تپه های باشگاه کشور با سابقه نمایش از زمین گلف و کوه برای یک تجربه بر خلاف هر گونه دیگر می گوید:” Kritzer. “اموال را تشخیص ویژگی های این خانه دیدنی برای صرف وقت با عزیزان سرگرم مهمانان و تمام زندگی لحظات در میان است.”

لیندا Behr موسس کارگزار در LIV Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول, تا به حال لذت بردن از به نمایندگی از فروشندگان 4101 S. کلرادو بلوار. در ماه گذشته. در سال 2014 ساخته و تکمیل شده در سال 2016 قابل توجه سنگ اقامت که نشسته بر روی یک منظره 2.25 هکتار فروخته شد در ماه فوریه برای $6,250,000.

ایجاد و طراحی شده با ترکیبی از کیفیت استثنایی و دقیق جزئیات و ظرافت انجام نگرفته این نمایشی کشور, املاک و ویژگی های غنی و پیچیده جزئیات. گرم و دعوت های داخلی شامل جریمه پس از اتمام مانند Greystone تخته ورود فرش گردشگاهها و تراس گسترده planked گردو طبقه آشپزخانه لذیذ با کانتر صابونی و مشتری cabinetry آشپزخانه که با لهجه Rohl وسایل لوله کشی و صخره ای کوه های سخت افزاری.

در سراسر خانه 10 – و 12-سقف پا را در فضا احساس می کنم روح و روشن است. این خانه همچنین ویژگی های مجلل کارشناسی ارشد مجموعه چهار اضافی اتاق خواب سوئیت یک به پایان رسید سطح پایین تر و چهار غرفه انبار.

“این نقطه عطفی ملک در گیلاس تپه های روستا یکی از زیباترین شهرکهای است که من تا کنون دیده اند می گوید:” Behr. “فروشندگان رفت بالا و فراتر از آن برای اضافه کردن خود را به اتمام لمس خود را با استفاده از طعم بی عیب و نقص و سبک به داخل خانه و همچنین ایجاد یک breathtakingly زیبا, حیاط واحه با افت تاج پوشش درختان گسترده چمن و باغ و دعوت از سنگ تراس.

“فوق العاده جوان و خانواده افتخار صاحبان اموال قدردانی هر جنبه ای از این فوق العاده و مستغلات است که واقعا استثنایی و بی نظیر در آن محیط و امکانات رفاهی است.”

LIV آقا است کلرادو پیشرو املاک و لوکس واقعی شرکت با تاکید بر شیوه زندگی است. برای تمام نیازهای املاک و مستغلات تماس با LIV Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول از طریق تماس 303-893-3200 و یا با مراجعه به LIVSothebysRealty.com.

LIV Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول, منحصر به فرد, هیئت مدیره نایب السلطنه برای این است که در املاک و لوکس واقعی است 23 محل دفتر در مترو دنور و مناطق اطراف آن از جمله تخته سنگ سنگ قلعه Cherry Creek, دنور فناوری مرکز مرکز شهر دنور همیشه سبز و رفت و آمد مکرر جوامع Breckenridge, زمستان, پارک, Dillon snowmass تلورید و Vail دره.

اخبار و سرمقاله کارکنان از دنور پست تا به حال هیچ نقشی در این پست آماده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im