جعلی پلیس کشیدن مردم در کلرادو به اجرای Stay-در-خانه سفارش


Illustration for article titled Fake Cops Pulling People Over in Colorado to Enforce Stay-at-Home Order

عکس: شاتر

این COVID-19 همه گیر انداخته مناجات از مشکلات بر آمریکا. خارج فقط در تلاش برای جلوگیری از بیمار شدن وجود دارد افزایش بیکاری و کمبود منابع لازم و مقابله با بودن جدا شده از دوستان و خانواده. در کلرادو مردم در حال حاضر به نگرانی در مورد کشیده شدن بیش از جعلی توسط پلیس.

NBC گزارش های خبری که به مردم جعل هویت پلیس در شهر فورت کالینز و Greely به مطمئن شوید که مردم مطابق با دولت stay-در-خانه سفارش. در فورت کالینز یک زن گزارش شده است که طول کشیده در مارس 26 توسط یک مرد در یک ون سفید با قرمز و آبی چراغ در شیشه جلو اتومبیل. این یک روال توقف ترافیک که در آن او با بررسی زن مجوز و ثبت نام.

تبلیغات

در Greely حوادث متعدد گزارش شده از مردم در حال ارسال از طریق موانع و سوال در مورد نقض “COVID-19 قانون است.” یکی از گزارش در حال ارسال به یک پارکینگ که تا به حال چند نفر با پوشیدن جلیقه های زرد و ماشین با رنگ قرمز و آبی چراغ روی داشبورد. مشکل این است که پلیس در حال انجام این نوع از توقف در کلرادو.

“اگر چه ما هنوز در اجرای قوانین حمل و نقل ما هنوز در حال ساخت حمل و نقل متوقف می شود مربوط به COVID-19,” فورت کالینز دستیار رئیس پلیس جان Feyen در بیانیه ای گفت: NBC گزارش. “متاسفانه جنایتکاران در این کشور در حال بهره گیری از این وضعیت در بسیاری از اشکال است.”

از همه حماقت که پدید آمده در طول این همه گیر این است که قطعا وجود دارد در لیست.

در انجام یک کار به هیچ یک از خواسته آنها را انجام دهید و آنها را واجد شرایط برای جعلی پلیس خود را نقض اقامت در خانه سفارش دهید. چگونه شما می رویم به در مردم و چهره در مورد اقامت در خانه سفارش هنگامی که شما حتی پس از آن خود را لعنت خود ؟ نه به ذکر است که در تعامل با غریبه ها می تواند در معرض این impersonators به ویروس ها و به طور بالقوه گسترش آن به رانندگان آنها در حال کشیدن بیش از.

تبلیغات

زندگی در زمان از یک بیماری همه گیر عجیب و غریب است و مردم در حال رفتن برای توسعه راه های عجیب و غریب برای مقابله با آن است. جعل هویت پلیس ، که نباید یکی از آنها است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im