مجلات مد را پوشش

مجلات مد را پوشش و سبک زندگی

به روز شده: May 12, 2020, 08:54 IST | Shweta Shiware | بمبئی

همکاری و نوآورانه فکر ساخته شده اند هند بالا glossies اطراف مستند به انتشار نسخه های دیجیتال خود را مارس مسائل. هستند, مجله مد اولویت های مورد تغییر?

Cosmopolitan India's digital-exclusive April issue stars actor Sobhita Dhulipala who has conceptualised, styled and photographed the cover shoot at her home, minus a crew; (Right) Grazia India featured art by Sameer Kulavoor instead of celebrities on the cover of its April issue to complement the theme of six degrees of separation

جهان وطنی هند دیجیتال-منحصر به فرد مارس مسئله ستاره بازیگر Sobhita Dhulipala که conceptualised مدل دهید و عکس پوشش, شلیک در خانه منهای یک خدمه; (راست) Grazia India برجسته هنر توسط Sameer Kulavoor به جای افراد مشهور روی جلد آن شماره آوریل برای تکمیل موضوع شش درجه جدایی

در غیر COVID 19 سال ناندنی Bhalla, ویرایشگر جهان وطنی هند شده اند که برنامه ریزی تابستان مد شماره از مجله. ورزش شروع می شود با تهیه یک لیست علاقه مندی های از پوشش ستاره ها که خوانندگان می توانند با شناسایی. Bhalla می گوید 80 درصد از این تشکیل نسل هزاره. این امر می تواند پس از رسیدن به طراحان برای لباس ملاقات با او مد و امکانات تیم ها و راه اندازی قطعات به نویسندگان.

اولویت ها منتقل کرده اند. Bhalla می گوید: روز خود را در حال حاضر برنامه ریزی شده در سراسر مایکروسافت تیم های اسکایپ و ویرایش نسخه از اقامت خود در Gulmohar پارک دهلی نو است. “ما تصمیم گرفتیم برای کار از خانه [WFH] چند روز قبل از این مستند. در یکی از بسیاری از پوشش ساقه بحث با این تیم بیش از اسکایپ ما فکر می کردند—چرا که نه تولید ساخته شده-از-خانه آوریل پوشش ایجاد شده توسط covergirl خودش؟”

سه بالیوود بازیگران نزدیک شد با این ایده. برای Sobhita Dhulipala آن یک لحظه بله. جهان وطنی هند مارس مسئله دیجیتال-منحصر به فرد و ویژگی های Dhulipala lounging در تراس در شلوار جین آبی و یک پیراهن پارچه پیچازی. “ما در مورد یک اشاره گر چند با اما پس از آن او را به خود او. او را انتخاب کمد لباس او انجام آرایش و مو خود را و شات پوشش بر روی تراس با یک تلفن تنظیم تایمر می گوید:” Bhalla. این رویکرد غیر سنتی بود که با ملاقات عصبی giggles از تیم دریافت کرده است یک واکنش فوق العاده از مد همسالان و آنلاین مخاطبان پس از آن منتشر شد در Instagram در مارس 6.

Elle India collaborated with Aniruddh Mehta to create a cover that emphasises that we are all in some way connected, and in this together
Elle هند با همکاری Aniruddh مهتا برای ایجاد یک پوشش است که صرفا که همه ما در برخی از راه ارتباط و در این با هم

مد مجله را پوشش می دهد مانند بالیوود; آنها به ارتش را—عکاسان سبک مو و آرایش کارشناسان نقطه پسران پیک کارکنان و ارائه یک فرار از روزمره mundaneness.

این تجربه Bhalla احساس می کند ممکن است مجبور مجلات به درک که وجود دارد بیش از یک راه برای انجام کاری است که “ممکن است ما نیاز به یک پرواز در هر زمان یک مد داستان به ضرب گلوله کشته شد.”

با مغازه ها بسته و شاخه های عکس لغو و چاپ و توزیع زنجیره ای مختل, مجله مد, تیم ها به فکر خود ، “ما تا به حال برای پاسخ به سرعت در این زمان بی سابقه و راه اندازی یک نسخه دیجیتال از مجله است که باقی می ماند درست به ماهیت این نام تجاری به تعریف ما آنلاین دیجیتال و محتوای رسانه های اجتماعی می گوید:” Mehernaaz Dhondy, ویرایشگر, Grazia India. آنها را جابجا معمول افراد مشهور, پوشش برای آثار هنری توسط بمبئی-بر اساس هنرمند تجسمی Sameer Kulavoor برای تکمیل موضوع شش درجه جدایی. “روح جامعه استفاده می شود که در مورد آینده هم تغییر کرده است به ماندن از هم جدا. این موضوع و پوشش به معنای یادآوری است که ما ممکن است به تنهایی اما ما در این کار با هم” می نویسد: Dhondy یک ایمیل به در.

Nandini Bhalla, Mehernaaz Dhondy and Supriya Dravid
ناندنی Bhalla, Mehernaaz Dhondy و Supriya Dravid

مارس یک موضوع خاص برای Grazia India. این ماه نشانه مجله 12th سالگرد. “همانطور که ما به نوبه خود 12 ما در هماهنگی با آنچه خوانندگان ما هستند و احساس خود را, افکار و نگرانی آنها به عنوان حرکت خود را البته در طول یک دوره دشوار است.”

Elle هند تصمیم به انجام پوشش آنها در حال برنامه ریزی برای مارس و انتشار دیجیتال-تنها نسخه. “آن را نمی خواهد راست و نمی شود آن را در خوانندگان ما به خصوص در زمانی که جهان ما این است که در لبه یک شکست” Supriya Dravid سردبیر Elle هند می نویسد: در یادداشت سردبیر. مجله سه خواسته هنرمندان برای ایجاد تصاویر که منعکس کننده فعلی جهان. فرانسه و آلمان هنرمند Kera تا ruminates اجتماعی فاصله برای هند و نزدیک, صفحه اصلی, Juhi Vishnani و شیوا Nallaperumal نوامبر با استفاده از تایپوگرافی به کشف ایده پراکندگی و تماس با ما است که منجر به گسترش ویروس. استودیو بزرگ چربی را Aniruddh مهتا بصری بازی از کلمات نشان دهنده آنچه که ما در حال رفتن را از طریق.

بسیاری بر این باورند که reimagining بود و دیر شده است. برای بیش از حد طولانی دیجیتال صلیبیون شده اند دادخواست صنعت آنها را به طور جدی و همه گیر است و شاید تحت فشار قرار دادند و سردبیران را به تامل و تجدید نظر. “مطالب ما را به اهداف بلند شده وفراهم با رسانه های دیجیتال و تکنولوژی—موقت این شرایط تنها بیشتر برجسته ارتباط از متوسط دیجیتال می گوید:” Dhondy.

در ایالات متحده نشان می دهد همبستگی هند زبان جهان وطنی, Grazia, Elle, Condé Nast stablemates رواج و GQ برای آوریل تمام شده است در دسترس برای دانلود رایگان برای هر کسی که ثبت نام در انتشارات’ سایت.

Bhalla می گوید که آنها را دیده اند 73 درصد افزایش بازدید کنندگان منحصر به فرد در مجله وب سایت. “محتوا باقی می ماند پادشاه. چاپ و یا دیجیتال مردم را همیشه نگاه خوب و قابل اعتماد و relatable محتوا.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im