عکس: الکس ونگ (گتی ایماژ)

این دیوانه میشم. من احساس می کنم مثل چهار سال پیش ما هشدار داد که اگر ol’ پسر رو انتخاب آن را جسور بدترین جامعه ما به انجام برخی از شنیع چیز. با توجه به FBI متاسفانه ما راست بود.

FBI کارگردان, کریستوفر Wray, گفته است که با نژاد با انگیزه های خشونت آمیز افراط گرایان (دفعات بازدید:سفید گرایان) شده اند بالا به یک “ملی تهدید اولویت است.” این تعیین نقاط خطر خشونت از این گروه ها در همان سطح به عنوان ایسیس. بله که گروه تروریستی داعش. در نظارت شنوایی با خانه های قضایی کمیته Wray گفت: “نه تنها تهدید ترور غواصse-آن را بی امان.” او همچنین اشاره کرد که بسیاری از حملات “سوخت توسط برخی از نوع سفید برتری.”

تبلیغات

FBI اشاره می کند که این تروریست ها هستند به خصوص خطرناک است زیرا آنها اغلب به تنهایی کار می کنند و تبدیل به خود رادیکال از طریق اینترنت. Wray توضیح داد که این عاملان اغلب به سرعت حرکت از لفاظی به خشونت و تمایل به هدف قرار دادن مناطق مانند مراکز خرید و یا مکان عبادت است. اکثر تیز او گفت: “این تهدید چیزی است که ارزیابی ما این است که بزرگترین تهدید به میهن در حال حاضر.”

با توجه به مقدار کنیسه ها, مساجد و کلیساها دیده ایم شات,   حقوق مدنی تخریب بناهای تاریخی و این واقعیت است که یک ناسیونالیست تجمع منجر به یک زن از دست دادن زندگی خود تنها چیزی که تعجب آور در اینجا این است که چگونه آن را در زمان طولانی آنها را به انجام این کار. شما فکر می کنم Charlottesville شده خواهد بود به اندازه کافی. اعطا هنگامی که شما یک دولت اجرا شده توسط تحت اللفظی سفید گرایان آهسته زمان پاسخ است که انتظار می رود گمان می کنم.

تبلیغات

تا کنون این سال مشترک با تروریسم وظیفه نیروی بازداشت هشت مظنون به اعضای “پایه” یک نئو نازی ها گروهی است که به دنبال شروع یک مسابقه جنگ. علاوه بر این, آنها را متوقف کرده ایم توطئه بمب گذاری در نوادا و کلرادو است. این نشانه خوبی است که آنها در حال فعال در این مورد اما نفرت جنایات هنوز هم در حال افزایش است. در واقع 2018 تا به حال یک رکورد تعداد قتل هایی که تشکیل جنایات نفرت.

سفید ناسیونالیسم به شمار شدید تهدید به رفاه مردم آمریکا هنوز قضاوت از رئیس جمهور دولت از آدرس اتحادیه شما نمی آن را می دانم. در عوض او را با تمرکز بر “رادیکال اسلامی ترور” چون اگر وجود دارد یک چیز سفید مردم آن را ترس از قهوه ای مردم است. حتی اگر آنها بیش از یک احتمال گرفتار شدن در یک داد و بیداد توسط برخی عصبانی سفید بچه به نام کایل از حمله داعش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de