کارشناسان نگران سیاست را هدایت رای دهندگان coronavirus احتیاطی

واشنگتن — لورا گله می گوید او می خوابد بهتر چون دولت فرماندار میشیگان از حزب دموکرات گرچن Whitmer تحمیل یک ملت را دقیقترین stay-at-home سفارشات برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات داستان دیگری دارد.

“هدف او این است که به اقتصاد را پشت او می ایستد یک فرصت در ماه نوامبر گفت:” گله 36, از گذشتن از شهر میشیگان که با این نسخهها کار برای محیط زیست اخبار سرویس. “اما او حاضر به گوش دادن به کارشناسان در مورد آنچه که واقعا به معنی.”

گله شک و تردید در مورد تهمت تمایل به فشار این کشور نسبت به نرمال نیست غیر معمول به خصوص در میان همکار دموکرات و بسیاری از مستقل. که باعث نگرانی عمومی و بهداشت حرفه ای است که رای دهندگان با استفاده از حزبی لنز به تصمیم می گیرید که سیاستگذاران توجه به آنها به عنوان جوامع در نظر گرفتن تسهیلات است که باید خفه شده زندگی عادی — یک برنامه به طور بالقوه خطرناک پویا.

“شما بیشتر از افراد بیمار و خطر بیشتر مردم در حال مرگ چون شما چنین سردرگمی چرا که مردم نمی دانند چه کاری انجام دهید” گفت: ژرژ بنیامین, مدیر اجرایی, American Public Health Association, که نشان دهنده حرفه ای و سازمان ها در این زمینه است. “آنها را به صورت گزینشی انتخاب مشاوره که هم راستا با ایدئولوژی خود را.”

تاکید که افراد دیدگاه های سیاسی در حال حاضر هدایت نظرات دولت تحمیل محدودیت MAGA کلاه-پوشیدن تهمت حامیان حقوق تفنگ طرفداران و حامیان جناح راست باعث می شود نشان داده اند خارج از فرمانداران’ قصرها و دولت Capitols در چند متحده خواستار آن است که محدودیت کاسته شود.

در یک اقدام قابل توجه توسط یک رئیس جمهور تهمت اخراج سه توییتهایی روز جمعه ترغیب پیروان خود را به “آزادی” میشیگان و مینه سوتا و ویرجینیا است. هر یک از کشورهای محافظه کار که در آن تظاهرکنندگان خواستار آن شدند که دموکراتیک فرمانداران استراحت محدودیت آنها تحمیل شده بر خانواده ها و کسب و کار سفر.

تهمت می خواستم متحده به استراحت محدودیت 1 مه و نادرست ادعا کرد که “کل” قدرت را به فرمان چگونه است که اتفاق می افتد. بسیاری از فرمانداران عمدتا دموکرات ها را روشن ساخته و آنها را سهولت محدودیت در سرعت خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید بود به عقب نشینی در روز پنج شنبه زمانی که کاخ سفید صادر مبهم راهنمای به تدریج بازگشت به فعالیت های عادی که در سمت چپ تصمیم گیری نهایی به ایالات متحده.

“از بهداشت عمومی از نقطه نظر شما می خواهید یک موضع متحد از دولت در مورد آنچه که بهترین راه برای محافظت از مردم” گفت: Robert Blendon یک سیاستگذاری سلامت استاد دانشگاه هاروارد در دانشکده بهداشت عمومی.

AP مصاحبه در سراسر کشور یافت می شود رای دهندگان مرور همه گیر خود به خود و مشکوک در مورد مشاوره از دیگر رهبران. بسیاری از ابراز اعتماد به نفس در بالای مقامات بهداشت عمومی مانند دکتر Anthony Fauci و دکتر دبورا Birx وسایل در مغلوب ساختن پیشی جستن جلسات مطبوعاتی.

Fauci دولت بالا بیماری های عفونی متخصص و Birx است کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده.

تد تپه اشویل, N. C., یک جمهوریخواه و بازنشسته حسابدار ستایش تهمت و گفت: مقامات محلی’ محدودیت های خیلی دور رفته.

“خداوند خوب, اگر شما به یک سوپر مارکت بدون ماسک, آنها به شما نگاه مثل شما دو سر” او گفت:. هیل گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “را احاطه کرده است خود را با مردم خوب و نتایج خوب است.

