‘کارشناس سیستم پارکینگ’ به ارمغان می آورد به شما یک توقف راه حل برای پارکینگ مسائل

‘کارشناس سیستم پارکینگ’ به ارمغان می آورد به شما یک توقف راه حل برای پارکینگ مسائل – شیوه زندگی

انتشار: Jun 03, 2020, 19:33 IST | همکاری محتوا | بمبئی

این شرکت ارائه می دهد مختلف مشخص پارکینگ سیستم محصولات است که می تواند سفارشی برای یک client’s مشخصات

پارکینگ یک مشکل نیست که بسیاری از رانندگان فکر می کنم تا زمانی که آن را تبدیل به یک چالش شخصی برای آنها برای پیدا کردن یک نقطه. رانندگی بالا و پایین یک خیابان و یا چرخش یک پارکینگ به ظرفیت پر نمی سرگرم کننده برای هر کسی, اما آن را نیز می توانید با قرار دادن دندانه در یک جامعه درآمد, دندان قروچه کردن ترافیک در شلوغ ترین بخشی از روز نگه داشتن مردم از بازدید و ایجاد پارکینگ اجرای مسائل است که باید به آن برخورد شود توسط افسران پلیس محلی.

پارکینگ و یا عدم آن می تواند یک مسئله جدی است.

قابلیت افزایش تعداد موجود پارکینگ در حالی که حفظ یک بتن ردپای است که به عنوان کوچک که ممکن است یک چالش بوده است ‘کارشناس سیستم پارکینگ’ شده است حاضر به قبول. با توجه به این مسائل مواجه توسط بسیاری از جمعیت, کارشناس سیستم پارکینگ دارای یک سیستم منحصر به فرد است که می تواند ارائه راه حل های واقعی برای مرکز شهر, طراحان و معماران, توسعه دهندگان و نقشه برداران وظیفه متعادل کردن فضای تجاری برای سود خرده فروشی توسعه با مقادیر زیادی از فضا برای بتن پارکینگ سازه های.

کارشناس پارکینگ Systems Private Limited هند بر اساس شرکت که در آن پارکینگ مسائل ناشی از مواد منفجره رشد جمعیت و به همان اندازه به عنوان سریع توسعه اقتصادی را در ترکیب برای ایجاد شرایط مناسب برای حمل و نقل در بحران است. در واقع برخی برآوردها نشان می دهد که میانگین رفت و آمد در دهلی صرف بیش از 80 ساعت از یک سال به دنبال یک فضای پارکینگ.

در پاسخ Haresh Chandan مدیر متخصص سیستم پارکینگ و Aalekh Chandan که به نظر می رسد پس از عملیات روز به روز توسعه یافته کارشناس سیستم پارکینگ خصوصی محدود (EPSPL) یک سفارشی پارکینگ ماشین تولید کننده سیستم های مسکونی و تجاری و دولت متعلق به خواص است. این جفت ارز با این نسخهها کار از نزدیک با معماران و توسعه دهندگان به ارائه دولت از هنر و طرح های به جا در درون پارامترهای هر پروژه. هر سیستم پارکینگ توسعه داده شده است به صورت خاص طرح به عنوان شرکت احساس می کند که یکی از اندازه متناسب با تمام راه حل نیست راه به رویکرد یک جانبه وظیفه.

این شرکت ارائه می دهد مختلف مشخص پارکینگ سیستم محصولات است که می تواند سفارشی به مشخصات مشتری را. گزینه ها شامل تعدادی از سطوح تعدادی از خودروهای پارک شده در هر سطح که آیا سیستم یکپارچه با ساختار موجود و یا ایستاده به تنهایی و اگر عمل خواهد شد هیدرولیک و یا مکانیکی است. چند معروف خودکار و مکانیکی پارکینگ سیستم عبارتند از:

  • کارشناس برج سیستم است که در دسترس هیدرولیک با تکنولوژی بالا یا زیر زمین به حداکثر رساندن فضا
  • کارشناس معلق بدون پست برای ستون پارکینگ رایگان است که حداکثر استفاده از فضا با سر و صدا-رایگان بالابر هیدرولیک قابلیت
  • کارشناس کوچه پارک که گسترش ظرفیت های موجود در پارکینگ سازه در حالی که جلوی خانه باقی می ماند بدون مانع
  • متخصص 2-ارسال به پارک دو اتومبیل در یک فضا
  • کارشناس 4-پست که پارک چهار خودرو در یک فضا و می تواند جدا شده و نقل مکان کرد و در صورت نیاز
  • کارشناس Lift & Slide سیستم یک سیستم است که می تواند نگه دارید 2-8 خودرو در هر سطح برای دو سطح و بالاتر
  • کارشناس گودال-پشته که پارک وسایل نقلیه در هشت سطح بالا و سه زیر سطح زمین

دهلی نو نیست تنها منطقه شهری تجربه پارکینگ گلایه. گردشگران و مسافران در شهرهای بزرگ مانند نیویورک شهر واشنگتن دی سی و سان فرانسیسکو در حال توصیه به ترک وسایل نقلیه خود را در خانه و یا هتل و تکیه بر حمل و نقل عمومی جایگزین به جای. متاسفانه این است که همیشه عملی نیست.

EPSPL همکاری با حرفه ای ها از هند و در سراسر جهان است. این سازمان را امضا کردند که انتقال تکنولوژی مقابله با یک شرکت مستقر در ایالات متحده به طور انحصاری تولید و مونتاژ بازار, نصب و رسیدگی به خدمات پس از فروش. علاوه بر این, آنها قیمت-مطابقت با رقبای خارجی پس از هند و ساکنان می توانند با حمایت از یک همکار شرکت هندی در روح Aatm Nirbhar بهارات یک ابتکار جدید به تازگی اعلام شده توسط نخست وزیر هند.

EPSPL حرفه ای راهنمای پروژه از مفهوم به نصب و راه اندازی که در آن محصولات ویژه تولید شده در ماهاراشترا. اولین آن طراحی مهندسین, همکاری با مشتری را خرید مدیران و تیم توسعه به طرح مشخصات این پروژه است.

“قدرت شرکت ما این است که به سرعت شناسایی چالش ها و سپس توسعه برش لبه استراتژی به نوبه خود است که چالش یک پیروزی” گفت: Haresh Chandan. “ما کار نمی کنند از یک الگو است. ما در شروع هر پروژه با یک تخته سنگ پاک و گوش دادن به آنچه مشتریان ما می گویند. با این اطلاعات ما قادر به ایجاد یک طراحی خوب و عملی سیستم پارکینگ است که در خدمت جامعه برای سال آمده است.”

هنگامی که برنامه های طراحی شده نهایی فرآیند تولید آغاز می شود. پس از اتمام پارکینگ سیستم آماده نصب است. EPSPL نیز می تواند کمک با ارائه خدمات بازاریابی و تجهیزات منابع بر اساس درخواست.

“ما یک سرویس کامل شرکت گفت:” Aalekh Chandan. “تیم ما را دوست دارد به مقابله با یک چالش توسط متخصص توصیه از سمت راست شروع اما با در نظر گرفتن اطلاعات بررسی تنظیمات پروژه و شنیدن آنچه که مشتری نیاز دارد. ما تخصص در نتایج موفقیت آمیز.”

به دانستن بیشتر بر روی سایت در زیر: http://www.expertparking.in/

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>