فرهاد Manjoo: رهبران که گذشت coronavirus آزمون

در فوریه و اوایل مارس سیاسی آمریکا و رهبران کسب و کار آغاز شد و به صورت یک بحران بالقوه ابعاد فاجعه بار است. بسیاری از شکست خورده آزمون.

به عنوان coronavirus بحران پدید آمده رئیس جمهور dithered و عنوان امیدوار کننده جادویی برای پایان دادن به مشکل او به نظر نمی رسد به درک. شهردار نیویورک reveled در غیرعلمی خوشحال بحث خود اطمینان شهروندان است که زندگی باقی خواهد ماند طبیعی است. و بسیاری در این دانشمند کلاس از جمله ارادتمند شما رو اولین تماس فاجعه اشتباه است.

این است داستان ما می دانیم — داستان نهادی شکست از هرج و مرج و incoordination یک تراژدی است که به نظر می رسید به unmake قدرتمند ترین کشور در جهان است.

در عین حال شکست است نه کل حساب در امریکا در واکنش به کوروناویروس. زیرا در حالی که سیاستمداران در واشنگتن دی سی خرابکاری فدرال نقش واشنگتن شد بسته شدن رستوران ها و کافه ها. در حالی که شهر نیویورک آهسته راه می رفت منطقه خلیج سان فرانسیسکو و سپس بقیه کالیفرنیا بود سفارش ساکنان آن را به “پناهگاه در محل.” و به عنوان رئیس جمهوری جمهوریخواه ارائه شده بی معنی bromides دو فرمانداران جمهوریخواه مایک DeWine از اوهایو و لری هوگان مریلند در میان کسانی که پیشرو این کشور برای اولین بار در سطح ایالت تعطیلی مدارس.

دلایل بسیاری وجود دارد که بخش های مختلف کشور را تجربه کرده اند از جمله شیوع بیماری های مختلف شهری و تراکم آلودگی هوا و بسیاری از متغیرهای دیگر.

هنوز پررنگ در اوایل هل اجتماعی فاصله نظر می رسد که پرداخت فوق العاده. منطقه خلیج جایی که من زندگی می کنند, گزارش برخی از اولین “جامعه گسترش” coronavirus موارد در کشور است. در حال حاضر این منطقه است که منجر ملت در “مسطح منحنی.”

اوهایو بیش از حد شروع به دیدن نشانه هایی از موفقیت است. و در ایالت واشنگتن که در آن اوایل شیوع در سیاتل-منطقه پرستاری صفحه اصلی دهها کشته موارد مخروطی به سرعت که دولت در حال حاضر بازگشت بیمارستان هواکش به این کشور ذخایر.

در طول چند روز گذشته من رسیده به گاوین Newsom این فرماندار دموکرات کالیفرنیا; Jay Inslee دموکراتیک فرماندار واشنگتن و مایک DeWine اوهایو را جمهوری خواه و فرماندار. من هم صحبت کرد و به لندن نژاد شهردار سان فرانسیسکو و براد اسمیت رئیس جمهور مایکروسافت یکی از اولین شرکت های بزرگ به طور مستقیم به کارکنان خود به کار از خانه.

من از آنها پرسیدم همه یک سوال ساده: شما چگونه coronavirus پس از راست به طوری که در اوایل زمانی که بسیاری از رهبران دیگر از دست رفته قایق ؟

در اینجا چیزی است که ما همه می توانند یاد بگیرند که از موفقیت خود را.

آنها توجه روشن هشدارهای.

شما نمی توانید پاسخ به یک بحران اگر شما به رسمیت نمی شناسد بحران است. این برای تلفن های موبایل آشکار, اما آن را غیر معمول ابرقدرت برای رهبران که به سرعت نقل مکان کرد: نگهداری آنها چشمان خود را باز کنید. آنها به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت اولیه زیرچشمی نگاه کردن در فاجعه و آنها به اندازه کافی عاقل به هشدار جدی.

گاهی اوقات نشانه هایی بودند unmissable — مایکروسافت تا به حال دیدی نسبت به این ویروس به دلیل عملیات گسترده در چین اسمیت به من گفت.

اما شاخص های دیگر بودند murkier. برای Newsom, اولین اشاره از مشکل بود بازگشت در ماه ژانویه دولت فدرال شروع به آوردن آمریکایی ها از مناطق آسیب دیده از چین به بسیاری از پایگاه های نظامی در کالیفرنیا است. Newsom به من گفت که کار بر روی این موضوع رو او و دولت دیگر مقامات تفکر جدی درباره آنچه در آمده است. این عودت کننده گان, Newsom گفت: “تأکید حس کنجکاوی و اهمیت است که این بحران است در مورد آمار دولت ما است.”

آنها اعتماد به کارشناسان.

دوباره آشکار و دوباره پس از نادر: این رهبران درک محدودیت دانش خود را و هنگامی که مواجه با انتخاب سختی آنها معوق به کارشناسان.

