عفونت چشم در طول تابستان و چگونه به اجتناب از آنها است ؟

عفونت چشم در طول تابستان و چگونه به اجتناب از آنها است ؟ – شیوه زندگی

منتشر شده در تاریخ: 29 مه سال 2020, 13:58 IST | سرپرستان | دهلی نو

مشکلات چشم ناشی از نور خورشید و گرما هستند اوایل تشکیل آب مروارید ناخنک چشمی, pinguecula و تغییرات دژنراتیو در شبکیه چشم

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

با درجه حرارت عبور از 45 درجه سانتیگراد در بخش های خاصی از هند تابستان خورشید می تواند به چشم آسیب برساند و منجر به یک میزبان از عفونت ها و بیماری ها, در علاوه بر این به دیگر مسائل فیزیکی. مشکلات چشم ناشی از نور خورشید و گرما هستند اوایل تشکیل آب مروارید, ناخنک چشمی (سفید مایل به زرد بافت رشد می کند که در ملتحمه و حمله قرنیه), pinguecula (کوچک و سفید مایل به زرد پچ بافت ملتحمه) و تغییرات دژنراتیو در شبکیه چشم است.

با توجه به رامش Pillai, ارشد, شرکت, چشم, عینک, بخش, تیتان, شرکت Ltd. برخی از عفونت چشم است که نیاز به با احتیاط از در تابستان و موسمی بار عبارتند از:

ورم ملتحمه

ورم ملتحمه یک اصطلاح است که بسیاری از ما با آن آشنا هستند. آن است که چیزی جز التهاب ملتحمه (یک بافت نازک و شفاف است که خطوط سفید بخشی از چشم توپ). می توان آن را در حاد یا مزمن فرم و معمولا خود محدود ماندگار حداکثر دو هفته اگر درمان نشده است. ورم ملتحمه اغلب رخ می دهد در اپیدمی فرم است که به نام به عنوان �pink چشم’ در مردم عوام را مدت است. آن است که همراه با قرمزی و یک مقدار متوسط از موکوس ترشح و سوزش و چسبندگی پلک چشم در بیداری گاه با تورم پلک چشم. این در درجه اول ناشی از عفونت باکتریایی در آب و هوای گرم. پس گفت که, ورم ملتحمه می تواند ناشی از ویروسی و قارچی و همچنین. از این رو مهم است که شما مشورت دکتر چشم orophthalmologist قبل از مصرف هر نوع دارو. پس از آن است که شیوع فرم باید خود را منزوی صورتی که ورم ملتحمه و باید اجتناب از دست زدن به دیگران و همچنین جلوگیری از استفاده از اشیاء مانند حوله شخصی و محصولات مورد استفاده توسط فرد آسیب دیده است. برای جلوگیری از گسترش بیماری که فرد آلوده است و خانواده باید در دستور به توجه ویژه ای به بهداشت شخصی خود را.

ورم ملتحمه آلرژیک

ورم ملتحمه آلرژیک نیز شناخته شده به عنوان فصلی و یا آب و هوای گرم ورم ملتحمه. آن است که غیر معمول آلرژی بیماری است که معمولا هر دو چشم و معمولا در قبل از سن بلوغ و طول می کشد 5-10 سال است. آن است که در پسران شایع تر از دختران است. هویت خاص آلرژن یا حساسیت زا می تواند کمک در درمان این بیماری اما همیشه یک راز باقی مانده است. در بسیاری از موارد برخی از مظاهر نشان داده شده است که مربوط به گرده چمن حساسیت. این بیماری است که کمتر رایج در هوای معتدل تر در آب و هوای گرم و تقریبا مدتی در آب و هوای سرد. آن است که تقریبا بیشتر شدید در طول بهار و تابستان و پاییز نسبت به فصل زمستان است. نشانه های مرتبط با این شکل از ورم ملتحمه شامل خارش شدید احساس یک ropy تخلیه و حساسیت به نور است. کمپرس سرد و یخ بسته مفید هستند و در سرد تهویه مطبوع اتاق می تواند به فرد منطقی و راحت. در مورد علائم شدید نیاز به مشورت با یک دکتر چشم/چشم پزشک برای درمان مناسب با دارو. عود هستند که حکومت به خصوص در بهار و تابستان اما پس از تعدادی از عود به ورم ملتحمه بهبود می یابد زخم بدون ترک.

