پرسش: چگونه فرماندار stay-at-home منظور امر به تفریحات

یک دوچرخه سوار راه خود را تا مواظب کوه در 25 مارس. (اندی عبور از دنور پست)

رژیم صهیونیستی. Jared پلیس در هفته گذشته تحمیل اقامت در خانه سفارش برای Coloradans با توجه به کروناویروس اما افزود که ورزش در فضای باز است که هنوز هم مجاز به عنوان “ضروری” فعالیت. او همچنین خواست Coloradans به تمدد اعصاب در جوامع نزدیک به جایی که آنها زندگی می کنند.

“ما کوه ها و دره ها شده اند در اینجا برای صدها هزار سال و آنها در حال رفتن به اینجا برای صدها نفر از هزاران سال” پلیس گفت:. “پس صبر کنید تا این ضربات به لذت بردن از آنها.”

در اینجا پاسخ به برخی از سوالات است که بوجود آمده اند پس منظور صادر شد:

است, هوای آزاد, ورزش مجاز تحت اقامت در خانه ،

نه تنها آن را مجاز آن تشویق شده است. فرماندار بوده است سازگار مورد که پس از آغاز بحران به دلیل سلامت جسمی و روانی مزایای مرتبط با ورزش است. او تا به حال پیشنهاد شده مردم کاهش در هوای آزاد, ورزش و مخلوط در داخل سالن ورزش جایگزین در مناسبت. “جلوگیری از قرار دادن خود و دیگران در معرض خطر” پلیس گفت:. “البته فیزیکی خود را حفظ تناسب اندام و تعامل به عنوان شما را در نیاز به فعالیت فیزیکی است. اما لطفا مراقب باشید و عاقلانه.”

مرتبط با: که در آن برای رفتن آنلاین رایگان صفحه اصلی تمرینات از قلب به یوگا

اگر من زندگی می کنند در دنور ممکن است من رفتن به کوه به از نو خلق کردن?

“اگر شما در شهرستان زندگی می کنند, شما قطعا نباید ترک شهر خود را به تمدد اعصاب,” پلیس گفت:. “شما باید با استفاده از خود شهرداری پارک در خارج از ساعت. من را تشویق شهرداری برای گسترش این ساعت از بهره برداری از این پارک به گسترش بیشتر آن است. آن را نیز به طور کلی به این معنی بازآفرینی کمتر در طول این بحران است.”

اگر من زندگی می کنند در خارج از دنور ممکن است من ترک شهر و یا شهرستان به از نو خلق کردن?

مردم باید از نو خلق در نزدیکی جایی که آنها زندگی می کنند پلیس اصرار داشت. در حالی که تصدیق کرد که به معنی چیزهای مختلفی را برای افراد مختلف بسته به جایی که آنها زندگی می کنند او به شدت دلسرد زندگی مردم در مقابل طیف وسیعی از بازدید از کوه. “فقط به خاطر شما کار نمی کند این به این معنا نیست آن را تعطیلات” پلیس گفت:. “این زمان به درایو دو یا سه ساعت از دنور به کوه جوامع که بسیاری از آنها از بحران وضعیتی وخیم. به من اجازه اضافه کردن که واقعا خنگ زیرا کسانی که در جوامع نرخ بالاتر از عفونت از جایی که شما زندگی می کنند. بنابراین آخرین چیزی که شما باید انجام دهید این است به درایو دوم خود را در محل اقامت یا هتل و یا یک کابین در کوه.”

که انواع تفریحات مجاز?

فردی ورزش خوب است اما شرکت در فعالیت های گروه است. دنور پارک ها بسته اند بسکتبال و تنیس است. زمین های بازی بسته شده است.

حفظ اجتماعی دورى و اجتناب از گروه الزامی است. “مردم نباید بازی در گروه” پلیس گفت:. “بازی بسکتبال, به عنوان مثال. شما می توانید یک در یک با یک همخانه اما نه کامل-تیم بسکتبال. فریزبی دوباره با یک همخانه اما نه فریزبی یا تگ نهایی (Frisbee). آن را در مورد استفاده از عقل سلیم به تلاش برای تعامل لازم تفریح و سرگرمی شما نیاز دارید که به خانه نزدیک به عنوان ممکن است.”

