شش دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری sparred در روحیه بحث در لاس وگاس است که شامل برای اولین بار میلیاردر مایک بلومبرگ به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد تجمع در ققنوس.

نگاه کنید که چگونه برخی از آنها ادعا می کند در چهار شنبه پشته تا با حقایق:

مایک بلومبرگ با استناد به خود انسان دوستی را با باشگاه سیرا: “در حال حاضر ما بسته 304 از 530 آتش زغال سنگ گیاهان در ایالات متحده و ما بسته 80 از 200 یا 300 که در اروپا هستند.”

حقایق: او را به اشتباه در نظر گرفتن اعتبار برای رانندگی در ایالات متحده در صنعت زغال سنگ را به زانو در.

ایالات متحده در صنعت زغال سنگ را به شیرجه رفتن تا حد زیادی با توجه به نیروهای بازار, بالاتر از همه, قطره در قیمت گاز طبیعی و انرژی های تجدید پذیر ساخته شده اند که گران نیروگاه با سوخت زغال سنگ بسیار کمتر رقابتی برای صنعت آب و برق. بلومبرگ در واقع کمک هنگفتی به تلاش برای بستن نیروگاه های زغال سنگ و مبارزه با تغییر آب و هوا, اما در مقابل پس زمینه از یک صنعت محاصره در جبهه های دیگر.

ایالات متحده تولید زغال سنگ به اوج خود رسید و در سال 2008 اما پس از آن کاهش یافته است به طور پیوسته. که تا حد زیادی به رونق در تولید نفت و گاز از شیل ایالات متحده آغاز تحت دولت اوباما ساخته شده است که گاز طبیعی به مراتب فراوان تر و ارزان تر و کاهش قیمت برای باد و انرژی خورشیدی تا حدودی به دلیل بهبود فن آوری های تجدید پذیر در بخش.

وزارت اطلاعات انرژی ایالات متحده مجددا در یک گزارش در ماه دسامبر میزان که بازار تبدیل شده به دور از زغال سنگ.

___

بلومبرگ در توقف-و-frisk پلیس سیاست زمانی که او شهردار نیویورک: “آنچه اتفاق افتاد این بود که آن را از کنترل خارج شد و هنگامی که ما کشف کرد — من کشف کردم — که ما انجام بسیاری از بیش از حد بسیاری از توقف و frisks ما قطع 95 درصد از آنها را.”

حقایق: که یک اعوجاج از نحوه توقف و frisk کاهش یافته است. که اتفاق افتاده است به دلیل حکم دادگاه نه به خاطر بلومبرگ آموخته بود که آن را در حال مصرف زیاد.

در بلومبرگ اول 10 سال تعداد توقف-و-frisk اقدامات افزایش نزدیک به 600% از زمانی که او در سال 2002 به اوج خود رسید نزدیک به 686,000 متوقف می شود در سال 2011. که کاهش یافته و به حدود 192,000 مستند متوقف می شود در سال 2013 سال آخر خود را به عنوان شهردار.

بلومبرگ زمانی ادعا خود را از 95% کاهش گیلاس چیدن فصلنامه بالا نقطه 203,500 متوقف می شود در سه ماهه اول سال 2012 و مقایسه آن با 12,485 متوقف می شود در سه ماهه آخر سال 2013.

شهردار سابق در دفاع از این عمل حتی پس از خروج از دفتر در پایان سال 2013 و تنها عذرخواهی برای آن چند هفته قبل از اعلام نامزدی خود را برای ریاست جمهوری است.

___

الیزابت وارن: Buttigieg مراقبت های بهداشتی طرح “نازک نسخه از یک برنامه است.”

پیت BUTTIGIEG: پیشنهاد خود را “طرح است که مشکل را حل میکند.”

حقایق: Warren یک سناتور ماساچوست است سریع به اخراج یک طرح است که پوشش تقریبا تمام شهروندان و ساکنان قانونی.

یک تجزیه و تحلیل از مراقبت های بهداشتی تعمیرات اساسی طرح های شهری, موسسه و صندوق مشترک المنافع در بر داشت که یک رویکرد مانند یک حمایت Buttigieg سابق South Bend, ایندیانا, شهردار, آیا کاهش تعداد بیمه مردم از 32 میلیون به زیر 7 میلیون عمدتا افراد بدون مجوز قانونی در کشور است.

این پیشنهاد از Buttigieg ویژگی های یک دولت جدید با حمایت “عمومی گزینه” برنامه است که حتی افرادی با حمایت کارفرما پوشش می تواند به عضویت داوطلبانه.

آسوشیتد پرس نویسندگان جاناتان Lemire ریکاردو آلونسو-Zaldivar الن Knickmeyer و آماندا Seitz کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de