منحصر به فرد: بله, سیاه پوست, مجله, وب سایت پایین است. اما چرا ؟ در اینجا یک توضیح


Illustration for article titled Exclusive: Yes, Ebony Magazines Website Is Down. But Why? Heres an Explanation

عکس: Frederick M. Brown (گتی ایماژ)

سیاه پوست, مجله شده است رفتن را از طریق آن.

هنگامی که یک پناهگاه برای موفقیت میراث انتشار تصادفا به آن سالگرد 75 سال ضرب و شتم توسط براده ورشکستگی, بی قراری بدهی به همکاران ناگهانی اخراج و کلاس اقدام دعاوی که مخدوش شهرت خود را به عنوان یک فانوس دریایی از غرور فرهنگی.

تبلیغات

برای اضافه کردن توهین به جراحت ریشه به تازگی کشف کردند که سیاه پوست, وب سایت در حال بازگشت از یک خطای 404, ارائه, دهه لحظات محوری در تاریخ سیاه به طور کامل غیر قابل دسترس.

به روز سه شنبه, وب سایت اطلاع رسانی به بازدید کنندگان است که “سایت شما به دنبال می تواند یافت نمی شود.”

Illustration for article titled Exclusive: Yes, Ebony Magazines Website Is Down. But Why? Heres an Explanation

تصویر: ریشه

تبلیغات

سیاه پوست وب سایت بوده است پس حداقل مارس 26با وجود به تازگی آشکار سالانه آن آبنوس قدرت 100 لیست و اعلام EbonyConیک “جهانی تجربه مجازی” برنامه ریزی شده برای مارس 10 است که در خدمت به آموزش شرکت کنندگان در چگونه بهترین برای تضمین یک بسته محرک اقتصادی از سوی دولت در COVID-19 بیماری همه گیر.

EbonyCon آخرین ابتکار از پوست بنیاد ملی غیر انتفاعی بازوی, سیاه پوست, Capital Partners, LLC. تاسیس شد و در سال 2019 در میان آشفتگی در مجله و آدرس های بی شمار باعث می شود مانند جرم حبس عدالت کیفری اصلاحات و ارائه کمک های غذایی برای خانواده ها را تحت تاثیر مداوم شیوع کروناویروس.

تبلیغات

در ماه فوریه این بنیاد درخواست عفو برای خوار سابق دیترویت شهردار Kwame Kilpatrick.

تبلیغات

وقتی پرسیده شد که به نظر در وضعیت پوست را در پلت فرم های دیجیتال, حلق, سیاه پوست, ارشد ارتباطات و توسعه ارائه توضیح.

“ما در حال تلاش برای وصله پینه کردن وب سایت ما از آنجا که ما در حال تلاش برای نام تجاری جدید تعریف,” او گفت: ریشه. “ما واقعا در حال کار بر روی قرار دادن وب سایت به بالا. ما فکر این امر می تواند برای فقط دو روز اما در حال حاضر از آن شده است بیش از یک هفته است. بسیاری از این است که با کروناویروس و ما دارایی. ما در حال کار با افرادی که داوطلبانه برای کمک به ما آن را تغییر دهید و به روز رسانی آن است.”

تبلیغات

او افزود: “ما خواهید بود تا اگر نه در این هفته, در هفته آینده. و ما هیچوقت قصد پایین که طولانی است. ما در واقع در تلاش برای پیدا کردن یک راه برای قرار دادن یک آماده به کار محل کارت برای آن است که ما را در رسانه های اجتماعی ما است.”

علاوه بر تیلور تایید کرد که روشنی Group, LLC همچنان صاحب, سیاه پوست, رسانه های عملیات, LLC و که پوست باقی مانده داخلی کارکنان “بود furloughed چرا که همه شما می دانید که ما در وسط یک بیماری همه گیر.”

تبلیغات

تیلور همچنین اصرار داشت که هنگامی که پوست را برمی گرداند آن را از ویژگی های یک تعمیرات اساسی.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به بیرون آمدن با یک چهره و یک رویکرد متفاوت اما ما قطعا دوباره به دنبال متفاوت,” او گفت:.

