کارشناسان می گویند کنسرت, رویدادهای ورزشی باید اتفاق نمی افتد تا زمانی که سقوط 2021 برای جلوگیری از گسترش COVID-19


Janet Jackson performs at the 2018 Essence Festival.

جانت جکسون انجام در سال 2018 جوهر جشنواره است.
عکس: بنت Raglin (گتی ایماژ)

در حالی که ما شده ایم با محبت این Verzuz Instagram Live جنگ و رسانه های اجتماعی کنسرت مجموعه از ما هنرمندان مورد علاقه در میان تمام اراجیفی که در دنیا هیچ چیز کاملا مانند تماشای مورد علاقه خود را به تیم برنده یک بازی و یا آواز خواندن به همراه نوازندگان مورد علاقه خود را با دوستان و خانواده زندگی می کنند و در فرد.

تبلیغات

در حالی که ما اشتیاق به آن چیزی که پشت به گفته یک کارشناس میزگرد در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس و آن دراز مدت اثرات آن پیشنهاد شده است که حوادث زندگی می کنند و اجتماعات بزرگ مانند کنسرت, رویدادهای ورزشی و همایش ها نباید رخ می دهد تا در حداقل سقوط 2021.

آیا شما از شنیدن یک ضعف و در عین حال بالا سخت تن به تن جیغ فقط در حال حاضر ؟ که من بود.

Zeke Emanuel معاون شهردار جهانی طرح و مدیر بهداشت و درمان تحول موسسه در دانشگاه پنسیلوانیا خواسته شده بود توسط مجله نیویورک تایمز در مورد اجتماعی فاصله احتیاطی که بخشی از لغو در ماه ژوئن. او گفت که او “نمی شدید, خوش بینانه” به خصوص پس از کامل خاموش در ایالات متحده اجرا نشده است. او همچنین گفت: به تعویق انداختن حوادث زندگی می کنند و برای بعد از آن در سال 2020 به نظر می رسد فوق العاده غیر واقعی است.

“انواع خاصی از ساخت و ساز و یا ساخت و یا دفاتر که در آن شما می توانید حفظ شش پا فواصل بیشتر مناسب برای شروع دیر است,” او توضیح می دهد. “بزرگتر مجالس—همایش, کنسرت, رویدادهای ورزشی—هنگامی که مردم می گویند که آنها در حال رفتن به برنامه ریزی مجدد این کنفرانس و یا فارغ التحصیلی رویداد برای اکتبر 2020, من هیچ نظری ندارم که چگونه آنها فکر می کنند که قابل قبول امکان. من فکر می کنم کسانی که همه چیز خواهد بود به بازگشت. در واقع ما در حال صحبت کردن در سقوط 2021 در اولین.”

که حداقل 17 ماه بیشتر از انتظار. آیا می شنوید ؟ من داد زدم دوباره.

حوادث شده اند که به تعویق افتاده و یا لغو این سال عبارتند از ذات متحرک, SXSW, Coachella, بازی های المپیک 2020و در این مدت از 2019-2020 NBA فصل, به نام چند.

تبلیغات

با این حال پیتر سینگر—یک استاد اخلاق زیستی در پرینستون–می گوید ممکن است عواقب در دراز مدت اگر جهان باز نمی تا هر چه زودتر به جای بعد توضیح داد که فقیرتر افراد جوان به خصوص برخورد بد دست اگر ما صبر کنید.

“بله مردم خواهد مرد اگر ما باز اما عواقب نه باز آنقدر شدید است که شاید ما رو به انجام آن به هر حال” او توضیح می دهد. “اگر ما نگه داشتن آن قفل شده است و پس از آن بیشتر افراد جوان در حال رفتن به می میرند چرا که آنها اساسا نمی خواهید برای دریافت به اندازه کافی به غذا خوردن و یا سایر اصول. بنابراین کسانی که تجارت آف خواهد آمد متفاوت در کشورهای مختلف است.”

تبلیغات

در آوریل 3, سازمان بهداشت جهانی هشدار داد کشورها در مورد کاهش تا در اجتماعی فاصله و قرنطینه محدودیت های بیش از حد زود است که به طور بالقوه می تواند باعث افزایش سریع COVID-19 موارد با قرار دادن ما حق بازگشت که در آن ما آغاز شده است.

“اگر مردم تاخیر مراقبت و یا جلوگیری از آن از آنجا که آنها نمی تواند استطاعت آن, آنها نه تنها به ضرر خود آنها را همه گیر سخت تر برای کنترل و قرار دادن جامعه در معرض خطر” سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت. “این یک بحران بی سابقه ای که خواسته های بی سابقه ای پاسخ.”

تبلیغات

در حالی که ما در حال حفر این پیش بینی ها بسیار بهتر امن تر از متاسفم در این وضعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de