در مواجهه با انتخابات headwinds تهمت به ارمغان می آورد خود را در سال 2016 تیم

نیویورک — به عنوان کسی که تا به حال شنیده ام به او صحبت می کنند می داند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بطور منظم احساس 2016.

او بازیافت پیر حمله به خطوط یک بار با هدف هیلاری کلینتون ، او بازگو درام از انتخابات شب کامل با impersonations از خراشیده اخبار مجریان قرار دادن دولت پس از دولت (پنسیلوانیا! ویسکانسین!) در حزب جمهوری خواه ستون.

در زمان های دیگر در تماس های خصوصی از کاخ سفید اقامت او reminisces در مورد رفاقت از آن روزها تبدیل دلتنگ به عنوان او به خاطر احاطه شده توسط یک rag-tag تیم از مبارزات کارکنان خود را به عنوان خصوصی هواپیما از یکی از شهرستان خود را به دیگری.

در حال حاضر برگ برنده شدن گروه دوباره با هم.

رئیس جمهور در روزهای اخیر ملت استخدام تعدادی از 2016 جانبازان برای سال 2020 کمپین یک reenlistment از وفاداران است که به پیروی از بازگشت از دیگر اعضای تیم اصلی به غرب بال. یک مخلوق عادت شد که وفاداری و اعتماد چند تهمت است تلاش برای از نو خلق کردن سحر و جادو خود را از تیم اصلی و پنج ماه قبل از او چهره آرا دوباره.

اما 2020 است 2016. مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران به طور فزاینده ای نگران حالت مبارزات انتخاباتی به عنوان رئیس جمهور چهره بحران های متعدد از سلامت و اقتصادی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر کوروناویروس به تظاهرات توده ای که جاروب در سراسر کشور.

“این فوق العاده به 2016 گروه پشت هم اما حقایق حقایق است. او به سختی برنده شد و او انجام داده است چیزی در همه به رشد خود را در حمایت از” سعید سام Nunberg که به توصیه تهمت اولیه در مبارزات انتخاباتی.

“او نمی تواند برنده شدن در غربت. آن را به همان مسابقه است. این است که نمی توان در مورد شعار یا تم آن را می توان در مورد آنچه شما را برای من انجام داد و به همین دلیل من باید تجدید انتخاب شما بر اساس سابقه خود گفت:” Nunberg رسمی مشاور که نمی خواهد دوباره مبارزات انتخاباتی. “او فقط نمی تواند مبارزه با جنگ گذشته. این زمان برای سازگار کردن یا می میرند.”

تقویت در حال ورود به تهمت می آید به نظر با این ایده که او نمی تواند اجرا شود در این نوع از مبارزات انتخاباتی او در حال برنامه ریزی برای سال — که نگاه عملی به تازگی به عنوان ژانویه با توجه به سه مبارزات انتخاباتی و مقامات کاخ سفید صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به عموم بحث در مورد مکالمات خصوصی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال انتظار می رود به اجرا در پشت یک اقتصاد قوی قبل از همه گیر فلج آن است. او امیدوار به احیای تعدادی از فرهنگ جنگ و “دولت عمیق” اتهامات در حالی که رو به یک دموکرات از جناح لیبرال حزب که او می تواند سعی کنید به رنگ به عنوان سوسیالیستی است. او نبود انتظار بیشتر از متوسط جو بایدن.

هر چند به ظاهر با اعتماد به نفس مغلوب ساختن پیشی جستن به بخش خصوصی گفت: مشاوران او نمی تواند باور نظرسنجی ها نشان می دهد که او را انتهایی و او با عصبانیت جامعی در مدیر کمپین براد Parscale بیش از دولت از مسابقه با توجه به مقامات.

این کمپین که به مراتب بیشتر زیرساخت ها و نیروی انسانی از لا ابالی بهره برداری از چهار سال پیش با بازی کردن این ایده است که بازگشت 2016 جانبازان تحت تاثیر قرار بود توسط دولت از مسابقه و یا منعکس عدم اعتماد به نفس در Parscale.

