رو مقاومت از دهلی نو شين L-G خروج اجباری 5-بعد نهادی قرنطینه سفارش

رو مقاومت از حاکم AAP دولت دهلی Lt فرماندار آنیل Baijal عصر روز شنبه انصراف خود را سفارش اجباری پنج بعد نهادی قرنطینه برای COVID-19 بيمار در سرمایه های ملی.

“در مورد نهادی انزوا تنها کسانی که COVID موارد مثبت است که آیا نیاز به بستری شدن در بیمارستان در ارزیابی بالینی و آیا نه امکانات کافی برای خانه جداسازی مورد نیاز خواهد بود به انجام نهادی انزوا” Baijal گفت: در یک صدای جیر جیر.

Baijal بود روز جمعه با صدور یک فرمان که هر COVID-19 فرد مثبت در دهلی نو را مجبور به ماندن در پنج بعد نهادی شده است.

“هر کرونا مثبت فرد را مجبور به اقامت در مرکز قرنطینه برای پنج روز. تنها پس از آن یک فرد ارسال خواهد شد به صفحه اصلی انزوا. اما اگر علائم پس از آن آنها خواهد شد به قرنطینه مرکز یا بیمارستان بر این اساس” منظور گفته بود.

این Kejriwal دولت تا به حال مورد انتقاد قرار Baijal را سفارش به صورت اجباری پنج بعد نهادی قرنطینه برای COVID-19 بيمار. تشریح آن به عنوان یک حرکت خودسرانه دولت گفته بود که آن را ” به طور جدی آسیب مردم در دهلی نو.

ارشد AAP رهبر و Rajya سبها عضو سانجی سینگ نامیده سفارش “دیکتاتوری”.

“من می خواهم به درخواست چه دیکتاتوری منظور این است ؟ یک حکومت برای دهلی نو و دیگری برای بقیه کشور است. این دولت بی جی پی انتقام گیری از مردم است ؟ ” AAP رهبر گفت. “از کجا می خواهد این فرد نگهداری می شود در راه آهن مربیان?” سینگ خواست.

در ضمن یک درخواست منتقل شده است در دهلی دادگاه عالی به چالش کشیدن دهلی معاون فرماندار آنیل Baijal را سفارش الزامی پنج بعد نهادی قرنطینه برای همه COVID-19 بيمار تحت صفحه اصلی قرنطینه در سرمایه های ملی.

درخواست نقل مکان کرد و با حمایت نانسی Roy است به احتمال زیاد به شنیده می شود در هفته آینده.

معاون فرماندار تا به حال در منظور اصلی نسبت به عدم فیزیکی تایید در صفحه اصلی جداسازی به عنوان یک عامل ممکن است در این افزایش شدید در تعداد COVID-19 موارد در سرمایه های ملی شده است. “دهلی نو مورد بررسی به طور منظم در وزارت خانه امور و مشاهده شد که “خانه انزوا’ بدون تماس فیزیکی برای نظارت بر بیماران ممکن است به دلیل افزایش در گسترش و افزایش COVID-19 عفونت در دهلی نو” منظور اعلام کرد.

(با آنی ورودی)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de