خانواده شکایت خارج شده و بیش از Coronavirus مرگ


Illustration for article titled Family Sues Walmart Over Coronavirus Death

عکس: رابین بک (خبرگزاری گتی ایماژ)

به عنوان آمریکایی ها سهام تا در منابع از طریق قرنطینه فروشگاه خواروبار کارگران تبدیل شده اند برخی از ضروری ترین کارگران در کشور است. متاسفانه آنها همچنین برخی از آسیب پذیر ترین زمانی که آن را می آید به پیمانکاری COVID-19.

تبلیغات

NBC گزارش های خبری است که خانواده از 51 ساله وندو ایوانز است که تحت پیگرد خارج شده و بیش از آنچه که آنها ادعا می کنند که “عمدی و گستاخ سوء بی پروا بی اعتنایی و سهل انگاری ناخالص.” ایوانز بود یک شبه استاکر در منطقه شیکاگو خارج شده است. کت و شلوار مدعی است که مدیریت نادیده گرفته Evans زمانی که او آن را به توجه خود را که او تجربه COVID-19 علائم. او در نهایت به خانه فرستاده شده در مارس 23 و تنها دو روز بعد او را مرده پیدا شد در خانه خود را.

از ان بی سی نیوز:

Walmart “تا به حال یک وظیفه برای ورزش مناسب مراقبت در حفظ این فروشگاه در یک محیط امن و سالم و خاص برای محافظت از کارکنان و مشتریان و دیگر افراد داخل فروشگاه از انقباض COVID-19 زمانی که آن را می دانست و یا باید شناخته شده است که افراد در فروشگاه بودند در خطر ابتلا به عفونت و قرار گرفتن در معرض” طرح دعوی در دادگاه متحده است.

خارج شده است برای انتقاد آهسته به عمل برای حفاظت از کارکنان خود و مشتریان از ابتلا به ویروس. تنها در هفته گذشته به آنها اعلام آنها در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی از قبیل چک کردن کارگران درجه حرارت. ملیسا عشق بوده است خارج شده و کارکنان به مدت چهار سال و یک عضو از ایران برای احترام به کار وکالت ، او گفت: ان بی سی نیوز “آنها نمی, تصویب مرخصی اضطراری سیاست تا زمانی که یک کارمند آزمایش مثبت برای COVID-19 در کنتاکی. آنها متوقف شده برای هفته اجرای اجتماعی فاصله پس از CDC اعلام کرد دستورالعمل در مارس 16 و بسیاری از ما هنوز حتی نمی باید دسترسی به دستکش و ماسک و یا ضد عفونی کننده دست.”

این خوب نیست به دنبال خارج شده و اگر این اتهامات ثابت شود درست است. کارمندان با قرار دادن خود در معرض خطر به ارائه کالاهای ضروری مردم نیاز به دریافت از طریق قرنطینه. اقدامات پیشگیرانه نیست که همه پیشگیرانه اگر آنها صادر شده پس از این مشکل در حال حاضر گرفته شده نگه دارید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de