معروف منجم simple flair Daruwalla عبور دور در 89

معروف هند منجم simple flair Daruwalla گذشت در یک بیمارستان خصوصی در احمدآباد به علت عفونت ریه در روز جمعه در یک بیمارستان در احمدآباد.

او 89.

Daruwalla قرار داده شد در یک هفته گذشته پس از او شکایت تنفس مشکل است.

یک ستاره شناس مشهور, Daruwalla با موفقیت پیش بینی های مختلف و رویدادهای مهمی در کشور از جمله انتخابات نخست وزیر سابق اتل بیهاری واجپایی و پیروزی های اخیر نخست وزیر نارندرا.

گجرات وزیر Vijay Rupani بود در میان کسانی که ابراز تسلیت در مرگ Daruwalla.

“غمگین مرگ ستاره شناس مشهور شری simple flair Daruwalla. من دعا می کنم برای روح رفتگان. تسلیت من. Om Shanti,” Rupani توییتی.

کنگره رهبر Arjun Modhwadia ابراز غم و اندوه در گذشت دور از Daruwalla. او گفت: مرگ شد و با توجه به COVID-19. این می تواند تایید نمی شود به طور مستقل.

“غمگین برای شنیدن مرگ ستاره شناس مشهور جادوگر شری simple flair Daruwalla جی با توجه به Covid19. ژرف دست دادن به جهان از طالع بینی هندی. تسلیت من به خانواده و دوستان. ممکن است خود روح الهی پیدا کردن صلح در برود بهشت” Modhwadia توییتی.

Daruwalla محبوب بود کشف و به دنبال آن میلیون ها نفر در سراسر جهان از جمله مشاهیر و سیاستمداران است. وب سایت خود را Ganeshaspeaks یکی از محبوب ترین و معروف ترین وب سایت در زمینه طالع بینی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>