“من نمی بسیار خوبی در مدرسه در علم” DeWine به من گفت. اما پس از یک کار طولانی در سیاست — DeWine خدمت در ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان و سنا و انتخاب شد به دفتر والی در سال 2018 — او آموخته و به رسمیت شناختن ارزش از تجربه و تخصص.

“هنگامی که من تصمیم گیری ساخته شده است که من پشیمان,” DeWine گفت: آن بود که اغلب به دلیل “من نمی باید به اندازه کافی حقایق من بپرسید نیست به اندازه کافی سوال من بپرسید نیست حق مردم است.”

در سال گذشته DeWine منصوب امی Acton خوبی در نظر گرفته پزشک و بهداشت عمومی دانشگاهی به عنوان مدیر اوهایو وزارت بهداشت. به عنوان ویروس با نزدیک شدن اکتون هشدار داده و او را به تهدید مطرح شده توسط Arnold Sports Festival, بدنسازی جمع آوری تاسیس شده توسط آرنولد شوارتزنگر است که برنامه ریزی شده بود را در کلمبوس در اوایل ماه مارس.

“ما در تمام حقایق و ما به این نتیجه رسید که آن را ندارد هر حس به 60,000 تماشاگران آمده به کلمبوس برای چهار روز” DeWine گفت. لغو رویداد یک حرکت بزرگ — چند تجمعات شده بود تعطیل در هر نقطه از کشور و تاثیر اقتصادی بود در ده ها میلیون نفر. جشنواره دهندگان در برابر تصمیم و اوهایو یک دادگاه حکم به تعطیل این رویداد است.

“بود که رک و پوست کنده بسیار روده غم انگیز تصمیم” DeWine گفت. “اما ما ساخته شده است که تصمیم گیری مبتنی بر شواهد است.”

آنها نقل مکان کرد و با زور و اجبار بلکه منظور ،

همه این رهبران که درک کند این ویروس مورد نیاز مردم را بزرگ اختلال در زندگی خود را — برای جلوگیری از همه چیز ماندن در داخل را فراموش کرده ام در مورد مدرسه و محل کار. آنها می دانستند که آنها نمی تواند از آن همه در یک بار آنها را مجبور به آماده سازی عمومی در طول هفته به صورت یک واقعیت جدید است.

“بخشی از آنچه که من سعی به انجام این کار از همان ابتدا” نژاد به من گفت: “این است که برای اطمینان دادن به مردم که نگاه کنید, آن را فقط یک ماده از زمان است.” هر چند ممکن است آن را آسان تر به مردم بگویید که وجود دارد هیچ چیز به نگرانی در مورد است که نمی خواهد کمک به هر کسی در دراز مدت است. “من می خواستم مردم را به شروع به آماده به دلیل آن را رفتن به ضربه سان فرانسیسکو و آن را به تاثیر شهر ما در راه قابل توجه” او گفت:.

قدرت نهادهای محلی نیز نقش مهمی در مکان هایی که نقل مکان کرد و در اوایل رهبران کسب و کار و دولت شهری و دولت تا به حال تاسیس سال از هماهنگی که ثابت محوری.

“ما تا به حال به نفع, روشن, کسب و کار و رهبران جامعه” Inslee گفت: با اشاره به مایکروسافت و دیگر بزرگ سیاتل-منطقه شرکت.

اسمیت از مایکروسافت تکرار این تمایلات: “اغلب مردم در بخش تکنولوژی فکر می کنم که آنها می توانید پیدا کردن پاسخ به هر چیزی زیرا آنها شده ایم هوشمند و موفق — و من فکر کردم آن را از اهمیت اساسی است که ما فکر نمی کنم که ما به عنوان هوشمند به عنوان کارشناسان و بنابراین ما تبدیل به کارشناسان بهداشت عمومی در شهرستان کینگ و به آنها گوش در روز 1.”

در این راستا وجود دارد چیز دیگری بود بسیار غیر معمول در جاهایی که نقل مکان کرد و برای اولین بار بیش از حد واقعی bipartisanship. DeWine کار با اوهایو بزرگترین شهرستانها در بسیاری از اجرا توسط دموکرات ها برای تحمیل اجتماعی فاصله; Inslee و Newsom تا به حال به مشورت با بسیاری از مقامات جمهوری خواه.

“این علم از قایق نجات” Inslee به من گفت. “هنگامی که شما در همان قایق نجات وجود دارد درست نیست ، هنگامی که شما در وسط یک طوفان شما رو به نگه داشتن قایق نجات شناور است.”

این سیاره از ما یک قایق نجات بیش از حد و گسترده بخش هایی از آن در حال رشد غیرقابل سکونت. برای رفع آن ما باید برای یادگیری از رهبران که کنجکاو هستند به اندازه کافی به رسمیت شناختن آمدن خطرات و شجاع به اندازه کافی به آنها را در.

فرهاد Manjoo شد یک ستون نویس نیویورک تایمز در سال 2018 است.

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im