واقعیت بررسی: نه “اورژانس” در اواسط ماه آوریل شده است برنامه ریزی شده روشن ارتش هند

ارتش هند روز دوشنبه افشا و خنثی “جعلی و مخرب” پیام های که در حال گردش در سراسر رسانه های اجتماعی در مورد احتمال اعلام اورژانس’ در اواسط ماه مارس و استقرار مقامات برای کمک به مدنی دولت. ارتش روشن است که این پیام این است که “کاملا جعلی” و هیچ چیزی برنامه ریزی شده است.

“جعلی و مخرب پیام های در حال گردش در رسانه های اجتماعی در مورد احتمال اعلام حالت اضطراری در اواسط ماه مارس و استقرار ارتش هند جانبازان ملی دانشجوی دانشکده افسری سپاه و طرح ملی خدمات برای کمک به دولت مدنی. آن را روشن است که این کاملا جعلی” ارتش اعلام کرد.

قبل از آن بیش از حد اضافی اداره کل اطلاعات عمومی تحت هندی ارتش و وزارت دفاع گران جعلی اخبار گردش در رسانه های اجتماعی. هفته گذشته ارتش روشن در توییتر خبر از ارتش هند احداث 1000-تخت قرنطینه تسهیلات در برمر برای بیماری کروناویروس (COVID-19) بیماران مبتلا شد ، این ورودی درست نیست ارتش روشن در مارس 23, و اضافه کرد که تنها عملکرد قرنطینه امکانات ارتش هند در حال آنهایی که در Manesar و Jaisalmer.

در این بار تلاش آن است که به ویژه مهم است هوشیار باشند و از جعلی بودن اخبار منتشر شده از آنجایی که بسیاری از مردم در واقع ترس در چهره یک قبر بهداشت بحران است.

در نور از افزایش نگرانی از گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19) در هند کشور شده است در زیر قرار داده شده کامل مستند برای 21 روز. مقامات خواسته اند شهروندان به حفظ دقیق اجتماعی فاصله برای کاهش گسترش شیوع ویروس.

همانطور که از ساعت 10 روز دوشنبه بیش از 1000 نفر در سراسر هند گزارش شده است که قرارداد COVID-19 بیماری به عنوان موارد جدید گزارش شده در تامیل نادو واقع شدهاست و راجستان در این روز است. این ویروس آسیب دیده بیش از 7.4 لاخ مردم در سراسر جهان است. جهانی مرگ و میر عبور کرده 35,000 با توجه به COVID-19 آمار مرکز جان هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de