Niki Waldron از Vallejo, کالیفرنیا., گفت: او خوشحالم که به لیبریا گاوین Newsom تحمیل اولیه اقامت در خانه سفارش دهید. اما او نگرانی در مورد دوستان و خانواده در زندگی مغلوب ساختن پیشی جستن-مناطق دوستانه و فکر می کند مشاوران مانند Fauci و Birx باید محافظت در برابر عصبی مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من احساس نمی مانند بقیه از ما دولت فدرال است که لزوما پایگاه قضاوت خود را در صدا علم” Waldron گفت.

دیوید Barr, 53, که گفت که او معمولا به رای حزب جمهوری خواه گفت: Whitmer محدودیت بودند صدمه زدن به کسب و کار مانند دوره های گلف است که او گفت می تواند با خیال راحت.

“ما لازم نیست یک ماه به آغاز بازگشایی اقتصاد” گفت: Barr که با این نسخهها کار برای یک گروه از ایستگاه های رادیویی در شمال میشیگان. او گفت: Whitmer را “اعتبار سوال برانگیز است.”

یک اشتباه عمومی در واکنش به اینکه آیا آنها باید شروع به افزایش فعالیت ها می تواند انجام بیش از پیچیده تر شدن تلاش ها برای نگه داشتن مردم در امن و احیای خفته اقتصاد است. این سوال که توصیه های رای دهندگان را دنبال کنید — و این که آیا آن را ثابت می کند عاقلانه یا فاجعه — می تواند عمده سیاسی در میدان جنگ برای ماه نوامبر ریاست جمهوری و انتخابات کنگره.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد چشم انداز خواهد بود به شدت آسیب دیده اگر امروز افسردگی دوران سطح بیکاری و شکست کسب و کار را بهبود نمی بخشد. او دعوت متعدد کنگره جمهوری خواهان و دموکرات ها برای پیوستن به کاخ سفید نیروی کار در راه اندازی مجدد این کشور که او می تواند با استفاده از سپر خود را از سرزنش با این استدلال که او با تکیه بر دو حزبی مشاوره.

تازه فشار با مغلوب ساختن پیشی جستن به شل محدودیت خواهد بود به خصوص قوی در ایران-تکیه متحده, که در آن “وجود خواهد داشت مقدار زیادی از فشار بر این کشورها’ سیاستمداران به روشن کردن گفت:” جوزف Antos بهداشت و درمان سیاست متخصص در محافظه کار آمریکایی سازمانی موسسه.

“اگر وجود دارد یک مبارزه بزرگ با فرمانداران در مقابل تهمت آن خواهد بود واقعا بد برای سلامت عمومی” گفت: درو آلتمن رئیس حزبی قیصر بنیاد خانواده. “مردم نمی دانند که چه چیزی را باور کنم.”

واقعیت-چکرز مستند کرده اند هزاران نفر از دروغ با مغلوب ساختن پیشی جستن از او رئیس جمهور شد. پس از همه گیر شروع نظر سنجی باید تأکید چگونه ضعیف او مورد اعتماد برای رسیدگی به بیماری و چگونه مشاهدات خود را از صلاحیت تقسیم می شوند در امتداد خط حزب.

در اواخر ماه مارس بررسی توسط آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش و 44 درصد به طور کلی تایید شده از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و وقوع. کسانی که نمرات بالا آمد از حدود 8-در-10 جمهوریخواهان اما کمتر از 2 در 10 دموکرات و حدود 4-در-10 مستقل.

فدرال مقامات بهداشت عمومی مانند مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و دولت و مقامات محلی بیشتر قابل اعتماد تر از مغلوب ساختن پیشی جستن برای دست زدن به شیوع سنجی نشان می دهد.

و یک نظر سنجی این هفته توسط حزبی مرکز تحقیقات پیو در بر داشت که نزدیک به دو سوم از مردم بیشتر نگران متحده به سرعت در حال حرکت به لغو محدودیت به جای بیش از حد به آرامی. که احساسات بیان شده بود بیشتر به شدت توسط دموکرات ها از جمهوری خواهان.

به دنبال به حداکثر رساندن ایمان به عنوان اقتصاد بازگشایی کسب و کار گروه خواسته اند که کاخ سفید را به روشن است که دستورالعمل آن در حال تایید و مورد اعتماد مقامات نه تنها مغلوب ساختن پیشی جستن.

“مردم راحت تر خواهد بود اگر آنها را ببینید توصیه این است که از مقامات بهداشت عمومی” گفت: Neil Bradley, آمریکا اتاق بازرگانی ارشد مسئول سیاست.

اشتراک دو هفته عضویت در خبرنامه برای دریافت اخبار سلامت ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.


Sourcing & روش

Flesher گزارش از گذشتن از شهر میشیگان. آسوشیتد پرس نویسنده اندرو سلیگمن در شیکاگو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im