گل مژه

گل مژه شایع عفونت باکتریایی درب غدد است که توسط یک موضعی قرمز, متورم و بشدت حساس منطقه و در چشم به درب. آن است که اساسا یک آبسه با تجمع گربه شکل گیری در cted غدد. درد علائم اولیه و شدت درد در نسبت مستقیم با میزان درب تورم. درمان گل مژه با کمپرس گرم به مدت 10-15 دقیقه 3-4 بار در روز به دنبال با یک دارو است. اگر تورم دریافت نمی کند حل شود ظرف 48 ساعت پس از آن شما ممکن است مجبور به مشورت با یک دکتر چشم برای گرفتن حق دارو و درمان. عود styes نیز شناخته شده است به رخ می دهد اگر چشم باید مقدار کمتر از عيوب انکساری اصلاح نشده. از این رو بهتر است برای به دست آوردن قدرت بررسی می شود و همچنین توسط یک اپتومتریست یا چشم پزشک.

سندرم چشم خشک

سندرم چشم خشک است و کمبود در هر یک از فیلم اشک قطعات است که ممکن است منجر به از دست دادن فیلم اشک ثبات. این باعث خواهد شد سریع فرار کردن از فیلم اشک آور و ظاهر خشک و لکه های روی سطح چشم. خشکی چشم ممکن است همین نتیجه از هر گونه بیماری های مرتبط با کمبود فیلم اشک قطعات که شامل آبی mucin و لایه چربی. علائم خشکی چشم می تواند خارش و یا شنی (جسم خارجی) احساس. سایر علائم شایع عبارتند از خارش بیش از حد مخاط ترشح سوزش و قرمزی و درد و حساسیت به نور (ناتوانی در تحمل نور). درمان شامل تجویز اشک جایگزین بر اساس کمبود فیلم پاره جزء است که تاسیس شده است از طریق برخی از تحقیقاتی آزمایشات انجام شده در چشم کلینیک/بیمارستان.

در حالی که چشم خشک تر است برای انجام با کمبود چشم به تولید به اندازه کافی اشک و یا برای انجام با اشک فیلم بی ثباتی درجه حرارت بالا در طول تابستان تنها می تواند در تشدید این بیماری سریع تبخیر فیلم اشک. از این رو با استفاده از تنگ عینک و استفاده از دستگاه های مرطوب کننده می تواند در یک آه بزرگ امداد برای مردم

با متوسط تا شدید خشک و مشکلات چشم.

بهترین راه برای جلوگیری از چشم خود را از گرفتن هر یک از این عفونت چشم است که با پیروی از این مراحل ساده.

حفظ بهداشت شخصی خوب

اجتناب از دست زدن به چشم ها بسیار غالبا

ساخت یک ایمنی خوب با ورزش منظم و خوردن غذاهای سالم

هیدرات خود را با نوشیدن مقدار زیادی و مقدار زیادی آب و مایعات غنی از مواد مغذی – دارای حداقل دو لیتر آب در روز

محافظت از چشم خود را از گرد و غبار و خاک و مضر اشعه ماوراء بنفش با استفاده از یک جفت خوب از عینک آفتابی است.

بهترین راه برای نگه داشتن چشم خود را محافظت از اثرات مضر اشعه ماوراء بنفش از خورشید است با پوشیدن یک جفت خوب از اندازه قطبی شال عینک آفتابی است که ارائه می دهد 100 درصد حفاظت از اشعه ماوراء بنفش و در همان زمان ارائه می دهد راحتی بزرگ از مضر تابش خیره کننده از نور خورشید است.

محافظت از چشم خود را از مضر اشعه آبی با استفاده از فیلتر آبی رنگ لنز

خواب خوب شب به چشم خود فرصتی برای استراحت زخم التیام یابد و دوباره به طوری که چشم خود را می تواند به سالم ماندن

چشم خود را بررسی دوره ای حداقل یک بار در سال توسط یک متخصص چشم پزشک/چشم پزشک به طوری که هر گونه مشکل مربوط به بینایی یا چشم های بهداشتی می تواند در مراحل اولیه تشخیص داده و درمان می شود بلافاصله.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>