پرسش و پاسخ در مورد کلرادو اقامت در خانه سفارش

روز چهارشنبه فرماندار پلیس با صدور فرمان اجرایی D2020-017 سفارش Coloradans به ماندن در خانه با توجه به حضور COVID-19. گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست را صادر بهداشت عمومی به منظور تعریف انتقادی پرسنل اورژانس و زیرساخت دولت عملکرد و فعالیت های دیگر که معاف از دستورات در این فرمان اجرایی.

دفتر والی زیر را منتشر کرده است پرسش و پاسخ.

آیا منظور اثر را?
سفارش خواهد اثر را پنج شنبه 26 مارس در 6:00 صبح است و به گذشته از طریق چهار شنبه, مارس 11 سال 2020 مگر در مواردی که لغو یا اصلاح شده توسط بیشتر منظور اجرایی.

چرا این منظور لازم است ؟
در تاریخ 5 مارس سال 2020 CDPHE سلامت عمومی آزمایشگاه تایید اولین presumptive مثبت COVID-19 نتیجه آزمون در کلرادو. از آن زمان به بعد تعداد موارد تایید شده است ادامه داد: برای صعود. همه ما نیاز به این اقدامات احتیاطی برای حفاظت از بهداشت عمومی و ایمنی در سراسر کل کشور و به ما اطمینان سیستم تحویل مراقبت های بهداشتی می تواند در خدمت کسانی که بیمار هستند. این پلیس دولت همراه با دیگر دولت های محلی و فدرال و مقامات گرفته شده از یک آرایه وسیعی از اقدامات برای کاهش اثرات این بیماری همه گیر جلوگیری از گسترش بیشتر و محافظت در برابر قریب به اتفاق ما منابع مراقبت های بهداشتی. اثرات اقتصادی از COVID-19 قابل توجهی هستند و تهدید به تضعیف ثبات اقتصادی از بسیاری از Coloradans و کسب و کارهای محلی. دوره اقتصادی اختلال باید به حداقل برسد با به حداقل رساندن گسترش ویروس. ما باید اقدام به تقویت امنیت اقتصادی, استخدام, انسجام جامعه و جامعه بازیابی.

کجا “در خانه ماندن” منظور اعمال می شود ؟
فرماندار منظور اجرایی شامل کل کشور به جز مناطق که در آن یک county health اقتدار به دست آوردن تایید از CDPHE به تغییر جهت. مگر اینکه شما کار مهم کسب و کار و یا در حال انجام یک فعالیت ضروری شما باید در خانه بمانند. کار از خانه مجاز است و تشویق شوند که در آن ممکن است. اگر چه این منظور نمی شود به حیاتی کسب و کار اجتماعی فاصله خواهد بود موظف برای کسانی که کسب و کار است که باز باقی می ماند.

چه تفاوت است بین ماندن در خانه نظم و اجتماعی فاصله?
ماندن در خانه باعث می شود آن را بسیار روشن است که Coloradans باید شدید مراحل برای جلوگیری از تماس با هر کسی خارج از خانواده خود و به حداقل رساندن تماس در مکان های عمومی است که می تواند آلوده با COVID-19 ویروس. اجتماعی فاصله اولین گام مهم در جلوگیری از گسترش یک بیماری مانند COVID-19 است که اجازه می دهد تا مردم برای رفتن در مورد فعالیت های روزانه خود را در حالی که گرفتن سلامت اضافی و احتیاطی.

این است اجباری یا فقط راهنما باشد ؟
این سفارش الزامی است.

چگونه به این منظور اجرا می شود?
این دستور یک دستور اجرایی که به معنی آن را قانون کلرادو. آن را غیر قانونی برای شکستن قانون است.

خواهد کلرادو گارد ملی بود اجرای این منظور ؟
هیچ. کلرادو گارد ملی خواهد بود حمایت لجستیک و حمل و نقل و پزشکی پاسخ تلاش. این محافظت را نمی توان در اجرای این منظور. ساکنان که گمان می برند که کسی نقض سفارش باید تماس خود را محلی آژانس بهداشت عمومی به گزارش هر گونه نگرانی. ساکنان نیز ممکن است فایل گزارش با دفتر دادستان کل در [email protected] اگر اجرای قانون محلی و یا محلی آژانس بهداشت عمومی بی توجه است.

چگونه این تاثیر های محلی و شهرداری ها که در حال حاضر مراحل تصویب ماندن در خانه دستور ؟
هر محلی صلاحیت می توانید در مورد نیاز است که محدود کننده تر هستند و هر چیزی را که در محل در محل باقی می ماند.

