منحصر به فرد – که بسیاری از مردم به چالش کشیدن من’: Keerthy Suresh در کار با یک سگ در ‘پنگوئن’

تنها چند ساعت باقی مانده برای جریان تامیل تریلر فیلم پنگوئن در آمازون نخست تصویری. ستاره فیلم Keerthy Suresh در نقش اصلی و به کارگردانی پرستو Eashvar Karthic. فیلم آنتاگونیست شده است نشان داد و در عین حال او به عنوان یک مرد نقاب دار و بینندگان را تنها رسیدن به می دانم که در طول فیلم است. اما این فیلم نیز نقش مهمی است که توسط هیچ یک دیگر از یک سگ به نام کوروش.

صحبت کردن در مورد تجربه خود از تیراندازی با دندان نیش, Keerthy منحصرا گفت: “در واقع من باید شات با سگ و قبل از من احتمالا تا به حال بیشتر شوق برای سگ پس از من به ضرب گلوله یک فیلم در مالایالامی. که من دوم فیلم است و این فیلم در مورد سگ بود و من یک دختر کور که او مانند من سگ راهنمای. بنابراین من همیشه استفاده می شود به این. پس از آن زمانی که من اقدام با یک سگ و من به یاد داشته باشید زمانی که Eashvar روایت او گفت: بیشتر او ممکن است خود را سگ Maddy به انجام بخشی اما او به هر حال رفتن به پیدا کردن دیگر سگ های آموزش دیده. بنابراین من نمی دانم اگر Maddy قادر خواهد بود به جلو و این. من یک سگ و من می دانم که زمانی که ما به آموزش در خانه از آن کاملا متفاوت است.”

او همچنین گفت: “بعد از آن او به من گفت که او در واقع نمی تواند به خوبی آموزش دیده آزمایشگاه سیاه و سفید. بنابراین او می خواست Maddy به انجام بخشی. اما خیلی تعجب کردم که شما می دانید که او یک شخصیت بزرگ در این فیلم است. او فقط می آید در او می کند و هر Eashvar می گوید. من مثل خدای من… من بسیاری از مردم به چالش کشیدن من است.”

صحبت کردن در مورد معصوم, سگ های Mahanati بازیگر در ادامه گفت: “بنابراین آن را بسیار سرگرم کننده و معصوم بسیار بسیار شیرین سگ و این بسیار سرگرم کننده بود تا با او بود. و شما می دانید که چگونه این ترکیب زمانی که شما یک بچه و یک سگ. من یک سگ خودم و که او با بچه ها آن را بسیار سرگرم کننده و آن همان بود نیز وجود دارد. او چنین مطیع ، من می خواهم به کار با Maddy دوباره در واقع.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de