مالی Action Task Force (FATF) در روز جمعه هشدار داد که پاکستان از استرن عمل اگر نتواند به تعقیب و قسمت بزرگي ازانرژي جنبش کسانی که در ترور بودجه ناشی از صلاحیت آن است.

حفظ پاکستان در “خاکستری” فهرست جهانی ترور تامین مالی ناظر به آن 8-نقطه لیست برای تحویل در عرض چهار ماه به جلوگیری از طبقه بندی به ‘لیست سیاه’.

تصمیم گرفته شد در 6 روز FATF عمومی در پاریس.

FATF نیز پاکستان هشدار داد که اگر آن را تکمیل کامل طرح اقدام در ماه ژوئن آن می تواند منجر به عواقب آن کسب و کار یک PTI گزارش به نقل از یک منبع عنوان کرد و گفت.

گروه کاری اقدامات مالی در بیانیه ای گفت: همه مهلت های داده شده به پاکستان برای بررسی ترور بودجه به پایان رسیده اما این کشور موفق به تکمیل آن اقدام به برنامه ریزی در راستای توافق گاهشمار.

در طول ماه اکتبر مجمع عمومی دیدار سال گذشته FATF تصمیم به نگه داشتن پاکستان در آن “لیست خاکستری” برای عدم جلوگیری از funnelling از کمک های مالی به گروه های تروریستی Lashkar-e-Taiba, جیش-e-محمد و دیگران.

“FATF به شدت پاکستان را به سرعت تکمیل کامل آن برنامه عمل در ماه ژوئن سال 2020 است. در غیر این صورت باید قابل توجه و پایدار و پیشرفت به خصوص در سیستان و penalising ترور بودجه نمی شود ساخته شده توسط مجمع عمومی بعدی این FATF اقدام خواهد کرد که می تواند شامل FATF با دعوت از اعضای خود و خواسته همه صلاحیت به توصیه موسسات مالی خود را به توجه ویژه به کسب و کار و روابط و معاملات با پاکستان” در بیانیه ای گفت:.

با پاکستان ادامه در “خاکستری” فهرست آن دشوار خواهد بود برای این کشور برای دریافت کمک های مالی از صندوق بین المللی پول ، بانک جهانی ، بانک انکشاف آسیایی و اتحادیه اروپا به عنوان آن می رود از طریق یک وضعیت مخاطره آمیز مالی.

پاکستان برای اولین بار قرار داده شده در “لیست خاکستری” توسط پاریس مبتنی بر ناظر در ژوئن 2018 شد و با توجه به طرح اقدام به تکمیل آن توسط اکتبر 2019 یا در خطر قرار می گیرد در “لیست سیاه” با ایران و کره شمالی.

اگر پاکستان نتواند مطابق با FATF بخشنامه یک احتمال قوی وجود دارد که آن را ممکن است قرار دادن این کشور در فهرست سیاه’.

FATF گفت: مهلت در برنامه عمل شده اند و “دوباره بیان نگرانی های داده شده شکست پاکستان به تکمیل آن اقدام به برنامه ریزی در راستای توافق, جدول زمانی و در نور از ترور بودجه خطرات ناشی از صلاحیت”.

پاکستان باید به ادامه کار در اجرای برنامه عمل آن به آدرس استراتژیک آن کمبود FATF گفت. این خواسته پاکستان نشان می دهد که اقدامات درمانی و تحریم ها اعمال می شود در موارد ضد پولشویی (AML) و مبارزه با تامین مالی تروریسم نقض مربوط به سرمایه گذاری تروریستی (TF) مدیریت ریسک و هدف تحریم های مالی (TFS) تعهدات.

پاکستان نیز باید نشان دهد که سازمان های اجرای قانون (LEAs) در حال شناسایی و بررسی وسیع ترین طیف وسیعی از TF فعالیت و TF تحقیقات و تعقیب هدف تعیین افراد و اشخاص و کسانی که اقدام به نمایندگی و یا در جهت تعیین افراد و یا اشخاص و نشان دادن موثر اجرای هدفمند تحریم های مالی علیه همه سازمان ملل متحد تعیین شده تروریست ها و کسانی که اقدام برای یا از طرف آنها از جمله جلوگیری از افزایش و حرکت از وجوه شناسایی و انجماد دارایی ها و منع دسترسی به منابع مالی و خدمات مالی FATF گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de