خواهد شد و فروشگاه های مواد غذایی بود باز ؟
بله خدمات ضروری خواهد بود هنوز عملیاتی از جمله, اما نه محدود به: فروشگاه های مواد غذایی و گاز و ايستگاه داروخانه ها, پلیس, ایستگاه, ایستگاه آتش نشانی و بیمارستان و درمانگاه و بهداشت و درمان عملیات زباله/بهسازی حمل و نقل عمومی و منافع عمومی خطوط تماس ویژه (یعنی ضربه محکم و ناگهانی پزشکی).

آیا من می توانم سفارش غذا/مواد غذایی?
بله تحویل مواد غذایی در دسترس خواهد بود و همچنین به عنوان وعده غذایی-تحویل از طریق درایو و از گزینه های.

خواهد مشروب و حشیش فروشگاه بود باز ؟
بله. آیتم را برای فروش فقط برای خارج از محل مصرف و در حالی که خرید اجتماعی فاصله تمرین باید.

چگونه می توانم دریافت مراقبت های پزشکی اگر من به آن نیاز دارید ؟
اگر شما احساس بیمار با پزشک خود تماس بگیرید یک پرستار تدریس خصوصی در خانه هر telehealth خط تلفن راه اندازی به طور خاص برای COVID-19 (بررسی خود را با شرکت بیمه) و یا یک مرکز مراقبت های فوری. اگر شما در حال تجربه علائم و یا در حال حاضر در انزوا و شما باید در خانه بماند و به دنبال دستورالعمل های ارائه شده توسط پزشک خود را. آیا رفتن به اتاق اورژانس مگر اینکه لازم است. غیر ضروری مراقبت های پزشکی مانند چشم امتحانات و دندان-تمیز کردن باید به تعویق افتاد. زمانی که امکان پذیر است, بهداشت و درمان, بازدیدکننده داشته است باید انجام شود از راه دور. تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را برای دیدن آنچه که tele-خدمات بهداشتی و درمانی ارائه می کنند.

می توانم یک نسخه پر یا دیگر بهداشت و درمان نیاز دارد ؟
بله. داروخانه ها و دیگر خدمات پزشکی باز باقی خواهد ماند. شما باید درخواست برای نسخه های خود را برای تحویل به خانه خود را اگر که امکان پذیر است.

خواهد شد حمل و نقل عمومی و ridesharing در دسترس خواهد بود ؟
حمل و نقل عمومی و ridesharing باید مورد استفاده قرار گیرد برای سفر ضروری فقط. زمانی که امکان راه رفتن و یا رانندگی خود را.

خواهد جاده ها در کلرادو بود بسته ؟
هیچ جاده ها بسته نمی شود در کلرادو. شما باید تنها سفر اگر آن را ضروری است برای کار خود و یا بهداشت.

آیا من می توانم پرواز از دولت ؟
هواپیما و هر شکل دیگری از سفر تنها باید مورد استفاده قرار گیرد اگر کاملا ضروری است.

اگر خانه من است نه یک محیط امن?
اگر آن را امن برای شما باقی می ماند و شما قادر و خواست به پیدا کردن یکی دیگر از مکان امن برای اقامت در طول این منظور. لطفا برسد بنابراین ما می تواند کمک کند. شما ممکن است تماس با خشونت تدریس خصوصی در 1-800-799-7233 و یا تماس با اجرای قانون محلی خود را.

آنچه در مورد افراد بی خانمان که نمی تواند در خانه بماند?
دولت می خواهد برای حفاظت از سلامت و ایمنی از همه Coloradans بدون در نظر گرفتن جایی که آنها زندگی می کنند. سازمان های دولتی در حال همکاری با سازمان های جامعه به ارائه بودجه و منابع برای اطمینان از بی خانمان ما جمعیت پناهگاه امن. اداره امور محلی در حال کار بر روی گرفتن یک لیست از آب و هوای سرد پناهگاه در تراز دولت استمرار مراقبت; اطلاعات تماس, مکان, تخت, تعداد بسته تاریخ. علاوه بر DOLA در حال همکاری با دولت و شرکای محلی است که ارائه خدمات به ما unhoused Coloradans از طریق یک بی خانمان ایالت گروه ضربت. اولین جلسه دوشنبه, مارس 23 سال 2020 1-2pm. HUD نیز توسعه یافته یک بیماری عفونی ابزار برای Continuums مراقبت (CoC) برای آماده سازی و مدیریت گسترش بیماری های عفونی در پناهگاه.

می توانم خانه را ترک برای مراقبت از یک سالمند یا بیمار و عضو خانواده یا دوست ؟
بله. لطفا مطمئن شوید که به عمل اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست های خود را اغلب. افراد مسن و افراد با سرکوب سیستم ایمنی بدن در افزایش خطر ابتال به COVID-19.

