جعلی آپی ID تحت بهانه ‘PM مراقبت” صندوق امداد یافت صنوبر ثبت نام

پلیس دهلی ثبت نام کرده اند یک شاه در یک مورد که در آن یک جعلی متحد پرداخت رابط (آپی) آدرس پیدا شد ثبت نام تحت نام ‘PM مراقبت صندوق’

این اقدام آغاز شد و پس از یک آنلاین شکایت دریافت کرده بود توسط پلیس مورد جعلی آپی آدرس است که به نام در راه است که آن را شبیه نخست وزیر نارندرا مودی ‘PM مراقبت صندوق حساب به منظور دریافت کمک از مردم برای مبارزه با کروناویروس.

حساب نیز تبلیغ در رسانه های اجتماعی زیر که این موضوع مطرح شد با بانک دولتی هند و آن مسدود شده بود بلافاصله یک مقام آگاه است.

“با تشکر از شما برای اطلاع رسانی در مورد این تقلب آپی ID. ما بلافاصله هشدار داده ما آپی تیم و آنها در این کار به بلوک همان. ما صمیمانه قدردانی خود را با هوشیاری [sic],” SBI گفت: در یک صدای جیر جیر.

DCP (Cyber Crime) Anyesh Roy همچنین گفت که جعلی آپی برجسته شد توسط یک کاربر توییتر اضافه کرد که درست آپی ID PM مراقبت صندوق [email protected] لطفا توجه داشته باشید, درست آپی ID PM مراقبت صندوق [email protected] با تشکر از هشدار شهروند @bishwesh0604 برای گرفتن جعلی آپی ID [email protected] مسدود شده است. اقدام قانونی آغاز شده است” او هنوز توییتی.

“ما دریافت کرده اند شکایت علیه موکل و FIR به ثبت رسیده است به این موضوع است. ما درخواست کمک کنندگان به سقوط طعمه به تقلب آنلاین. لطفا بررسی آپی آدرس قبل از شروع هر گونه پرداخت” هندو به نقل از یک افسر بدون نام بردن از.

ساعت مراقبت در یک وضعیت اضطراری صندوق امداد که اعلام شد نخست وزیر نارندرا مودی در روز شنبه که در آن مردم می توانند با مشارکت در دولت را مبارزه با کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de