نمایشگاه مبارزه استیسی آبرامز رای گیری گروه حقوق کرده است $20 میلیون از زمان تاسیس آن


عکس: جسیکا McGowan (گتی ایماژ)

من مطمئن هستم که در این نقطه در این بازی شما لازم نیست من به شما بگویم که استیسی آبرامز است که هیچ چیز کوتاه از نیروی طبیعت. او برای فرار والی گرجستان در سال 2018 و در انجام این کار شد اولین زن سیاه تا به حال به نامزد فرماندار توسط یک حزب عمده. در حالی که او به دست آورد یک رکورد تعداد رای ایالتاز دست داد این مسابقه در میان تعدادی از رای دهندگان سرکوب تاکتیک و منnstead بودن دلسرد او تصمیم به مبارزه با.

نسبت به پایان سال 2018 آبرامز تشکیل نمایشگاه مبارزه با یک عمل سیاسی کمیته اختصاص داده شده به ساخت مطمئن شوید که انتخابات عادلانه و امن است. ایسنا گزارش که از زمان آغاز آن PAC مطرح شده است و نزدیک به 20 میلیون دلار است. در ماه ژانویه به تنهایی آن را مطرح 1.2 میلیون دلار و یک کمپین سهم افشای نشان می دهد که این سازمان در حدود 12 میلیون دلار در دست است.

تبلیغات

این خبر خوبی به عنوان 2020 مسابقات شروع به گرم کردن. مبارزه عادلانه در حال حاضر شروع به کار در تلاش برای محافظت از انتخابات در 18 میدان نبرد متحده است. علاوه بر این در نوامبر 2018 آنها راه اندازی یک طرح دعوی در دادگاه در برابر گرجستان و وزیر امور خارجه و هیئت مدیره از انتخابات با توجه به قانون اساسی رای گیری شیوه ها در دولت است. با توجه به تایید وب سایت مبارزه عادلانه اختصاص داده شده به توسعه دهندگان انتخابات, اصلاح و هدفمند ثبت نام رای دهندگان.

ما را دیده ام در وقت و زمان دوباره که حزب جمهوری خواه است که خم جهنم در سرکوب آرای جوان و مردمی به سادگی نمی messing با آنها مانند آن است. اگر آنها نمی توانند برنده انتخابات می شود لعنت به مطمئن شوید که آنها سعی خواهد کرد به سرقت یک. با تشکر از سازمان هایی مانند مبارزه عادلانه امیدوارم کسانی که تلاش بیهوده خواهد بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im