آیا ماندن سفارش معنی من نمی توانم به بچه های من به پارک ؟
پارک دولت باز خواهد شد. خانواده ها هنوز هم قادر خواهد بود برای رفتن به خارج از جمله به محلی پارک ها و فضاهای باز که باز باقی می ماند و نگاهی به راه رفتن, دویدن و یا دوچرخه سواری اما باید همچنان به تمرین های اجتماعی فاصله باقی مانده 6 فوت دور از سایر افراد است. شهرداری را تشویق به گسترش ساعت از پارک ها برای تشویق به فاصله نزدیک به پارک که در آن بازدید کنندگان دیده می شود به طور معمول نقض فاصله دستورالعمل. زمین های بازی بسته هستند چرا که آنها در برخواهد داشت خطر افزایش انتقال است.

این است که مراقبت از کودک باز ؟
مجاز مراقبت از کودکان باز می ماند تحت هدایت خاص از سلامت عمومی است. ما در حال کار برای اطمینان از تمام کارگران ضروری دسترسی به خدمات مراقبت از کودکان هستند بنابراین صدور مجوز جدید مراکز و کسانی که ممکن است بسته به صورت اورژانس برای اطمینان از وجود دارد به اندازه کافی نقاط برای کودکان ضروری کارگران است. نیاز فوری به مراقبت از کودکان نیاز به تماس 2-1-1.

من می توانید انتخاب کنید تا وعده های غذایی ارائه شده توسط فرزند من ،
بله. مدارس که ارائه رایگان خدمات مواد غذایی به دانش آموزان ادامه خواهد داد در انتخاب و نگاهی به صفحه اصلی بر اساس.

آنچه در مورد من حیوان خانگی ؟
عرضه حیوان خانگی فروشگاه ها و خدمات دامپزشکی باز باقی خواهد ماند. شما مجاز به راه رفتن سگ خود را و به دنبال مراقبت های پزشکی برای حیوان خانگی خود را باید از آنها به آن نیاز دارند. مطمئن شوید که به عمل اجتماعی فاصله در حالی که در پیاده روی, حفظ حداقل 6 فوت از دیگر کشورهای همسایه و حیوانات خانگی خود را.

آنچه مهم است کسب و کار و یا عملیات تحت سفارش ؟

بهداشت و درمان عملیات از جمله:
● بیمارستان و درمانگاه و پیاده روی در امکانات بهداشتی است.
● مراقبت های پزشکی و دندان از جمله سرپايي ارائه دهندگان.
● تحقیقات و آزمایشگاه خدمات.
● پزشکی عمده فروشی و توزیع.
● خانه بهداشت شرکت های کارگران و دستیاران.
● داروخانه ها.
● داروسازی و بیوتکنولوژی شرکت.
● رفتاری ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.
● مراقبت های دامپزشکی و دام خدمات.
● پرستاری خانه های مسکونی, مراقبت های بهداشتی و یا جمع امکانات مراقبت
● لوازم پزشکی و تولید کنندگان تجهیزات و ارائه دهندگان خدمات از جمله تجهیزات پزشکی با دوام تکنسین ها و تامین کنندگان.
● این را شامل نمی شود, بهداشت و درمان باشگاه به عنوان تعریف شده در C. R. S. § 6-1-102(4.6), تناسب اندام و ورزش در ورزشگاه و امکانات مشابه.
همه پزشکی دندانپزشکی و دامپزشکی مراقبت های ارائه شده به موجب این منظور باید مطابق با دستورات مجموعه فورت

ثانیه در فرمان اجرایی D 2020 009.

زیرساخت های حیاتی از جمله:
● آب و برق از جمله تولید برق, سوخت و عرضه و انتقال است.
● تولید نفت و گاز میدان عملیات.
● عمومی آب و فاضلاب.
● ارتباطات و اطلاعات مراکز.
● حمل و نقل و زیرساخت های لازم برای حمایت از کسب و کار مجاز.
● هتل ها و مکان های اسکان ،
● کسب و کار و سازمان است که در فراهم کردن غذا و سرپناه و خدمات اجتماعی و سایر ملزومات زندگی محروم اقتصادی افراد با دسترسی و نیازهای عملکردی و یا در غیر این صورت افراد نیازمند.
● مواد غذایی و کشت گیاه از جمله کشاورزی محصولات کشاورزی, دام و پردازش مواد غذایی و تولید خوراک دام و خوراک محصولات ارائه کالا و فروش و هر کار دیگر انتقادی به عملکرد هر یک از اجزای مواد غذایی زنجیره تامین است.

