استخراج WorldRemit و خطوط هوایی آمریکا اضافه کردن به کلرادو اخراج شمارش

جنی جرقه Loveland خبرنگار-Herald

خدمه با استخراج نفت و گاز و ایالت کلرادو مقامات کار دوباره متصل کردن رها خوبی یکشنبه در مالکیت خصوصی در 2596 E. Colo 60 در نزدیکی Berthoud.

اخراج در کلرادو در حال افزایش دوباره فقط به عنوان مزایای بیکاری فدرال از 600 $در هر هفته به پایان جولای 25.

دنور مبتنی بر استخراج نفت و گاز به اطلاع دولت است که آن را به حال به طور دائم اجازه رفتن از 62 کارگران در آن ویندزور پایگاه عملیاتی موثر جمعه با توجه به تشکیل پرونده ساخته شده به دولت تحت کارگر تنظیم و بازآموزی اطلاع رسانی عمل می کنند.

“ما کند ما به سرعت عملیاتی فعالیت در اوایل سال و موقعیت که اخیرا حذف بیش از زمان عملیاتی نیروی انسانی نیاز دارد. ما Windsor دفتر باقی می ماند و در عمل به صورت عادی گفت:” برایان قابیل یک سخنگوی این شرکت. “این یک تصمیم دشوار است. ما ارزش این افراد و تا حد زیادی قدردانی از کمک های خود به استخراج. ما آنها آرزوی بهترین ها را در آینده خود تلاش.”

در اواسط ماه مارس پایین, نفت و گاز, قیمت منجر به شرکت پالايش و پنج ده نفر از کارگران. در تلاش برای رسیدگی به بدهی های بلند مدت بیش از 1.5 میلیارد دلار یک بار به سرعت در حال رشد نفت و گاز تولید برای ورشکستگی زمینه حفاظت از یک ماه پیش.

در چهارشنبه خطوط هوایی آمریکا هشدار داد در مورد 25,000 کارکنان در سراسر کشور است که خدمات خود را دیگر ممکن است مورد نیاز آمده اکتبر و خواست آنها را به buyouts و اوایل بازنشستگی. ضربه به کلرادو شد مشخص تر زمانی که هواپیمایی به اطلاع دولت آن برنامه ریزی شده به اخراج دو کارگر قرار داده و 107 موقت furloughs موثر Oct. 1 یا مدت کوتاهی پس از.

کاهش محدودتر است اما به 2,820 کاهش شغل که United Airlines بزرگترین حامل عامل از فرودگاه بین المللی دنور آگاهانه دولت در اوایل این ماه که آن را ممکن است نیاز به در Oct. 1. که کاهش, اگر آن اتفاق می افتد که نشان دهنده حدود چهار در 10 از کارگران این استخدام در دنور.

WorldRemit جهانی انتقال پول شرکت گفت: دولت روز شنبه که آن را خاتمه 54 کارکنان در سپتامبر. 14 نه در هالووین و یکی در Jan. 31, 2021. سفید-یقه مشاغل در آن دنور که در خدمت به عنوان لندن شرکت ایالات متحده آمریکا است.

در حدود دو سوم از کارگران بیکار در کلرادو توصیف وضعیت خود را به عنوان به طور موقت در حالی که حدود 10% گزارش شده درد و رنج دائمی از دست دادن شغل و گفت: Ryan Gedney ارشد نیروی کار اقتصاددان با دولت در یک تماس را فشار دهید صبح روز جمعه.

ماه گذشته کمی بیش از نیمی از توصیف خود را از دست دادن کار به عنوان موقت و 20 درصد گفته به دلیل دائمی تر و برش. و دولت نرخ بیکاری به جای افتادن در ماه ژوئن به عنوان آن را در اکثر ایالت افزایش یافت و به سه دهم درصد به 10.5 درصد.

“به جای کوتاه و تیز دو یا سه ماه شوک مصرف کنندگان و کسب و کار در حال حاضر باید آماده برای یک مطلب طولانی مدت همه گیر با روشن پایانی در چشم” توصیه اسکات اندرسن اقتصاددان ارشد بانک از غرب در تفسیر جمعه. “ریسک گریز خانواده ها و کسب و کار نیاز به بیشتر از نزدیک گارد آینده خود را صرف و جلو-عقب غیر ضروری دسته بندی های طولانی اقتصادی ضعف به سال آینده.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net