جعلی پلیس در گریلی مستقیم راننده به موانع سوال خود را در مورد کوروناویروس اقامت در خانه سفارش

چند مظنون به پلیس impersonators کارگردانی یک راننده به یک پاسگاه در گریلی در اوایل صبح روز جمعه و سوال راننده در مورد اینکه چرا او را با وجود این دولت coronavirus اقامت در خانه سفارش دهید.

زن گفت گریلی پلیس که او رانندگی در اطراف 4:50 a. m. زمانی که او متوقف شد نزدیک به 10 خیابان و دماغه دایره توسط یک مرد در یک تیره یکنواخت که با پوشیدن یک ماسک ضد گاز.

مرد به کارگردانی او را به یک منطقه مشخص شده با مخروط ترافیک که در آن سه یا چهار نقره اتومبیل های پارک شده بودند برخی با آبی و قرمز و چراغ چشمک زن در داشبورد Cmdr. رافائل گوتیرز گفت:. حداقل یک خودرو به کانون توجه است.

زن گفت: او را دیدم چند نفر با پوشیدن لباس زرد رنگ ترافیک جلیقه. در موانع یک مرد با پوشیدن یک باتون و اسپری فلفل مورد سوال راننده در مورد اینکه چرا او را گوتیرز گفت.

“فرد خواسته به او مجوز و بیمه و ثبت نام و خواستار توضیح که چرا به او نقض COVID-19 قانون” گوتیرز گفت. “او گفت: این زن او می تواند به اتهام نقض بودن ، و ظاهرا او نشان داد او چیزی که او فکر می کردم شبیه یک بلیط بود اما هرگز به او داده شده.”

بعد از حدود 10 دقیقه مرد زن ترک, گوتیرز گفت. این زن به پلیس گفت که او برای اولین بار بود از بین پنج و هفت خودرو به کارگردانی به موانع. زن نمی بینم هر یک نشان یا آرم گوتیرز گفت.

گریلی پلیس انجام نمی موانع و افسران چک با دیگر سازمان های اجرای قانون از جمله جوش های شهرستان کلانتر دفتر و ایالتی کلرادو گشت گوتیرز گفت. هیچ سازمان بودند انجام هر نوع عملیات مانند آنچه زن شرح داده شده است. علاوه بر این هیچ سازمان اجرای قانون بررسی می شود نام زن و یا پلاک از طریق کانال های رسمی, او گفت:.

“ما در حال انجام چه بیشتر بخش های دیگر انجام می دهند و به دنبال رعایت داوطلبانه و انجام آموزش و پرورش قبل از ما خواهد توسل به هر نوع اجرای” گوتیرز افزود که گریلی پلیس هیچ برنامه ای برای انجام چنین موانع.

“ما به طور جدی به دنبال بررسی این و امیدوارم ما می توانیم بفهمیم که چه کسانی هستند و یک توضیح برای اقدامات خود و اگر آنها در حال انجام آن به دلایل جنایی پس از آن ما می توانید به دنبال مناسب اتهامات علیه آنها را” او گفت:.

گزارش پلیس جعل هویت به نظر می رسد در حال افزایش است پس دولت stay-at-home منظور صادر شد که هفته گذشته است. گوتیرز گفت که او شنیده می خواهم حداقل یک حادثه مشابه رخ داده است که جایی بین Loveland, گریلی و Larimer County است. پلیس در شفق قطبی همچنین گزارش حادثه ای که در 25 مارس.

در شفق قطبی, یک زن کشیده شد در نیمه شب توسط یک مرد در یک تیره تاج ویکتوریا بود که مجهز به قرمز و آبی چراغ و همچنین سوال در مورد اینکه چرا او در طول اقامت-صفحه اصلی سفارش. که انسان با پوشیدن رنگ آبی تیره یکنواخت بدون نشان.

“این چیزی نیست که منحصر به فرد است به ما گزارش از مردم جعل هویت ماموران تمام وقت” گوتیرز گفت. “این می تواند این واقعیت است که وجود دارد در خانه بمانند جهت است که ممکن است باعث بیشتر افراد به یک باور و یا سوء ظن است که آنها می توانند تماس با مردم و سوال نمی شود در این راستا است.”

این ایالت اقامت در خانه سفارش را ممنوع ترین سفر اما اجازه می دهد تا ساکنان به سفرهای ضروری برای زندگی روزانه مانند خرید مواد غذایی ارائه منابع و یا رفتن به داروخانه. کسانی که در کسب و کار ضروری نیز مجاز به خارج و در مورد.

سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور گفته اند که آنها را به چند موضوع هشدار به ساکنان که نقض سفارش قبل از صدور هر گونه استناد و برخی مانند دنور پلیس گفته اند که آنها قصد ندارند به توقف وسایل نقلیه برای بررسی انطباق.

هر کسی که نگران است آنها در حال کشیده شدن توسط یک جعلی مامور اجرای قانون می تواند پلیس محلی تماس بگیرید اعزام یا 911 برای بررسی اینکه آیا توقف مشروع است گوتیرز گفت. نگران رانندگان همچنین می توانید درایو را به نزدیکترین ایستگاه پلیس ایستگاه های آتش نشانی و یا به خوبی روشن و جمعیتی منطقه است.

هر کسی که در متوقف شد موانع در صبح روز جمعه خواسته است برای تماس گریلی پلیس در (970) 350-9605.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de