“برای بیش از سه سال در حال حاضر براد ساختمان شده است بزرگترین و بهترین مبارزات سیاسی در تاریخ” گفت: تیم Murtagh کمپین ارتباطات مدیر. “آخرین ما کارکنان شده و در حال ساخت تیم مغلوب ساختن پیشی جستن و حتی قوی تر و سفت براد رهبری است.”

در هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین استخدام جیسون میلر مدیر ارتباطات در سال 2016 به تمرکز بر استراتژی و هماهنگی بین کمپین و کاخ سفید است. میلر به میزبانی شرکت در یک نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن پادکست با رئیس جمهور سابق کمپین اجرایی استیو Bannon.

بوریس Epshteyn که پس از سال 2016 شد یک مفسر برای محافظه کار Sinclair Broadcast network آمد به یک مشاور استراتژیک برای ائتلاف. لایحه Stepien یک مشاور در سال 2016 به تازگی ارتقا به معاون مدیر کمپین. جاستین Clark یکی دیگر از دستیاران دیرین به رهبری تهمت کمپین را قانونی کردند.

“هر رئیس جمهور است که با موفقیت اجرا برای اولین بار رفتن در اطراف به نظر می رسد برای اضافه کردن افرادی که در آن تلاش برای تجدید انتخاب میلر گفت:”. “اما این شرکت کشتی فضایی به عنوان یک زنگ زده ماهیگیری قایق ما استفاده می شود در اولین مبارزه است.”

چهره های آشنا نیز بازگشت به کاخ سفید است.

امیدوارم که هیکس بود مغلوب ساختن پیشی جستن اصلی مبارزات انتخاباتی سخنگوی قبل از تبدیل شدن به یکی از مورد اعتماد ترین West Wing دستیاران. او را ترک کاخ سفید در سال 2018 تنها به بازگشت و دو سال بعد و یکی از نیروهای محرک پشت رئیس جمهور جنجالی, عکس op با یک کتاب مقدس پس از او راه می رفت از طریق لافایت مربع در هفته گذشته به نزدیکی یک کلیسا یک بار در منطقه بود پاک شد.

جانی McEntee که در خدمت به عنوان تهمت شخصی مشاور قبل از اخراج توسط رئیس ستاد جان کلی در سال 2018 بازگشت در ماه ژانویه شده است و با تمرکز بر نیروی انسانی دولت با وفاداران.

در حالی که کوری Lewandowski تهمت اولین مدیر کمپین و دیوید Bossie اعتماد aide های باقی مانده رسما در خارج از مبارزات آنها با حضور در چند اخیر استراتژی جلسات و خال خال شده است در نیروی هوایی و رئیس باشگاه گلف.

برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 تیم هرگز به سمت چپ. Ivanka Trump و جارد کوشنر رئیس جمهور دختر و پسر-در-قانون مشاوران ارشد. کلیان کانوی رئیس جمهور نهایی 2016 مدیر کمپین باقی می ماند یک مقام ارشد کاخ سفید و مشاور. دن Scavino اجرا می شود رئیس جمهور حضور رسانه های اجتماعی از داخل بال غربی. رئیس جمهور دو پسر بزرگسال دونالد جونیور و اریک تهمت و اریک همسر لارا محبوب باقی می ماند کمپین عملیاتی.

اما چند تن از اعضای این باند قدیمی را نمی بازگشت. که شامل Bannon, که باقی می ماند, حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن و پس از کثیف خروج از کاخ سفید و کیت شیلر, مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین امنیت ،

“او همیشه به طور پیش فرض به یک گروه از مردم به او اعتماد دارد و کسی که به حمایت از او تا hell freezes over” گفت: تیموتی اوبراین یک مغلوب ساختن پیشی جستن شرح حال که بعد از آن مشغول به کار برای مایکل بلومبرگ است سال 2020 دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری است. “اما یک تفاوت وجود دارد بین اعتماد مردم و اینکه یک قاضی خوب از توانایی.”

“او تمایل به استخدام افرادی که موافق با او” اوبراین گفت. “او زندگی می کند در یک حباب.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de