Faizal صدیقی ردیف: در حالی که Deepika Padukone باقی می ماند mum اسید-حمله بازمانده Laxmi Agarwal تشکر NCW برای اقدام

اسید-حمله بازمانده Laxmi Agarwal در زمان ایستادن در برابر Faizal صدیقی ویدئو. او تشکر کمیسیون ملی زنان (NCW) برای در نظر گرفتن اقدامات در برابر حذف از آقای Faizu را Infinite حساب. اما Deepika Padukone که به تصویر کشیده Laxmi بر روی صفحه نمایش در آخرین فیلم “Chhapaak’ هنوز هم سکوت در مورد این مسئله.

در حالی که Deepika است و در عین حال به موضع در ماده (اگر او همیشه می کند) Laxmi به نام Faizal صدیقی در Instagram account. او به نام این ویدئو یک انقباض غیر ارادی ماهیچه فعالیت ” و ” ترویج جرم و جنایت و حمایت بان کی مون از ویدئو و خود را Infinite حساب.

“با تشکر از کمیسیون ملی زنان برای گرفتن cognizane از ویروسی تصویری توسط Infinite ‘گذار’ Faizal صدیقی ترویج حمله با اسید.چنین ویدئوها/اقدامات باید به شدت خاطی که در برابر جامعه است. ما در حال کار در روز و شب برای جلوگیری از اسید حملات خشونت علیه زنان است. این انقباض غیر ارادی ماهیچه فعالیت نامیده می شود نیست اما موثر ترویج جرم و جنایت است. این افراد نفرین به جامعه ما است. بنابراین مهم است که به ممنوعیت چنین فیلم ها و حساب های رسانه های اجتماعی. جلو آمده-ما مصرانه از شما برای متوقف کردن اسید خشونت-توقف فروش اسید” نوشت Laxmi.

بیشتر از آن, Laxmi نیز به نام پلت فرم که خاموش صدا در ویدئو های خود را. “واه (چهره عصبانی) tik tok ne meri awaj سلام band kar diya, sahi baat ke liye jab awaj یوتای jati hai به awaj سلام band kar di jati hai mere تصویب آنتونی ye ne تصویری bheja ذخیره thaa unake گوشی من wahh tik tok isah liye جرم badh راه های sahi chizo پر baat ، سلام mushkil kar دیا jata hai,” به اشتراک گذاشته اسید-حمله بازمانده.

در اینجا ویدئوها:

The Infinite تصویری به تصویر می کشد Faizal صدیقی برادر امیر صدیقی, چلپ چلوپ (آب به عنوان تفسیر اسید روی صورت دختر. کمیسیون ملی زنان (NCW) پرسیدم@NCWIndia تماس Tik-Tok هند @TikTok_IN به حذف video & حذف حساب #FaizalSiddiqui که تحریک ارتکاب خشونت علیه زنان است.”

در این نامه همچنین به عنوان خوانده شده به عنوان “کمیسیون به طور جدی نگران افزایش جنایت علیه زنان است. این ویدئو نه تنها به نظر می رسد به ترویج خشونت علیه زنان را نشان می دهد اما پدرسالار طرز فکر که ارسال یک پیام اشتباه به جامعه است.”

در ضمن Faizal صدیقی انتشار بیانیه ای اعلام کرد که که او از نوشیدن آب این هنرمند آرایش حرفه ای کار کرده با او در فیلم های مختلف این موضوع آورده شده است به نور با توجه به افزایش در یوتیوب در مقابل Infinite بحث و نیت خود را نمی شد به کسی صدمه دیده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de