مهم مهم تولیدی از جمله:
● پردازش مواد غذایی تولید عوامل از جمله تمام مواد غذایی و نوشیدنی.
● مواد شیمیایی.
● لوازم و تجهیزات پزشکی و یا ابزار.
● داروسازی.
● محصولات بهداشتی است.
● ارتباطات از راه دور.
● میکروالکترونیک/نیمه هادی است.
● کشاورزی/مزارع.
● خانواده محصولات کاغذی.
● هر کسب و کار است که تولید محصولات مهم و یا اتفاقی برای پردازش عملکرد و توسعه و تولید و یا تحویل هر یک از دسته بندی محصولات موجود در این بخش

بحرانی critical خرده فروشی از جمله:
● فروشگاه های مواد غذایی شامل تمام مواد غذایی و آشامیدنی فروشگاه.
● مزرعه و تولید می ایستد.
● ایستگاه های گاز و فروشگاه رفاه.
● رستوران/کافه (برای take-out/تحویل تنها به عنوان تعریف شده در فرمان اجرایی ____
● درمانگاه ماری جوانا.
● اسلحه فروشگاه.
● سخت افزار, مزرعه عرضه مواد و مصالح ساختمانی, فروشگاه ها.
● موسسات درگیر در فروش خرده فروشی از مواد غذایی و هر خانوار مصرف کننده محصولات (مانند تمیز کردن و محصولات مراقبت شخصی).
● فروشگاه حیوان خانگی و فروشگاه اسلحه.
● مشروب و ماری جوانا.

خدمات اساسی از جمله:
● زباله و بازیافت, پردازش و دفع.
● پست الکترونیکی و خدمات حمل و نقل و مکان های که ارائه PO جعبه.
● laundromats و drycleaning خدمات.
● ساختمان, تمیز کردن و نگهداری.
● خدمات مراقبت از کودکان (زیر الزامات مشخص شده در معافیت های زیر).
● خودرو تامین و تعمیر (از جمله خرده فروشی نمایندگی که شامل تعمیر و نگهداری ارائه شده است که خرده فروشی فعالیت متوقف).
● انبار/توزیع و تحقق است.
● خانه تشییع جنازه crematoriums و گورستان.
● در فرد معنوی خدمات برای افرادی که در بحران هستند و یا نیاز به پایان زندگی ارائه خدمات اجتماعی فاصله مشاهده شده است به بیشترین حد ممکن است.
● سازی برای بحرانی کسب و کار.
● پناهگاه های حیوانات, حیوانات, نجات, وحش, امکانات حیوانات پناهگاه و دیگر امکانات مرتبط است.

رسانه های خبری
● روزنامه ها.
● تلویزیون.
● رادیو.
● رسانه های دیگر خدمات است.

موسسات مالی از جمله:
● بانک ها و موسسات اعتباری.
● بیمه و حقوق و دستمزد و حسابداری خدمات.
● خدمات مربوط به بازارهای مالی است.

Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.

ارائه دهندگان خدمات از نیازهای اساسی به لحاظ اقتصادی محروم جمعیت از جمله:
● پناهگاه بی خانمان و جمع امکانات مراقبت.
● بانک های مواد غذایی.
● انسان ارائه دهندگان خدمات که تابع شامل مستقیم مراقبت از بیماران در دولت مجوز یا بودجه داوطلبانه برنامه های; مراقبت و حفاظت و سرپرستی و نظارت از افراد هر دو در جامعه و در دولت مجوز مسکونی امکانات; کسانی که عامل جامعه پناهگاه و بحرانی دیگر خدمات انسانی سازمان ارائه مراقبت های مستقیم و یا پشتیبانی.

ساخت و ساز از جمله:
● به ویژه برای مسکن و مسکن برای افراد کم درآمد و آسیب پذیر مردم است.
● ماهر معاملات مانند برق و لوله کش.
● سایر شرکت ها و حرفه ای ها برای, که برای ارائه خدمات ضروری برای حفظ ایمنی و بهداشت و انتقادی بهره برداری از خوابگاه.

بحرانی خدمات لازم برای حفظ ایمنی و بهداشت و بحرانی عملیات از خوابگاه و یا دیگر حیاتی کسب و کار از جمله:
● دفاع و امنیت-عملیات حمایت از ایالت کلرادو در دولت های محلی دولت ایالات متحده یا یک شرکت پیمانکار به هر یا همه.
● اجرای قانون است.
● پیشگیری از آتش سوزی و پاسخ.
● ساختمان اجرای کد.
● امنیت.
● مدیریت اضطراری و پاسخ.
● ساختمان پاک کننده یا سرایداران.
● نگهداری عمومی که آیا به کار گرفته شده توسط این نهاد به طور مستقیم و یا فروشنده.
● تعمیر خودرو.
● ضد عفونی.
● حذف برف.

فروشندگان که ارائه بحرانی خدمات و یا محصولات از جمله تدارکات و پشتیبانی فن آوری مراقبت از کودکان و خدمات:
● تدارکات.
● تکنولوژی پشتیبانی آنلاین و تلفن خدمات.
● مراقبت از کودک, برنامه ها و خدمات است.
● دولت در مالکیت و یا اجاره ساختمان.
● بحرانی خدمات دولت.

برای اطلاعات بیشتر colorado.gov.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im