آنچه در مورد مسیرهای پیاده روی?

از دولت اپیدمیولوژی دکتر راشل Herlihy: “ما می خواهیم مردم به ورزش است. ما می دانیم که آن را بسیار مهم برای مردم سلامت جسمی و روانی. اما یک پارک شلوغ در یک پارکینگ شلوغ است و قطعا یک محل که در آن انتقال می تواند رخ دهد. بنابراین ما مردم را تشویق به پیدا کردن راه هایی برای ورزش در خارج از منزل است که جلوگیری از جمعیت و موقعیت که در آن شما در حال رفتن به کمتر از شش فوت از افراد دیگر است.”

و این از پلیس: “اگر وجود دارد مسیرهای پیاده روی است که اجازه نمی دهد برای شش پا فاصله آن می تواند موفق توسط شهرستان. اگر آنها موفق توسط دولت ما را به نگاه بستن آن پایین است.”

ممکن است من دشوار اسکی ؟

سربالایی اسکی ممنوع شده است در اکثر کلرادو مناطق اسکی. در واقع چهار اجلاس شهرستان مناطق اسکی (مس کوه Breckenridge, کیستون, Arapahoe, حوضه) و لاولند منطقه اسکی تیمی با خدمات جنگل ایالات متحده در هفته گذشته به تولید یک Facebook ویدئو تمنا با سربالایی اسکی بازان به دور ماندن. وجود دارد چند holdouts که در آن uphilling هنوز هم مجاز است ، آنها شامل چهار آسپن-منطقه کوه (Snowmass, سکس ترکيه, کوه, Aspen ارتفاعات و دوغ) و همچنین اسکی کوپر و پادشاه کوه.

ممکن است من اسکی, snowshoe و یا پیاده روی در backcountry?

ایالات متحده خدمات جنگل شروع به تعطیل campgrounds trailheads و پارکینگ. یکی جایی که این در حال حاضر اتفاق افتاده است Vail تصویب منطقه تفریحی یک مقصد محبوب برای اسکی بازان snowshoers و snowmobilers. دیگر trailheads در اجلاس شهرستان همچنان به جذب تعداد زیادی از اسکی بازان, هر چند — به عنوان لاولند و Berthoud می گذرد — با وجود فرماندار تلاش برای نگه داشتن افراد نزدیک به خانه. هر یک جنگل ملی است که تصمیم گیری چه چیزی را در مورد اساس تا مردم توصیه میشود که به بررسی کنید که جنگل وب سایت برای پیدا کردن آنچه در بسته است.

چگونه امن است نشینان در حال حاضر ؟

فعلی backcountry بهمن امتیاز برای بسیاری از کلرادو کوه در حد متوسط است که به معنی یک 2 در یک مقیاس از 1 تا 5 (با 5 بودن شدید). این بدان معناست که وجود دارد “تشدید سقوط بهمن در شرایط خاص و ویژگی های زمین” با توجه به Colorado Avalanche مرکز اطلاعات که توصیه backcountry مسافران به “ارزیابی برف و زمین دقت کنید.” و این که بسیاری از بهمن کارشناسان معتقدند ارائه یک مشکل به دلیل نشینان دیده است هجوم backcountry تازه کار از مناطق اسکی توقیف شد.

مرتبط با: با تله کابین بسته backcountry خطر در حال حاضر به گسترش آنچه به طور معمول در مرزهای زمین

آنچه که در وضعیت پارک در کلرادو ؟

دو کلرادو پارک ملی کوه راکی و مسا ورد بسته هستند. دیگران بزرگ شن و ماسه و سیاه دره از Gunnison, باز باقی می ماند اما بازدید کننده مراکز بسته شده است. پارک دولت باز باقی می ماند اما تمام زمین های بازی campgrounds پراکنده کمپینگ و اردو امکانات (از جمله خیمه و کابین) بسته هستند.

عضویت در خبرنامه هفتگی ما به Adventurist به خارج از منزل, اخبار, ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im