Facebook رای گیری برچسب نامزد پست ایجاد سردرگمی

اوکلند کالیفرنیا. — Facebook آغاز شده است با اضافه کردن اطلاعاتی برچسب برای همه پست در مورد رای گیری توسط مقامات فدرال انتخاب شده و نامزدهای انتخاباتی در ایالات متحده به عنوان آن گفت: آن را انجام دهید. اما این حرکت به نظر می رسد کاشت سردرگمی به جای زدودن آن است.

این هفته, شبکه اجتماعی, کاربردی برچسب پست توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و توسط جو بایدن ، presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد, در میان دیگران. ساده برچسب ها به عنوان خوانده شده “دریافت رسمی رای گیری اطلاعات” و مستقيم مردم به یک هاب با اطلاعات از معتبر انتخابات منابع مانند دولت و مقامات محلی است.

قصد به Facebook گذاشته و آن را در اواخر ماه ژوئن به ارائه لینک به اطلاعات بی طرفانه در مورد زمان و نحوه رای دادن در انتخابات پست های مرتبط. در عوض, اگر چه آنها در حال اشتباه — در برخی از موارد به عنوان حمایت از گمراه کننده و یا دروغین ادعا می کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن صبح روز سه شنبه Facebook پست بخوانید: “پست الکترونیکی-در رای گیری مگر اینکه تغییر توسط دادگاه منجر به فاسد ترین انتخابات در تاریخ ملت ما! #RIGGEDELECTION.” Facebook برچسب قرار داده شده در زیر این پست می گوید: “دریافت رسمی رای گیری اطلاعات در مورد نحوه رای دادن در سال 2020 ما در انتخابات usa.gov” و هدایت مردم را به وب سایت های دولتی را در بخش غایب و اوایل رای گیری و رای گیری در میان همه گیر.

در ضمن Facebook برچسب حداقل دو بایدن پست ها در 24 ساعت. در یکی از, معاون سابق رئیس جمهور قرار داده “کرملین و دیگر دولت های خارجی در اطلاع” در مورد دخالت در انتخابات آمریکا. یکی دیگر از خواسته برای کمک های مالی اشاره کرد که “این ممکن است سخت به این باور, اما ما فقط بیش از 100 روز تا روز انتخابات.”

“وجود دارد که ذاتا هیچ مشکلی با Facebook تصمیم به اضافه کردن برچسب به همه پست ها در مورد انتخابات و رای گیری گفت:” نینا قهوه ای, یک استاد در دانشگاه سیراکوس که مطالعات و اطلاعات غلط. اما Facebook “از دست رفته فرصت برای انجام این کار در یک روشن و راه معنی دار.”

هنگامی که آن را اعلام کرد اجرای این برچسب ها در هفته گذشته, Facebook گفت: آنها نه قضاوت “از اینکه نوشته های خود را دقیق هستند اما ما می خواهیم مردم را به دسترسی به اطلاعات معتبر یا راه است.”

که ممکن است مشکل براون گفت.

“Facebook است بنابراین تمایلی به دیده می شود به عنوان وزن در یک موضوع و یا به عنوان طرفدار یک سیاستمدار و یا دیگر,” او گفت:. “بنابراین به جای فقط غلط نوشته های آن را تمام برچسب پست ها. اما کاربران رسانه های اجتماعی استفاده نمی شود به دیدن پرچم در محتوا است که مشکل ساز است.”

زمانی که توییتر برچسب پست در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری با مغلوب ساختن پیشی جستن — درآمد رئیس جمهور ire — مثل یک برچسب هشدار دهنده یکی مربوط با یک دور علامت تعجب و خواندن “دریافت حقایق در مورد ایمیل در برگه های رای.” به جای برچسب هر سیاستمدار صدای جیر جیر در مورد رای گیری توییتر است که فقط آن را انجام می دهند با کسانی که نادرست یا گمراه کننده است. این قهوه ای گفت: تا به حال این اثر در نظر گرفته شده.

Facebook در ضمن به “تلاش برای عمل به این خنثی داور,” او گفت:, و اضافه کرد که ممکن است در نهایت انجام بیش از آسیب خوب.

بیشتر اضافه کردن به سردرگمی Facebook همچنین در ماه ژوئن اعلام کرد که آن را شروع به برچسب زدن همه “ارزش خبری” پست ها از سیاستمداران است که شکستن آن قوانین از جمله کسانی که از مغلوب ساختن پیشی جستن. اما که برچسب متفاوت یکی در انتخابات پست های که در حال حاضر نه شکستن Facebook قوانین حتی اگر آنها نادرست است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de