فرح خان سهام ‘گوشه ای از کار سخت و استعداد Sushant Singh Rajput’ در ساخت ‘Dil Bechara’ آهنگ

فرح خان Kunder طراحی Sushant Singh Rajput برای اولین بار در نهایی فیلم Dil Bechara. به او رقص کارگردانی این آهنگ تیتراژ و آن است که توسط توده ها به طور کامل. آهنگ crooned و تشکیل شده توسط هیچ یک دیگر از A R Rahman. در حال حاضر فرح به او در زمان Instagram صفحه و به اشتراک گذاشته شده فیلم کوتاه از ساخت این آهنگ. همراه با آن, او حتی به اشتراک گذاشته قلبی توجه داشته باشید برای اواخر بازیگر.

در این ویدئو SSR خود را نشان داد شگفت آور, رقص, دلاوری در یک سبک معاصر است. فرح نیز به او نشان داد مراحل ترک او را مسخ و او حتی دریافت یک پک در دست او از Sushant. خان زیر نویس این ویدئو بیان “#makingofDilbecharatitletrack گاهی اوقات ما نمی توانیم اجازه رفتن از خاطرات زیرا آنها یادآوری مداوم از یک داستان بزرگ است که ما هرگز انتظار می رود برای پایان دادن به… یک نگاه اجمالی از کار سخت و استعداد @sushantsinghrajput… @castingchhabra و من با تشکر از شما برای عشق این آهنگ garnering… @arrahman @disneyplushotstarvip @foxstarhindi @sonymusic #ساخت #missusushant.”

ویدیو زیر را بررسی کنید:

در

در حالی که به اشتراک گذاری آهنگ عنوان فرح به اشتراک گذاشته بود عکسهای از SSR و نوشت: یک حکایت که به عنوان خوانده شده “این آهنگ به خصوص نزدیک به من به خاطر آن بود که اولین بار من choreographing Sushant.. از دوستان ما بودند برای مدت زمان طولانی اما هرگز با هم کار کرده… من تا به حال نیز وعده داده Mukesh Chhabra که هنگامی که او از کارگردان اولین بازی من می توانم یک آهنگ را برای او.. من می خواستم این آهنگ به b انجام می شود به عنوان یک 1 شات آهنگ به خاطر من می دانستم که Sushant خواهد b قادر به انجام آن کاملا… من به یاد Sushant تا به حال یک بار به یک واقعیت رقص نشان می دهد که من در قضاوت به عنوان یک مهمان است و تنها زمان مشهور مهمان رقصید بهتر از شرکت کنندگان در آن نشان می دهد.. ما تمرین یک روز کامل n پس از آن به پایان رسید و شوت در نصف روز! به عنوان یک پاداش برای استخوانی آن را کاملا تمام Sushant می خواستم به مواد غذایی از خانه من که من بموقع کردم برای او.. من آهنگ ازت همه من می توانید ببینید که چگونه زنده چقدر خوشحال و راضی به نظر می رسد او در آن.. بله این آهنگ بسیار ویژه برای من است.با تشکر از u @castingchhabra از جمله من در این سفر شماست. #missusushantsinghrajput”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *