واقعیت را بررسی کنید: هیچ Aarogya Setu برنامه نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نظارت

هفته گذشته دولت راه اندازی یک برنامه تلفن همراه به نام Aarogya Setu است که هدف را مردم هند با هم در یک مصمم مبارزه با کروناویروس.

این برنامه را قادر می سازد مردم را به خود را ارزیابی خطر برای ابتلا به عفونت کرونا ويروسی. این محاسبه این بر اساس تعامل خود را با دیگران با استفاده از برش لبه تکنولوژی بلوتوث الگوریتم ها و هوش مصنوعی است.

از آن پس دولت شده است هل دادن سخت در ترویج برنامه, درخواست از مردم برای نصب آن در دستگاه های خود را. اما برجسته روزنامه ادعا کرده است در یک Op-Ed مقاله که دولت با استفاده از آن برای نظارت آن را به عنوان محل دسترسی به یک دستگاه آن نصب شده است.

رد ادعای دولت گفته است که آن را کاملا بی اساس و برنامه است نه به معنای استفاده می شود برای نظارت است.

مطبوعات اداره اطلاعات (PIB) در زمان به سایت میکروبلاگینگ توییتر برای رد این مقاله ادعا و گفت که این برنامه از لینک محل کاربر و داده ها با هر گونه داده های شخصی حساس. بدن همچنین تاکید کرد که این برنامه را به کاربران آسیب پذیر به نرم.

“ادعا: برجسته روزنامه ادعا کرده است در یک Op-Ed که #ArogyaSetu استفاده می شود برای نظارت است.واقعیت: این بی پایه و اساس این برنامه از لینک کاربر محل سکونت و اطلاعات با هر گونه داده های شخصی حساس. همچنین, آن را نمی کند کاربران در معرض خطر هک” گفت: PIB در صدای جیر جیر.

قابل توجه PIB نیست ذکر نام روزنامه.

دولت های قبلی گفت که این برنامه را طراحی تضمین حفظ حریم خصوصی ، اطلاعات شخصی جمع آوری شده توسط برنامه های رمزگذاری شده با استفاده از دولت از هنر و تکنولوژی و امن باقی می ماند بر روی گوشی تا زمانی که مورد نیاز است برای تسهیل مداخله پزشکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im