تبلیغات

تیلور همچنین ارائه بیانیه زیر را به طور انحصاری به ریشه:

بدون نیاز به ترس از جدید و بهبود یافته Ebony.com خواهد بود و در حال اجرا در عرض 7 روز آینده. 2020 علائم 75 سال برای سیاه نام تجاری است که در خدمت به عنوان یک منبع مورد اعتماد برای جامعه سیاه پوستان در سراسر جهان است. پس از بازگشت ما ما ادامه خواهد داد به عنوان یک خدمت بسیار مورد نیاز منابع در طول این بیماری همه گیر.

ما تا به حال به تعلیق تمام برنامه های امسال, سیاه پوست, قدرت 100 جشن. ما در حال متعهد به جشن ما آفرین تقریبا. در ارتباط باشید…

تبلیغات

در مورد پوست طبقه قدرت 100 جشن, طول می کشد که سالانه به رسمیت می شناسد و افراد برجسته و دستاوردها در جامعه سیاه, تیلور توضیح داد که آن را قربانی دیگری از coronavirus.

“ما برنامه ریزی شده بر داشتن قدرت 100 در ماه مارس است. ما برنامه ریزی شده به آن را در Tyler Perry استودیو زیادی بود و او قصد دریافت ما [آبنوس قدرت 100] آیکون جایزه,” او گفت:. “ما تصمیم به حرکت آن را به ممکن است در نگاه تاریخ, در, ممکن است, اما در حال حاضر ما نمی باید یک تعهد از تلاش برای انجام هر چیزی را برای سال 2020 است. ما نمی توانیم صرف منابع است. ما را مجبور به نشستن [آن] و صبر کنید.”

تبلیغات

آبنوس تاسیس شد و در سال 1945 توسط ناشر جان. H. Johnson, که ساخته شده است این طرح از مجله زندگی خود را ایجاد نشریه که برجسته محاکمه و پیروزی از جامعه است. آن را یک موفقیت فوری است که در ابتدا با تمرکز بر چهره های ورزشی و هنرمندان قبل از گسترش آن سرمقاله دستور به جشن سیاه و پیشرفت و موفقیت را خواند.

در اوج خود, افتخار, سیاه پوست, گردش خون میلیون ها اما در سال های اخیر محبوبیت خود و ارتباط را مشکلاتی روبرو آن را به عنوان تلاش برای انطباق با خواسته های عصر دیجیتال است.

تبلیغات

در ماه جولای پوست را یاد عکس بایگانی فروخته شد به یک گروه بشردوستانه سازمان رهبری J. Paul Getty اعتماد به منظور حل و فصل بدهی های برجسته بدهکار توسط مجله موسس ناشر انتشارات جانسون. این پاسخها که اسیر هفت دهه از پیشرفت و فرهنگ بود به فروش می رسد برای $30 میلیون.

قبل از مزایده خود را archive, آبنوس, گل نشسته بود با اتهامات که آن را تا به حال موفق به جبران آن از نویسندگان و همکارانمنجر به ظهور #EbonyOwes برچسب عنوان افراد در زمان به رسانه های اجتماعی به هوا نارضایتی خود. به عنوان یک نتیجه از پوست را آشکار بدرفتاری با روزنامه نگاران بسیار حیاتی از آن انتشار NABJ به پوست خود را شست جایزه در سال 2017 برای “درگیر شدن در شیوه های در تضاد با اهداف انجمن ملی از روزنامه نگاران.”

تبلیغات

سیاه پوست حل و فصل با اتحادیه نویسندگان ملی در 2018, موافقت به پرداخت 44 مستقل همکاران نزدیک به $80,000 برای مزد کار می کننداما حتی است که ثابت می شود یک چالش با یک بار-احترام انتشار شکست به افتخار این قرارداد.

تبلیغات

این #EbonyOwes حماسه خواهد و سپس اضافی تاب و چرخش در سال 2019 از جمله در نظر گرفتن ریشه به دادگاه برای رهبری یک “کمپین سیستماتیک از اطلاعات غلط” و “ساخت نادرست و گمراه کننده نظرات” و تخمگذار کردن تمام دیجیتال کارکنان بدون پرداخت هزینهراه اندازی یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام از کارکنان سابق خود را.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im